Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

H&M firmos nauja palaidinė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

wiespol naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

River Island naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Papildyta:
HFN by halfon naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA


Atsakyti
Dept firmos naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atsakyti
John firmos nauja palaidinė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
MUY firmos naujas paltukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilinga žalsva spalvytė wub.gif MODELIUKAS PUIKIAI TINKA PAVASARIU VASARAI BEI RUDENĖLIUI mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Labai daili detalė - apačią puošia gepiuras su Išsiuvinėtomis gėlėmis wub.gif Madingai sukirptos rankovės bei dailiai parauktos wub.gif Paltukas susisega stilingomis didelėmis sagomis wub.gif Nugarytėje yra užtrauktukas mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas turi kišenukus - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Yra pamušalas. Per krūtinę - 50 cm. Juosmens sritis - 42 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Per petukus - 37 cm. Ilgis - 82 cm. Dydis - M. Kaina tik 25 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vero Moda firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Pilką audinuką puošia vyšnios wub.gif Nuostabus derinukas wub.gif Rankovytės turi skeltukus wub.gif Jos lengvai krenta klostelėmis wub.gif Klostelės puošia ir modeliuko apačią wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Suknelė užsisega užtrauktuku bei audinuku apsiuta sagute nugaroje. Yra atsarginė sagutė. Per krūtinę apie 47 - 48 cm. Per juosmenuką - 36 - cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 86 cm. Dydis - 38. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDUKAS TO PATIES MODELIO wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
HOBBS firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliukas turi pamušalą - ant jo kitas audinukas dailiai "iškarpytas" wub.gif STILINGA wub.gif Madinga V formos iškirptė wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinę apie 45 cm. Po krūtine - 40 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
DIVIDED BY H&M firmos naujos kelnės wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Gap firmos naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Indiska firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Žalios spalvos švelnų audinuką puošia nuostabus raštai bei taikliai suderinti raštai wub.gif Stilinga V formos apykaklė wub.gif Ilgas rankoves puošia kanteliai wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 44 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. Per juosmenuką - 34 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Rankovės ilgis - 63 cm. Stilingas ilgis - 107 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
mais il est ou le soleil firmos sijonas - pasijonis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Ši firma garsėja ORIGINALIAIS modeliukais bei aksesuarais wub.gif Jų dėka galite kurti įvairius derinukus wub.gif Vienas iš įdomybių yra pasijonis - sijonas mirksiukas.gif wub.gif Tinkamai suderinę rūbelius atrodysite tikrai įspūdingai bei originaliai wub.gif Tiulinį audinuką puošia juodos juostos wub.gif į juosmenuką įverta gumutė. Ilgis - 55 cm. Dydis - S. PUIKIAI TIKS IR XS DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

mais il est ou le soleil firmos sijonas - pasijonis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tiulinį audinuką puošia pilkos juostos wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Ilgis - 55 cm. Dydis - XS. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
MUY firmos naujas paltukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti