Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Darna gali buti ir pas pijokus, kaip gerai Monteverte pastebejo. O ziurek kitos bega i kalejimus ir zenyjasi su zudikais, pedofilais.

Oi atsimenu is darbo ...........

Ziuri i tokius zmones ir galvoji '

Viena drauga pzinojau nuo mokyklos ,jis buvo normalus bicas . po mokyklos nemaciau 5m ,ir netycia susitikom kariumenej, jis buvo vedes ,leliu turejo. Zodziu ,kazkoki savaitgali jie prisigere ,,kariumenej ,, o tas nakti nuejo pas kita i lova sexo . 

Tai va matai ,ka padaro vyryska draugija  :D​ 

pedofilai ,o moterys nebuna tokios ?? Man motina siule ja pamasazuot ir jos dukra.As galvoju jie gamtoje reikalingi,jei visi vienodi ,neidomu butu .Kiti neturetu apie ka kalbeti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 20 sausio 2021 - 18:38
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 20, 14:00)
As aplamai labai komunikabilus zmogus, tiek, kad siek tiek ribotas siuo metu tas bendravimas...bet vis tiek nelegaliai su draugem susitinkam  biggrin.gif


taip, tikrai tap. pritariu. esi lb gyvybinga.
mudvi būtume ltvoje, tai ir monteverte isitemptume i savo ratą. nes monteverte, tu, forume lb aktyvi.
t.y. ekstraverte.
bet yra taip vadinamieji komunikalūs intravertai, kurie ne su visais ir ne su masėmis gali, ir nejaucia poreikio išvis bendrauti su gyvais.
todėl žmonės aktyvūs tik vieonse platformose, o kituose - nejaučia jokio poreikio?

kokie savaitgalio planai?



QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 19, 15:46)
taip gaminai gi ir atnesei, kai pirma kart buvom susitike   wub.gif

hmmmm. amnezija man kiba? tokį skrydžio kelią išlaikė, o gal airijoj pas draugę dubline ir gaminau?


taip, sausainius db grąsiai metu von, pridedu sėklų, riešutų (šių nebūtinai), vat ir db mano rytas prie kavos, po banano, mandarino - pusantro didelio triufelio, apvolioto kokose. mhmmm.
svarbu, no death on my plate. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 sausio 2021 - 09:49
QUOTE(given444 @ 2021 01 21, 09:48)
bendrauti su gyvais.


O cia mirusiu yra?

Ka reiskia gyvai? Susiuostyti kaip shunims? Paciupinet letena?
Atejo naujas pasaulis... nuotolinio bendravimo.
Ismokit giliai ir pilnai bendraut...
Po to tas susitikimas bus mazai reiksmingas.
Aisku tai turi savo prasme ir reiksme, bet nereikia to ispusti...
Atsakyti
Eina sau. Tokia miela moteris, tikiu, kad ir brolis mielas. Nėr teisybės Žemėje
https://www.15min.lt...us-1050-1442058
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 20, 16:36)
Sakai ipratus pati su savimi pasikalbėti?

Tai sakai ir toliau savo ivazidi ant manes kabinsi?ar realiai nesupranti kaip veikia bendravimas online ? biggrin.gif
Bet is dalies taip, jei tu neskaitai mano zinuciu ir ju nesupranti taip ir gaunasi, kad tu su savim bendrauji, o as su savim....
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 20, 18:12)
Aš to nebedarau. Išaugau iš to senokai. Pradėjau daug dalykų pasilaikyti tik sau. Vat pvz. ir tikėjimą. Gal kažkada sena kai būsiu, jei norėsis perduoti sukauptą info, tai išpasakosiu kam nors ar knygą parašysiu. Bet dabar tai asmeninės paslaptys ir ryšys už kurį esu be galo dėkinga. Dabar net nebeįsivaizduoju kaip žmonės be ryšio su Dievu ar Dievais gyventi gali. Baisu, pavojinga. Kaip sakoma išeini ir nežinai ar grįši. O praktikuojantys gauna apie viską kas būtina įspėjimus ax.gif

As turiu kelias artimas drauges su kuriom galim siek tiek papletkinti biggrin.gif , zinau, kad toliau to rato ir neiseis, aisku ne apie viska, yra zinoma asmenines detales, kurios lieka seimoje ar gal tik pas mane viduje.
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 20, 18:33)
<p>Viena drauga pzinojau nuo mokyklos ,jis buvo normalus bicas . po mokyklos nemaciau 5m ,ir netycia susitikom kariumenej, jis buvo vedes ,leliu turejo. Zodziu ,kazkoki savaitgali jie prisigere ,,kariumenej ,, o tas nakti nuejo pas kita i lova sexo . </p>
<p>Tai va matai ,ka padaro vyryska draugija  biggrin.gif​ </p>
<p>pedofilai ,o moterys nebuna tokios ?? Man motina siule ja pamasazuot ir jos dukra.As galvoju jie gamtoje reikalingi,jei visi vienodi ,neidomu butu .Kiti neturetu apie ka kalbeti.</p>

fui ir fui, kokiam tu zmoniu rate sukiesi.... unsure.gif va tokias "motinas" tai tikrai reiktu sterilizuoti ir is ju vaikus atimti, ir kur i psichitarine gydytis issiusti....
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2021 01 21, 09:48)
taip, tikrai tap. pritariu. esi lb gyvybinga.
mudvi būtume ltvoje, tai ir monteverte isitemptume i savo ratą. nes monteverte, tu, forume lb aktyvi.
t.y. ekstraverte.
bet yra taip vadinamieji komunikalūs intravertai, kurie ne su visais ir ne su masėmis gali, ir nejaucia poreikio išvis bendrauti su gyvais.
todėl žmonės aktyvūs tik vieonse platformose, o kituose - nejaučia jokio poreikio?

kokie savaitgalio planai?
hmmmm. amnezija man kiba? tokį skrydžio kelią išlaikė, o gal airijoj pas draugę dubline ir gaminau?
taip, sausainius db grąsiai metu von, pridedu sėklų, riešutų (šių nebūtinai), vat ir db mano rytas prie kavos, po banano, mandarino  - pusantro didelio triufelio, apvolioto kokose. mhmmm.
svarbu, no death on my plate.  wub.gif

Man kaip kada, kartais buna periodai, kai is vis niekur nesinori, taip smagu ir ramu namie, Buna kai norisi moteru draugijos, tada susitinkam su draugem ir plepam, kur virtuveje arbata gerdamos. Smagu ir alternatyva online, toks neipareigojantis bendravimas, kai turi laiko kazka parasai ir tiek, nereikia pusotis, eiti niekur viskas cia is lovos gali bendrauti biggrin.gif O kartais norisi pasipuosti kazkur iseiti, susitikti su zmonem. Gerai gyvenam, kai pagalvoji, tiek pasirinkimu biggrin.gif .

Savaitgali planuojam pirkti dviracius naujus, vaikai jau isaugo senus ir as sau sugalvojau nusipirkti, gyvenam dabar netoli dviraciu tako grazaus, galesim su seima visi vazinetis.

jojo sakei pas drauge gaminai smile.gif tai seniai tai jau buvo, tiek keliauji, kur viska atsiminsi smile.gif
Tai pilna recepta parasyk smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 21, 10:40)
O cia mirusiu yra?
Ka reiskia gyvai? Susiuostyti kaip shunims? Paciupinet letena?
Atejo naujas pasaulis... nuotolinio bendravimo.
Ismokit giliai ir pilnai bendraut...
Po to tas susitikimas bus mazai reiksmingas.
Aisku tai turi savo prasme ir reiksme, bet nereikia to ispusti...

na nesakyk visiskai kitoks yra bendraviams susitikus ir per kompiuteri video call ar zinutem ar per telefona, visi sie bunai skirtingi ir jausmas skirtingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 sausio 2021 - 11:32
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 21, 11:35)
As turiu kelias artimas drauges su kuriom galim siek tiek papletkinti  biggrin.gif , zinau, kad toliau to rato ir neiseis, aisku ne apie viska, yra zinoma asmenines detales, kurios lieka seimoje ar gal tik pas mane viduje.

aš gyvenime išbandau kardinalius skirtumus, nes taip įdomiau. Kažkada su draugais net kartu gyvenom ir viskuo dalinomės. Dabar mažai ką į namus įsileidžiu, labai patiko privatumas, orientacija į save, o ne į tai ką draugei padarė pastaruoju metu anyta ar vyras smile.gif Nebeįdomu man tai.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 21, 11:41)
na nesakyk visiskai kitoks yra bendraviams susitikus ir per kompiuteri video call ar zinutem ar per  telefona,


Na zinutem per telefona tai piemenys bendrauja. Yra normalus telefonai tam ar yra video, bet video nedaug ka prideda...

Bendravimas vyksta tarp sielu, arba jis dalykinis...
Visi tiei uostymai ciupinejimai letena tinka tik norintiems intymiu santykiu
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 20, 18:33)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72769345" data-time="1611142193">
<div>
<p>Darna gali buti ir pas pijokus, kaip gerai Monteverte pastebejo. O ziurek kitos bega i kalejimus ir zenyjasi su zudikais, pedofilais.
Oi atsimenu is darbo ...........
Ziuri i tokius zmones ir galvoji '</p>
</div>
</blockquote>
<p>Viena drauga pzinojau nuo mokyklos ,jis buvo normalus bicas . po mokyklos nemaciau 5m ,ir netycia susitikom kariumenej, jis buvo vedes ,leliu turejo. Zodziu ,kazkoki savaitgali jie prisigere ,,kariumenej ,, o tas nakti nuejo pas kita i lova sexo . </p>
<p>Tai va matai ,ka padaro vyryska draugija  biggrin.gif​ </p>
<p>pedofilai ,o moterys nebuna tokios ?? Man motina siule ja pamasazuot ir jos dukra.As galvoju jie gamtoje reikalingi,jei visi vienodi ,neidomu butu .Kiti neturetu apie ka kalbeti.</p>

Yra ir moteru pedofilių. Jei gerai atsimenu ar ne 12% . Yra tokiu tevu, kurie nuo mazens ruosia ar pardavineja savo vaikus...nes jie patys buvo taip pardavinejami, jiems tai normalu, kiek mormalu yra Stokholmo ir panašūs sindromai.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 21, 11:41)


na nesakyk visiskai kitoks yra bendraviams susitikus ir per kompiuteri video call ar zinutem ar per  telefona, visi sie bunai skirtingi ir jausmas skirtingas.

Argi tu moki bendrauti gyvai su zmonemis? Susitikimas su given viska apie tave pasako.

Jei pas mane kas atvaziyoja i svecius, tai tie zmones nera mano ar vyro sveciai, tai yra musu ŠEIMOS sveciai. Mes juos isveziojame ir isvedziojame po visas idomiausias vietas. Net i Londona vezam, visada, mokam uz apzvalgos rata (nes dazniausiai visiem akys suziba ji pamacius
biggrin.gif ), muziejus, restoranelius, kavines. Pas mus nepriimta pinigus spausti kisenejei,,kai svecias namuose.
O tu. Kokia gėda...atvaziavusi svecia nusivesti i parkeli ir maitinti pacios suteptais sumuštiniais. Nenustebciau, jei pasakysi, kad namo is parko vaziavot autobusu.



Atsakyti

Yra ir moteru pedofilių. Jei gerai atsimenu ar ne 12% . Yra tokiu tevu, kurie nuo mazens ruosia ar pardavineja savo vaikus...nes jie patys buvo taip pardavinejami, jiems tai normalu, kiek mormalu yra Stokholmo ir panašūs sindromai.

Butent ,jiem yra norma . 

Pvz kaip darni moteris :B.unke,zv.nke, dar belekiek moka gimtadienius darniai svesti,sutarti 😁  Ir visas toks sou kad apie ja kalbetu ,rasytu .

Apie i kalejimus isejusius,atostogu:kitos sedi ir laukia kada grys ,babkes nesa, narkotikus putej nesa , pvz kai ta zurnaliste nuzude kaune, kaip gali susideti su balvonu jei pati buvo ,,normali,, 

 

Tai sakai ir toliau savo ivazidi ant manes kabinsi?ar realiai nesupranti kaip veikia bendravimas online ? biggrin.gif
Bet is dalies taip, jei tu neskaitai mano zinuciu ir ju nesupranti taip ir gaunasi, kad tu su savim bendrauji, o as su savim....
Papildyta:
As turiu kelias artimas drauges su kuriom galim siek tiek papletkinti biggrin.gif, zinau, kad toliau to rato ir neiseis, aisku ne apie viska, yra zinoma asmenines detales, kurios lieka seimoje ar gal tik pas mane viduje.
Papildyta:
fui ir fui, kokiam tu zmoniu rate sukiesi.... unsure.gifva tokias "motinas" tai tikrai reiktu sterilizuoti ir is ju vaikus atimti, ir kur i psichitarine gydytis issiusti....
Papildyta:
 

Prie ko tas ratas ,cia pakeliuj gyvenime sutinki netycia .As namuose nesedziu istisa diena .Ka tu ja isgydisi jei ji tokia yra .Tenkina turtingu dedziu igeidzius ,nori suzinot kas jie tokie ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 21 sausio 2021 - 12:38
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 21, 11:49)
aš gyvenime išbandau kardinalius skirtumus, nes taip įdomiau. Kažkada su draugais net kartu gyvenom ir viskuo dalinomės. Dabar mažai ką į namus įsileidžiu, labai patiko privatumas, orientacija į save, o ne į tai ką draugei padarė pastaruoju metu anyta ar vyras smile.gif Nebeįdomu man tai.

tai taip manau suaugus visgi labiau susitelkiama ties savo seima, o ne draugais, manau tai normalu. Ir maziau to noro lieka pletkinti ar gyventi draugu gyvenimus. biggrin.gif
bet visgi kartais me ssu draugem isisliejam savo dziaugsmelius ir vargelius, bet tai nesulyuginsi keikiais dabar ir pries 20m biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 21, 11:51)
Na zinutem per telefona tai piemenys bendrauja. Yra normalus telefonai tam ar yra video, bet video nedaug ka prideda...

Bendravimas vyksta tarp sielu, arba jis dalykinis...
Visi tiei uostymai ciupinejimai letena tinka tik norintiems intymiu santykiu

na nebutinai per telefona, galima ir per kompiuteri, visaip kartais buna, nenori skambinti nori pakalbeti per messenger'i zinutem, apgalvoti turi duagiau laiko atsakymam biggrin.gif

tikrai ne, ne prie ko cia intymumas bendaujant su draugem pvz ir taip tikrai nepakalbesi video skambuciu net,kaip gyvai. Ypac, kai susirenka burelis moteru. biggrin.gif ir niekas nieko neciupineja, bet susikuri atam tikria aura galima skayti, kuri maloniai nuteikia, daug daugiau informacijos gauni gal ir kokiom energijom apsikeiti bendraujant gyvai... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 21, 12:25)
Argi tu moki bendrauti gyvai su zmonemis? Susitikimas su given viska apie tave pasako.

Jei pas mane kas atvaziyoja i svecius, tai tie zmones nera mano ar vyro sveciai, tai yra musu ŠEIMOS sveciai. Mes juos isveziojame ir isvedziojame po visas idomiausias vietas. Net i Londona vezam, visada, mokam uz apzvalgos rata (nes dazniausiai visiem akys suziba ji pamacius
biggrin.gif ), muziejus, restoranelius, kavines. Pas mus nepriimta pinigus spausti kisenejei,,kai svecias namuose.
O tu. Kokia gėda...atvaziavusi svecia nusivesti i parkeli ir maitinti pacios suteptais sumuštiniais. Nenustebciau, jei pasakysi, kad namo is parko vaziavot autobusu.

ar man verta ka sakyti, kai tu jau turi portreta mano nusipaisiusi, ar tau idomu, kad jis nesutampa su realybe?

Ji neatvaziavo pas mane i svecius tada, mes susitikom abi Dubline pusdieniui susipazinom pirma karta, Man iki Dublino tolokas kelias, tai taip as vaziavau autobusu kelias valandas, ir taip pasivaiksciojom po idomias Dublino vietas, man buvo labai smagu ir manau Given irgi mirksiukas.gif
Ziurek kiek kuri, kokie dar sumustiniai ir dar mano sutepti biggrin.gif Mes bevaiskciodamos abi uzejom i kavinuke ir nusipirkom ji wrap berods, as salotu, pasiemem take away, nes buvo grazus oras ir verciau valgem parkelyje, nei kavineje biggrin.gif
Paskui dar i veina kavine uzejom, tenm jau rimciau pavalgem, paskui dar daug vaiksciojom.
Ir veliau as vaziavau namo is Dublino i savo miesta, ji vaziavo ar ejo pas savo drauge, kur buvo apsistojusi mirksiukas.gif

Burba, kodel turi poreiki kurti istorijas paie kitus zmones?
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 21, 12:28)
<p>Prie ko tas ratas ,cia pakeliuj gyvenime sutinki netycia .As namuose nesedziu istisa diena .Ka tu ja isgydisi jei ji tokia yra .Tenkina turtingu dedziu igeidzius ,nori suzinot kas jie tokie ?</p>

na tokia moteri visgi issirinkai pats, bendravai kazkiek, kaip suprantu ir santykiavai, ne siaip sutikai...

ne, o kam? Pranesk vaiku teisiu tarnybom, kad ir anonimiskai, jei zinai, kad kazkoks vaikas yra tvirkinamas, nieko nedarymas- prisidejimas prie nusiklaitmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 sausio 2021 - 12:50
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 21, 12:28)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72769776" data-time="1611224345">
<div>
<p>Yra ir moteru pedofilių. Jei gerai atsimenu ar ne 12% . Yra tokiu tevu, kurie nuo mazens ruosia ar pardavineja savo vaikus...nes jie patys buvo taip pardavinejami, jiems tai normalu, kiek mormalu yra Stokholmo ir panašūs sindromai.</p>
</div>
</blockquote>
<p>Butent ,jiem yra norma . </p>
<p>Pvz kaip darni moteris cool.gif.unke,zv.nke, dar belekiek moka gimtadienius darniai svesti,sutarti 😁  Ir visas toks sou kad apie ja kalbetu ,rasytu .</p>
<p>Apie i kalejimus isejusius,atostogu:kitos sedi ir laukia kada grys ,babkes nesa, narkotikus putej nesa , pvz kai ta zurnaliste nuzude kaune, kaip gali susideti su balvonu jei pati buvo ,,normali,, </p>
<p> </p>
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72769731" data-time="1611222101">
<div>
<p>Tai sakai ir toliau savo ivazidi ant manes kabinsi?ar realiai nesupranti kaip veikia bendravimas online ? vartotojo įkelta nuotrauka

