Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Fervente nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

color=deeppink]PARDUOTA[/color]
Atsakyti
George firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Modeliukas priekyje papuoštas dailiais neriniais wub.gif Apačioje - karbatkėlė wub.gif Per krūtinę - 55 cm. Ilgis - 69 cm. Dydis - 16(UK). 44(EUR). ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja maudimosi tunika atvežta iš užsienio. Stilingas modeliukas chaki splavos audinuko su faktūra wub.gif Rūbelis turi dirželį kurio dėka reguliuojasi apimtis ir audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Dydis - M. Ilgis - 82 cm. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
boohoo firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų sodri spalvytė wub.gif SODRESNĖ NEI NUOTRAUKOJE. wub.gif mirksiukas.gif Audinuką puošia daili faktūra wub.gif Madingas skater tipas wub.gif Modeliuką puošia nuimamas kaklo papuošalas wub.gif Kitas YRA DOVANOJAMAS wub.gif Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 31 cm. MATUOTA RAMUBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS TAMPRUS. PUIKIAI TIKS IR XS DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Ilgis - 80 cm. Dydis - 36. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 30 birželio 2019 - 02:25
ZARA WOMEN firmos naujas kostiumėlis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilinga šių metų spalytė wub.gif Modeliukas turi pamušaliukus. Palaidinė šone turi užtrauktuką. Kelnių apačia padailinta stilingais skeltukais wub.gif Dydis - S. PARAMETRAI. Palaidinė: per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 38 cm. Ilgis - 52 cm. Kelnės: Per juosmenuką - 32 cm. Per klubius apie 45 cm. Ilgis - 98 cm. Vidinės siūlės ilgis - 73 cm. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
xinyiyifang firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia stilingų spalvų paukščiai wub.gif Madingai atlenktos rankovės wub.gif Per krūtinę apie 50 cm. Ilgis - 70 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
tokyo doll firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų stilinga koralų spalvytė wub.gif Viršų puošia dailiais raštais iškarpytos trijų dalių klostelės wub.gif Per vidurį ir per juosmenuką įvertos gumutės wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenuką - 27 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - GUMUTĖS DĖKA AUDINUKAS TAMPA ELASTINGAS. Ilgis - 88 cm. Dydis - 12. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja skrybelė atvežta iš užsienio. Stilingos tamsiai mėlynos spalvos modeliukas wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - LANA. Skersmuo - 37 cm. Dydis - M/56. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Only firmos naujas švarkas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Šių metų spalvytė wub.gif Švelniai rausva wub.gif Elegantiškas modeliukas wub.gif Yra pamušaliukas. Švarkas turi kišenukus - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Dar vienas kišenukas yra viršuje wub.gif Per krūtinę - 50 cm. (matuota nuo siūlės iki siūlės). Per juosmenuką - 45 cm. (matuota nuo siūlės iki siūlės). Per petukus - 45 cm. Rankovės ilgis - 64 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 42. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
holly&whyte by lindex firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Tamsiai mėlyną audinuką puošia balti taškučiai wub.gif Stilinga bei labai madinga wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Modeliukas turi dirželį wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką - 32 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 48 cm. Vidinės siūlės ilgis - 79 cm. Ilgis - 104 cm. Dydis - XS, BET PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Missguided firmos nauja tunika atvėžta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas rūbelis wub.gif Nugarytė iškirpta giliau mirksiukas.gif wub.gif Lengvą audinuką puošia tamsi alyvų spalva su baltais - juodais dryžiais wub.gif Audinukas labai dailiai krenta klostelėmis wub.gif 3/4 stilingo ilgio rankovės wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 80 cm. Dydis - 8. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
KALIKO firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Modeliukas turi pamušalą. Ant jo lengvutis dabar taip madingas languotas audinukas wub.gif Taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Krūtinės sritis stilingai sumetama wub.gif Po krūtine dailiai parauktas audinukas wub.gif Petnešėlės reguliuojasi. Šone yra užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 68% - COTTON. 32% - SILK. Per krūtinę apie 48+ cm. Stilingas ilgis - 120 cm. Dydis - 40(EUR). 14(UK). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti