Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Divided by H&M firmos suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų topas - smulkios žavių spalvų gėlės wub.gif Modeliukas turi dirželį mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. Ilgis - 80 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gap nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atmosphere firmos naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

River Island firmos naujas kombinezonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

George firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė - tunika atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Šių metų stilingai išmargintas madingas audinys wub.gif Labai patogus modeliukas wub.gif Po krūtine yra įverta gumutė kurios dėka audinukas krenta klostelėmis:wub: Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Audinuko sudėtis: 95% - COTTON. 5% - ELASTANE. Per krūtinę - 49 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS PUIKIAI TEMPASI. Bendras ilgis - 80 - 85 cm. Dydis - L. TOKIO TIPO MODELIUKAS TIKS IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS;) Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
ZARA Trafaluc firmos nauja striukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
GAP firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą kremo spalvos audinuką puošia dailus raštai wub.gif Jie persišviečia wub.gif Apačia puošia karbatkėlės wub.gif Madingai sukirptos rankovės wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Priekyje nuo apykaklės audinukas dailiai paklostuotas wub.gif Modeliukas turi pamušaliuką. Nugaroje susisega sagute. Yra atsarginė sagutė. Per krūtinę - 47 cm. MATUOTA NETEMPIANT KLOSTELIŲ. Ilgis - 88 cm. Dyds - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
sister point firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų topas - smulkios gėlytės puošiančios audinuką wub.gif Elegantiškas Vintage stiliaus modeliukas turi madingą peštuko formą wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Yra pamušalas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 39 cm. Per klubiukus - 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 91 cm. Dydis - S/M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Trafaluc firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas wub.gif Apačioje yra pamušalas - ant viršaus lengvas dailiai kiauraraščiu išsiuvinėtas audinukas wub.gif Viršuje įverta guma. Į juosmenuką taip pat įverta gumutė. Jos dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Per krūtinę - 39 cm. Per juosmenuką - 33 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 70 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Banana Republic firmos naujas kostiumėlis - sijonas ir palaidinė atvežti iš užsienio. Stilingos spavytės audinuką puošia daili faktūra wub.gif Sijonukas padailintas karbatkėlėmis wub.gif Yra pamušalas. Į juosmenuką įverta gumutė. Per juosmenuką - 31 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - PUIKIAI TEMPIASI. Ilgis - 50 cm. Palaidinukę priekyje puošia šokolado spalvos aplikacija wub.gif Į nugarytę įverta gumutė. Į juosmenuką įvertas diržas kurio dėka reguliuojasi apimtis wub.gif Per krūtinę apie 47 cm. Modeliukas susiriša per kaklą juostele. Dydis - 2. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ginatricot nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Rausvą audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės bei raštai wub.gif Nugara stilingai ilgesnė wub.gif Apačią puošia dailios karbatkėlės wub.gif Per krūtinę - 47 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. Ilgis - 60 - 65 cm. Dydis - M. Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New jeans firmos nauji šortai - sijonukas viename atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai stilingas modeliukas wub.gif Sijonukas priekyje užsisega dailiai išdėstytomis sagutėmis wub.gif Priekis dailiai paklostuotas wub.gif Nugaroje yra kišenukai mirksiukas.gif Yra kilpos diržiukui. Per juosmenuką - 36 cm. Per klubiukus apie 44 cm. Ilgis - 23 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
GAP firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Kremo spalvos audinukas padailintas 'iškiliais" siūlais kurie puikiai matosi antroje nuotraukoje wub.gif Audinukas turi neįkyrų blizgesį wub.gif Šių metų spalvytė wub.gif Yra pamušaliukas. Priekis dailiai paklostuotas wub.gif Šone yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif Nugarojeyra užtrauktukas. Per juosmenuką - 44 cm Per klubiukus apie 60 + cm. MATATUOTA NEĮŠSKLEIDUS KLOSTELIŲ. Ilgis - 46 cm. Dydis - 10. ATITINKA M/L DYDĮ. Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
sara kelly by ellos firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Modeliuką puošia stilingų spalvų derinukas wub.gif Į apykaklę įvėrta gumutė stilingai apnuogina petukus mirksiukas.gif wub.gif Madingas šių metų rankovių sukirpimas wub.gif Į jas įverta gumutė. Suknelė varpelio formos dailiai krenta klostelėmis wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Per krūtinę - 47 cm. MATUOTA NEĮSKLEIDŽIANT KLOSTELIŲ KURIOS SUSIDARO GUMUTĖS DĖKA mirksiukas.gif wub.gif Apačios plotis - 95 cm. (viena pusė). Ilgis - 85 cm. Dydis - 34/36. TOKIO TIPO MODELIUKAS PUIKIAI TINKA IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif wub.gif Kaina tik 15 €. MODELIUKO ŪGIS NUOTRAUKYTĖJE 165 CM.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti