Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

zara women firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didokii. Labai elegantiškas modeliukas wub.gif Baltą audinuką pabrėžia tamsiai mėlynos spalvos priekis ir nugara, rankovių kantai bei priekis wub.gif Modeliukas susisega sagomis kurios taikliai paslėptos po audiniu wub.gif Per krūtinę - 55 cm. Per juosmenį - 53 cm. Per klubiukus - 60 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Nuo peties iki peties - 42 cm. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - L. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Ann Taylor firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliuką puošia tamsiai mėlynas audinukas padailinatas išsiūvinėtu kiauraraščiu bei vertikaliomis klostėmis wub.gif Atrodo nuostabiai wub.gif Modeliukas turi pasijonį - šone užtrauktuką. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 55 cm. Dydis - 2. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Massimo Dutti firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliuką puošia audinukas iš kvadratų wub.gif Labai taikliai suderintos spalvos - tamsiai #mėlyna, #juoda, #balta wub.gif Atrodo labai originaliai tarsi #3D wub.gif Šonai stilingai juodos spalvos dar labiau pabrėžia modeliuką originalumą wub.gif Madingomis 3/4 ilgio rankovėmis wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 45 cm. AUDINUKAS ELASTINGAS - MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 87 cm. Dydis - S. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Simona Conti firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Modeliuką puošia audinukas iš baltų #drugelių ir #taškučių wub.gif Atrodo labai originaliai, romantiškai ir tuo pačiu žaismingai wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Per krūtinę - 53 cm. Rankovės ilgis - 62 cm. Nuo peties iki peties - 39 cm. Stilingas ilgis - 65 cm. Dydis - L(42). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Next firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai dailus modeliukas wub.gif Tamsiai juodą audinuką apačioje puošia nuostabi nuvelta gėlė wub.gif Apykaklė bei apačia rožių spalvos suteikia modeliukui dar didesnį stilingumą. 3/4 madingo ilgio rankovės wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 49 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 80 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Divided by H&M firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodą modeliuką puošia stilingi balti #kaspinukai wub.gif Atrodo labai originaliai, romantiškai ir tuo pačiu žaismingai wub.gif Priekyje dar viena stilinga detalė - dvi dabar taip madingos #karbatkėlės wub.gif Į rankoves įvertos gumutės dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Modeliukas susisega nugaroje sagute. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 45 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Stilingas ilgis - 50 cm. Dydis - 34. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mademoiselle de Paris firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Mna deja mažoka. Audinuką puošia nuostabios spalvos bei labai taikliai suderinti raštai wub.gif Stilinga detalė - užtrauktukas priekyje wub.gif Švelnaus audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Per krūtinę - 46 cm. Stilingas ilgis - 76 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vera&Lucy firmos naujos kelnės wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Papildyta:
S.Oliver firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 07 spalio 2019 - 22:23
Next firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Papildyta:
milla naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Baltą audinuką puošia stilingi raudini taškučiai - romantiška bei žaisminga wub.gif Modeliukas taip pat padailintas klostelėmis wub.gif Šone yra užtrauktukas. Juosmenukas platus - dvigubo audinuko mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką - 43 cm. Stilingas ilgis - 67 cm. Dydis - 44. ATITINKA 42(L) DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Jones wear naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Lengvą audinuką puošia stilinga #originaliai labai taikliai sudeliota #spalvų #gama wub.gif Romantiška bei žaisminga wub.gif Modeliukas apačioje padailintas klostelėmis wub.gif Į apačią sijonuko šonai truputi platėja wub.gif Yra pasijonis su skeltukais šonuose mirksiukas.gif Šone - užtrauktukas. Per juosmenuką - 47 cm. Per klubiukus apie 65 cm. MATUOTAS PASIJONIS, NES JIS NETAMPRUS. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - 16. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Next firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Lengvą audinuką puošia dabar taip madingas smulkiai #plisuotas audinys wub.gif Miela alyvų spalvytė wub.gif Modeliukas apačioje turi pamušaliuką. Juosmenukas iš gumos. Per juosmenuką - 30 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
AMISU firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS SKIRTAS ŠALTAJAM SEZONUI wub.gif mirksiukas.gif Labai madingas languotas audinukas wub.gif Juosmenukas padailintas juostele wub.gif Yra pamušalas. Šone - užtrauktukas. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 45 cm. Dydis - 38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mosaic firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. MODELIUKAS PUIKIAI TIKS IR ŠALTAJAM SEZONUI mirksiukas.gif wub.gif Labai madingas languotas audinukas wub.gif Stilinga spalvų gama: #balta, #kremo, #ruda wub.gif Juosmenukas padailintas ruda juostele wub.gif Yra pamušalas. Šone - užtrauktukas. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 50 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
UCB firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Tamsiai mėlyna madinga #karališka #spalva wub.gif REALYBĖJE ŽYMIAI TAMSESNĖ NEI NUOTRAUKOJE mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė bei dirželis wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Apačioje į kantelius įvertos gumutės nugarinėje pusėje mirksiukas.gif Ji stilingai keičia modeliuko formą wub.gif Priekyje tik dailus kantelis - audinukas be gumos mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką - 34 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 47 cm. Vidinės siūlės ilgis - 68 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti