Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

aš prie papų ir plaukų ilgai eilėse stovėjau tongue.gifbiggrin.gif

oo b,rku ten nedalina?😁

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 01 28, 10:16)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72773251" data-time="1611780505"><div><p>aš prie papų ir plaukų ilgai eilėse stovėjau vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>oo b,rku ten nedalina?😁</p>

kitoje eilėje dalino, ji keturgubai ilgesnė buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kad lygtais moteru daugiau pasaulyje, ne vyru. Pas moteris eiles ilgesnes biggrin.gif
Atsakyti
vyrams šie reikalai dar aktualiau nei moterims, todėl net kelias paras eilėj stovėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 28, 13:49)
vyrams šie reikalai dar aktualiau nei moterims, todėl net kelias paras eilėj stovėtų mirksiukas.gif

Kas aktualiau, nei moterims? Pricondalų grožis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 sausio 2021 - 14:03
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 28, 14:03)
Kas aktualiau, nei moterims? Pricondalų grožis?

nu. O ką ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 28, 13:49)
vyrams šie reikalai dar aktualiau nei moterims, todėl net kelias paras eilėj stovėtų mirksiukas.gif


As del putes eilej ir menesi pastoveciau. Juk 10000 euru ant gatves nesivolioja
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 15:11)
As del putes eilej ir menesi pastoveciau. Juk 10000 euru ant gatves nesivolioja

žmonos pagailėk, kam jums dvi pūtės? bene kolekcionuot ruošiatės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 28, 15:29)
žmonos pagailėk, kam jums dvi pūtės? bene kolekcionuot ruošiatės? biggrin.gif


Na tai jau mano butu aukstesne rushis... Pilnesne komplektacija.

O tie vyriski reikalai tai provalas... vergai tie vyrai... renkasi juos kaip kokius daiktus uz nauda visokia. (Pinigus, birbinima, isvaizda)
Moterys pasitaiko buna dar ir mylimos... Buna irgi uz isvazda, bet buna ir kitaip

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 16:06)
Na tai jau mano butu aukstesne rushis... Pilnesne komplektacija.

O tie vyriski reikalai tai provalas... vergai tie vyrai... renkasi juos kaip kokius daiktus uz nauda visokia. (Pinigus, birbinima, isvaizda)
Moterys pasitaiko buna dar ir mylimos... Buna irgi uz isvazda, bet buna ir kitaip

nu jau nu jau. Pirmą kartą girdžiu, kad vyrai mažiau mylimi. Tu vienas nedaugelio atvejų, kai vyras po skyrybų daugiau pergyvena nei moteris. Paprastai vyrai labai greitai suvystomi naujų moterų ir naujų santykių. O moterys labai ilgai gydosi žaizdas. O kai jau išsigydo, tai dauguma kaip musės prie vyrų lenda. Žinotum kas darosi visokiuose bočių kolektyvuose ir pan. Net vedusiems našlės ar šiaip vienišos ant kelių sėdasi. O jei dar pensija nevisai maža, o jei dar vyras vairuoja, tai oi. Ant rankų paims moteris jį ir nusineš. Iš šaukšto maitins, bile tik ją vestų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 28, 16:19)
Žinotum kas darosi visokiuose bočių kolektyvuose ir pan. Net vedusiems našlės ar šiaip vienišos ant kelių sėdasi. O jei dar pensija nevisai maža, o jei dar vyras vairuoja, tai oi. Ant rankų paims moteris jį ir nusineš. Iš šaukšto maitins, bile tik ją vestų biggrin.gif



Nematau cia jokiu meiles pozymiu. Labiau primena sovietines eiles prie deficito, kur ieskoma blato ar lendama naglai be eiles.
Vyrai pavyzdyje tai daiktai.
Normalios moterys visai kitaip santykius kuria... O ne zergiasi pacios ant keliu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 28, 16:49)
Nematau cia jokiu meiles pozymiu. Labiau primena sovietines eiles prie deficito, kur ieskoma blato ar lendama naglai be eiles.
Vyrai pavyzdyje tai daiktai.
Normalios moterys visai kitaip santykius kuria... O ne zergiasi pacios ant keliu

Tu idealizuoji meilę. Aš gi manau ir daug kas taip mano, kad pirmiausia eina fiziniai dalykai, tik tada dvasiniai. Na pats pagalvok, kiek ilgai būdamas alkanas, plikas šaltyje kažką ten dievinsi ir mylėsi. Dievą ir tą prakeiksi, jei ilgai valgyti neduos, t.y. nesuteiks būdų išgyventi, prisitraukti nors mini sėkmę, išsigelbėjimą ar pan. Žinoma, žmona ar vyras ne Dievas, galima ir kartu apsikabinus mirti šaltyje ir alkaniems, na bet anokia čia romantika ir siekiamybė? Siekiamybė ir yra kažką daugiau turėti ir tuo dalintis, kurti kartu daugiau ir pan., o ne tik meile maitintis.
Atsakyti