Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 21, 13:28)
nepyk,bet tu nusisneki

kurioj vietoj?
moteri ne tu issirinkai, su ja nemiegojai ar nematai prasmes pranesti vaiku teisem tokisu mamos siulymus, o ypac, jei sakai zinai, kad ten turtingi dedziai isnaudoja vaikus?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 21, 13:05)
I lutukes 'fui fui' demesio nereiketu kreipti. Ji gyvena savo burbule. Zingsnis pirmyn, zingsnis atgal ir visa jos kelione baigiasi.

Tai turiu geretis tuom? Man tai slykstu, nesvarbu, kad tai vyksta, bet tokiu zmoniu nepazystu, i tokias situacijas nepapuolu. Jei zinociau,kad kas taip vaikus isnaudojo is kart pranesciau tarnybom.
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 21, 13:05)
Aaaaa  biggrin.gif  biggrin.gif  melagis melavo, per tilta vaziavo...
Tai kaip su given pasakymu, kad tavo atsivezti sumustiniai buvo labai skanūs?
Taigi jus abi  tada raset, kad given tavo namuose buvo  biggrin.gif
Dvi melagės, pasaku kurejos  biggrin.gif
Ir dar rasei, kad valget tavo atainestus sumustinius, nes niekur neradot veganiskos kavines  biggrin.gif
Nesusitarėt ka meluoti, taip ir gavosi, kad dabar metaisi savo pasakojimuose.
Nu...tada jus viena kitai labai  tinkat i drauges.
Geda, pupa, geda sitaip priimti svecius.
Man net baisu pagalvoti ka valgo ir kuo girdot savo svecius namuose.

tu vis prikuri nors po zodi biggrin.gif Ji sake sumustinis skanus buvo, na paskui patikslino, kad taip pavadino savo wrap. Tikrai nesivesciau kelias valandas i Dulina sumustiniu, tingeciau, nors kuom tai butu blogai nesupratu? kaip tik butu grazu, va Given man pagamino tingini ir idejo lauktuviu seimai mirksiukas.gif

Antra karta atvaziavo jau i mano namus i mano miesta, tai jau visai kita istorija .

Ka cia kliedi dabar, o dieve kas per kuryba lotuliukas.gif radom chopped.ie, kur padare ir veganiska wrap ir veganiskas salotas su falafeliais. Dar Given pasidziauge, kad lentute pakeite pjaustymo i spec veganam mirksiukas.gif Paskui radom kavine, kurioje pavalgem silto maisto irgi veganisko, dar paskui radom kavine, kur Given kavos pasieme su augaliniu pienu. Kaip Dubline gali nerasti veganisko maisto lotuliukas.gif

Nustok kurti, o skaityk , ka zmones raso, nesiblaskysi istorijose biggrin.gif
o tu taip ir gyvenime apie zmoens kuri ir isivaizduoji, kad juos pazysti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 21, 14:10)
kurioj vietoj?
moteri ne tu issirinkai, su ja nemiegojai ar nematai prasmes pranesti vaiku teisem tokisu mamos siulymus, o ypac, jei sakai zinai, kad ten turtingi dedziai isnaudoja vaikus?
Papildyta:

Tai turiu geretis tuom? Man tai slykstu, nesvarbu, kad tai vyksta, bet tokiu zmoniu nepazystu, i tokias situacijas nepapuolu. Jei zinociau,kad kas taip vaikus isnaudojo is kart pranesciau tarnybom.

tu vis prikuri nors po zodi  biggrin.gif  Ji sake sumustinis skanus buvo, na paskui patikslino, kad taip pavadino savo wrap. Tikrai nesivesciau kelias valandas i Dulina sumustiniu, tingeciau, nors kuom tai butu blogai nesupratu? kaip tik butu grazu, va Given man pagamino tingini ir idejo lauktuviu seimai  mirksiukas.gif

Antra karta atvaziavo jau i mano namus i mano miesta, tai jau visai kita istorija .

Ka cia kliedi dabar, o dieve kas per kuryba lotuliukas.gif radom chopped.ie, kur padare ir veganiska wrap ir veganiskas salotas su falafeliais. Dar Given pasidziauge, kad lentute pakeite pjaustymo i spec veganam  mirksiukas.gif  Paskui radom kavine, kurioje pavalgem silto maisto irgi veganisko, dar paskui radom kavine, kur Given kavos pasieme su augaliniu pienu.  Kaip Dubline gali nerasti veganisko maisto lotuliukas.gif

Nustok kurti, o skaityk , ka zmones raso, nesiblaskysi istorijose  biggrin.gif
o tu taip ir gyvenime apie zmoens kuri ir isivaizduoji, kad juos pazysti? bigsmile.gif

Nevark.

Ne as viena atsimenu pasakojimus apie jusu su given susitikima.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 21, 14:23)
Nevark.

Ne as viena atsimenu pasakojimus apie jusu su given susitikima.

Tu su cambala taip atsimeni ar cambalos klejones atsimeni? lotuliukas.gif Nes manau kiti zmones atsimena, kaip ir rasem biggrin.gif O ka tu kuri ar kuom nori tiketi tai tik tavo bedos, ne mano ar Given.

Bet visgi Burba, kodel tau taip norisi kurti apie kitus zmones? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 sausio 2021 - 14:29
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 21, 09:41)
Gerai gyvenam, kai pagalvoji, tiek pasirinkimu  biggrin.gif .



Tu taip manai cray.gif cray.gif cray.gif

pasaulis niekad nebus, koks iki viruso...


žiauriai liūdnas metas atėjo. susiskaldymas iš vidaus. draugių rate pašnekesiai: neisiskiepysi, given - nebendrausiu. nejauti atsakomybės už senelius, vyresnius. vos ne killer esi.

ate bus draugams.
etapais bendrausim.

dėl kelionių išvis liūdna darosi.

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 21, 14:42)
draugių rate pašnekesiai: neisiskiepysi, given - nebendrausiu. nejauti atsakomybės už senelius, vyresnius. vos ne killer esi.

ate bus draugams.

neverk, kaip kariamas šuo pripras prie visko ir apsiramins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 20, 14:02)
Taigi rasei 'as cia visa savo gyvenima pasipasakoju'. Apie drauges niwkada nieko nepasakojai. Su draugemis neiseini i spektaklius,

nu blyn, burbanti. ko tu ją puoli. ar tau cambalos gap efektas - kas tau?
būtina tau atitinkamą toną išlaikyti, kurio taip trūksta?
jau 4iese čia kalbamės, kartais arbūzas, ir tau per žemos bangos, ką? ax.gif
per nuobodu, ką? biggrin.gif


nu blyn, realiai nepažįstata viena kitos, taip ir mirsit nesusitikę, nedarykit paralysis-analysis viena iš kitos.
atrodo, ji tau turi teisintis iki begalybės.
dull.

galima draugiškai pasišnpilkuot, bet nešitaip.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 21, 12:28)
Tu su cambala taip atsimeni ar cambalos klejones atsimeni?

o dieve.
forumas. biggrin.gif užeini po pusę metų ir mūsu sumuštiniai/warpsai linksniuojami.
po 7metu jauciu vel bus tas pats - cambala apie mano našlius pasakos, kaip svetimus našlius atakuoju.
ir dar daugiskaita. bigsmile.gif
gi čia mūsų virtual bendravimo iškrypimai ir ligotumai.
to exaggerate evertything ir sudėti akcentus vis kitur.
taip žmonės linksminasi.
iš nuonodulio.
perpasakodami istorijas vis kitaip ir vis kitaip.


monteverte, kas prie ko pripras? mes vieni be kitų?
kaip gyventi su tobulu susiskaldymu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 sausio 2021 - 15:07
QUOTE(given444 @ 2021 01 21, 14:42)
Tu taip manai  cray.gif  cray.gif  cray.gif
pasaulis niekad nebus, koks iki viruso...
žiauriai liūdnas metas atėjo. susiskaldymas iš vidaus. draugių rate pašnekesiai: neisiskiepysi, given - nebendrausiu. nejauti atsakomybės už senelius, vyresnius. vos ne killer esi.
ate bus draugams.
etapais bendrausim.
dėl kelionių išvis liūdna darosi.

