Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Atmosphere firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingi raštai bei taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Modeliukas viršuje dailiai sumetamas sudaro madingą V formos apykaklę wub.gif Apačia taip pat sumetama wub.gif Priekis dvigubas - dailiai užapvalintas wub.gif Madingas 3/4 rankovių ilgis mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Per krūtinę - 40 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - AUDINUKAS PUIKIAI TEMPASI. Per juosmenuką - 30 cm. Per klubiukus apie 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 82 cm. Dydis - 10. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mango firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Džinsinį audinuką priekyje puošia kišenės. Kišenės yra ir šonuose - labai stilinga bei patogu mirksiukas.gif wub.gif Priekyje bei nugaroje yra klostelės wub.gif Labai stilinga detalė - kapišonas mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas priekyje susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Per petukus - 39 cm. Stilingas ilgis - 91 cm. Dydis - M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
157 firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvą baltą audinuką puošia tamsiai mėlyni raštai - nuostabus derinys wub.gif Priekis dailiai sumetamas wub.gif Nugaroje įvertos gumutės. Per krūtinę - 40 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI GUMUČIŲ DĖKA. Ilgis su petnešėlėmis - 140 cm. Dydis - XS. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 27 rugsėjo 2019 - 20:04
Warehouse firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabią koralų spalvą puošia mėlyni paukščiai wub.gif Labai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Per juosmenuką audinukas dailiai paklostuotas wub.gif Modeliuko apačia stilingos peštuko firmos wub.gif Audinuko sudėtis: 95% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. 5% - ELASTANE. Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 33 cm. Per klubiukus - 42 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - 10. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Monton firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabi spalvų gama bei gėlės wub.gif Madingo 3/4 ilgio rankovės wub.gif mirksiukas.gif Jas puošia kanteliai wub.gif Per krūtinę - 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
UCB firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas stilingos samanų spalvos wub.gif Dieną spalvytė sodresnė mirksiukas.gif wub.gif Priekis padailintas klostėmis wub.gif Yra kilpelės dirželiui. Nugaroje - užtrauktukas. Per juosmenuką - 33 cm. Per klubiukus apie 43 cm. AUDINUAS ELASTINGAS - MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 48 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Q'neel firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Modeliukas turi pamušalą. Ant viršaus nuostabių spalvų gama wub.gif Abu pusės vienodos wub.gif Apykaklė padailinta atlasu wub.gif Apčią puošia juodas kantas wub.gif Rankovės madingo 3/4 ilgio wub.gif Į jas įvertos gumutės dailiai keičiančio jų formą mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 57 cm. Per juosmenį - 57 cm. Per klubiukus apie 62 cm. MODELIUKAS BEVEIK TIESAUS KIRPIMO mirksiukas.gif wub.gif Stilingas ilgis - 104 cm. Dydis - L(42). Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
UCB firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Puošnus modeliukas kremo spalvos wub.gif Audinuką puošia daili faktūra wub.gif Audinukas kaip barchatas wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę apie 40 cm. Audinukas elastingas. Ilgis - 80 cm. Dydis - XS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. MODELIUKAS PUIKIAI TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Stilingas peštuko formos modeliukas wub.gif Tamsiai juodos spalvos modeliuko audinukas papuoštas dailia iškylia faktūra wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus - 47 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 67 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 30 rugsėjo 2019 - 22:37
Laura Ashley firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia dabar taip madingas raštas wub.gif Abi pusės vienodos wub.gif mirksiukas.gif Madingas 3/4 ilgio rankovės wub.gif Dailus apykaklės sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mela loves London firmos nauja suknelė - tunika atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus žaismingas modeliukas wub.gif Visą priekį puošia dailios karbatkėlės wub.gif Nugarytė tiesaus audinio wub.gif Madinga salvų gama wub.gif Modeliukas turi pamušaliuką. Per krūtinę - 42 cm. AUDINUKAS TAMRUS - PASITEMPIA IKI 48 CM. IR DAILIAI ATRODO. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 47 cm. Ilgis - 75 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
New Look firmos naujas sijonukas. Man deja mažokas. Modeliukas TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif Švelnutis su pukeliu tamsiai mėlynos spalvos audinukas papuoštas dailutėmis gėlėmis wub.gif Audinukas kaip barchatas wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 33 cm. Stilingas ilgis - 88 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja skrybelė atvežta iš užsienio. Stilingos tamsiai mėlynos spalvos modeliukas wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - LANA. Skersmuo - 37 cm. Dydis - M/56. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ZARA knit firmos nauja palaidinukė - megztukas atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Švelnutis lengvas audinukas stilingos #sodrios #geltonos spalvytės. Modeliuko rankoves puošia skeltukai wub.gif Rūbelio šonus taip pat wub.gif Stilingai sukirpta apačia - nugara ilgesnė ir neužapvalinta kaip įprastai buna. Audinuko sudėtis: #SILK+COTTON wub.gif Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 54 -60 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Mango firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Skater tipo modeliukas wub.gif Tamsiai juodas audinukas - kokybiška dirbtinės odos imitacija wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Jos dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Per juosmenuką - 37 cm. PUIKIAI TEMPIASI mirksiukas.gif Ilgis - 46 cm. Dydis - M(40). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
UGG firmos nauji batai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Papildyta:
dioufand firmos nauji marškinukai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Mango firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 04 spalio 2019 - 01:50