Bet is dalies taip, jei tu neskaitai mano zinuciu ir ju nesupranti taip ir gaunasi, kad tu su savim bendrauji, o as su savim....
Papildyta:

As turiu kelias artimas drauges su kuriom galim siek tiek papletkinti vartotojo įkelta nuotrauka, zinau, kad toliau to rato ir neiseis, aisku ne apie viska, yra zinoma asmenines detales, kurios lieka seimoje ar gal tik pas mane viduje.
Papildyta:

fui ir fui, kokiam tu zmoniu rate sukiesi.... vartotojo įkelta nuotraukava tokias "motinas" tai tikrai reiktu sterilizuoti ir is ju vaikus atimti, ir kur i psichitarine gydytis issiusti....
Papildyta:

 </p>
</div>
</blockquote>
<p>Prie ko tas ratas ,cia pakeliuj gyvenime sutinki netycia .As namuose nesedziu istisa diena .Ka tu ja isgydisi jei ji tokia yra .Tenkina turtingu dedziu igeidzius ,nori suzinot kas jie tokie ?</p>

I lutukes 'fui fui' demesio nereiketu kreipti. Ji gyvena savo burbule. Zingsnis pirmyn, zingsnis atgal ir visa jos kelione baigiasi.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 21, 12:53)
ar man verta ka sakyti, kai tu jau turi portreta mano nusipaisiusi, ar tau idomu, kad jis nesutampa su realybe?

Ji neatvaziavo pas mane i svecius tada, mes susitikom abi Dubline pusdieniui susipazinom pirma karta, Man iki Dublino tolokas kelias, tai taip as vaziavau autobusu kelias valandas, ir taip pasivaiksciojom po idomias Dublino vietas, man buvo labai smagu ir manau Given irgi  mirksiukas.gif
Ziurek kiek kuri, kokie dar sumustiniai ir dar mano sutepti  biggrin.gif Mes bevaiskciodamos abi uzejom i kavinuke ir nusipirkom ji wrap berods, as salotu, pasiemem take away, nes buvo grazus oras ir verciau valgem parkelyje, nei kavineje  biggrin.gif
Paskui dar i veina kavine uzejom, tenm jau rimciau pavalgem, paskui dar daug vaiksciojom.
Ir veliau as vaziavau namo is Dublino i savo miesta, ji vaziavo ar ejo pas savo drauge, kur buvo apsistojusi mirksiukas.gif

Burba, kodel turi poreiki kurti istorijas paie kitus

Aaaaa biggrin.gif biggrin.gif melagis melavo, per tilta vaziavo...
Tai kaip su given pasakymu, kad tavo atsivezti sumustiniai buvo labai skanūs?
Taigi jus abi tada raset, kad given tavo namuose buvo biggrin.gif
Dvi melagės, pasaku kurejos biggrin.gif
Ir dar rasei, kad valget tavo atainestus sumustinius, nes niekur neradot veganiskos kavines biggrin.gif
Nesusitarėt ka meluoti, taip ir gavosi, kad dabar metaisi savo pasakojimuose.
Nu...tada jus viena kitai labai tinkat i drauges.

Geda, pupa, geda sitaip priimti svecius.
Man net baisu pagalvoti ka valgo ir kuo girdot savo svecius namuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 sausio 2021 - 13:23

tai taip manau suaugus visgi labiau susitelkiama ties savo seima, o ne draugais, manau tai normalu. Ir 

Burba, kodel turi poreiki kurti istorijas paie kitus zmones?
Papildyta:
na tokia moteri visgi issirinkai pats, bendravai kazkiek, kaip suprantu ir santykiavai, ne siaip sutikai...

ne, o kam? Pranesk vaiku teisiu tarnybom, kad ir anonimiskai, jei zinai, kad kazkoks vaikas yra tvirkinamas, nieko nedarymas- prisidejimas prie nusiklaitmo.

nepyk,bet tu nusisneki

Atsakyti