Kaip tik vakar su drauge persnekejom, kad gerai gyvenam, kad yra saliu kur siuo metu karas, badas, baisybes visokios vyksta. O mes Europoje kaip bebutu saugus gana ir siltai gyvenam ir valgyti turim. Taip, aisku, vargina apribojimai, sunku ir psichologiskai is dalies, bet tai palyginus niekis, tai nutarem, kad nereikia dievo i medi varyti su skundais biggrin.gif
Va susitinkam pamazu, bendraujam, sportuojam, nuvaziuojam prie juros, na ar blogas gyvenimas? Aisku, visada norisi geriau, bet visada gali buti ir blogiau, Tai as bent mokausi dziaugtis tuom, ka turiu siandiena, nes net nezinai ar to rytojaus sulauksi biggrin.gif

O vargeli, ne pas mus kazkaip laisvai, kas ka nori tas daro, tokiu ultimatumu nekeliam draugam, tai asmeninis reikalas ir niekas neprivalo niekam apie tai pranesineti. Liudna kad taip, bet jei saziningai as nenoreciau tokiu draugu savo rate, su tokiu poziuriu. Juk zmogus gali prasirgti tureti tuos pacius antikunius, tai kam jam skiepytis? Juo labiau, kai dar net neaisku kuriam laikui ta vakcina suteikia tuos antikunius. Net patys kurejai jos nezino. Tai is kur tokie reikalavimai? Juo labiau, kad iki musu amziaus grupes kol daeis tos vakcinos dar metai praeis tiketinai. Juo labiau, kad nei nuo uzsikretimo arruzkretimo kitu tai nepasaugo(gamintojo info), tie seneliai lai ir skeipyjasi jei nori.
As tikrai nesiruosiu skeipytis, jei su sautuvu nevers.

O del kelioniu gal ir gerai siek tiek planetai pailseti nuo tu nesibaigenciu zmoniu skraidymo. Keliauti galima Lietuvoje, kai jau leis, ten kiek idomiu vietu, piliakalniu, sventu akmenu, upeliu ir t.t. Daznai skrendam i pasaulio krasta, o nezinom, kas po nosim grazaus ir idomaus biggrin.gif Mano drauge su grupe zmoniu sia vasara keliavo po Zemaitija, sake labai faina kelione buvo. O mes po Airija keliaujam, kai galim, labai daug idomybiu randam, graziu vietu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 sausio 2021 - 15:33
QUOTE(given444 @ 2021 01 21, 15:07)
monteverte, kas prie ko pripras? mes vieni be kitų?
kaip gyventi su tobulu susiskaldymu?

prie viruso ir nebebijos taip tavęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 21, 15:37)
prie viruso ir nebebijos taip tavęs smile.gif

Mano mama tai atvirksciai "issigando" pasisikiepijusiso kaimynes lotuliukas.gif Na aisku, ne issigando, kiek nuliudo, sako na kaip tei zmones aklai tiki gydytojais...nuraminau, skau na kaip kas nori taip tas daro , jei mzogsu labai pergyvena nesiskiepyjas, lai tada geriau skiepyjasi...
mum maziau reiks biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

kurioj vietoj?
moteri ne tu issirinkai, su ja nemiegojai ar nematai prasmes pranesti vaiku teisem tokisu mamos siulymus, o ypac, jei sakai zinai, kad ten turtingi dedziai isnaudoja vaikus?
Papildyta:

O ant kokiu irodymu ,ant pasakojimu.Plius pati dar apkaltins,geniu duomenis uzsiraso ,kitaip iekas nevyksta,aciu ir viso gero.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 21, 15:17)
Kaip tik vakar su drauge persnekejom, kad gerai gyvenam, kad yra saliu kur siuo metu karas, badas, baisybes visokios vyksta. O mes Europoje kaip bebutu saugus gana ir siltai gyvenam ir valgyti turim.


Nu vot. Jau pirma smegenu plovimo etapa praejot...
Galesit gyventi ir kalejime. Silta, valgyt duos...

Paskui kai jau duos retai ir padausit - tai galesit pasiguost, kad dar is bado neemirstat, kad nemusa...

Kai prades musti tai dziaugsites, kad neuzmusa...

O kai varys i duju kamera, tai galesit pasidziaugti, kad leido dar pagyventi kazkiekk laiko....

Jus laisves ir nevertos
Atsakyti