Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

blue chameleon firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
charming charlie firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų topas - ruoželiai wub.gif Stilingas modeliukas turi dirželį wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Jos dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Yra pamušalas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 30 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - PUIKIAI TEMPAISI. Ilgis - 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą modeliuką puošia taikliai suderinti raštai bei spalvos wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Jos dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Madingas rankovių ilgis - 3/4 mirksiukas.gif wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenuką - 34 cm. PUIKIAI TEMPAISI. Ilgis - 80 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Secret Possessions firmos naujos kelnaitės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Nuostabi rožių - pelenų spalvytė wub.gif Priekis papuoštas dailiais nerinukais wub.gif Nugarytė audinuku su taškučiais wub.gif Dydis - 14(UK). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
koton firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Viršus stilingai padailintas juoda - balta spalvų paveiksliukais wub.gif Madingai sukirptas viršus wub.gif Per juosmenuką yra prisiūta plati guma. Jos dėka dailiai krenta sijonuko klostelės wub.gif Per krūtinę - 41 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Per juosmenuką - 39 cm. PAŽEMINTAS. Ilgis - 88 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Stilingos spalvytės ploštinio audinio modeliukas wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif Yra pamušaliukas. Į juosmenuką įverta guma. Jos dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis ir išlaiko formą wub.gif Per juosmenuką - 38 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 45 cm. Dydis - 44(EUR). 14(US). ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PRIE SIJONUKO LABAI TINKA ZARA PALAIDINUKĖ wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Miss sixty firmos nauja suknelė atvežta iš užsenio. Man deja mažoka. Megztas juoda - balta spalvų audinukas TINKA VISIEMS SEZONAMS. Madinga peštuko formos apačia. šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu. Šone yra užtrauktukas. Stilingio 3/4 ilgio rankovės. Dailiai sukurptos rankovės petukų srityje. Padaryta daili klostelė. Dar viena daili detalė - apykaklė. Apačia padailinta vejeru. Per krūtinę - 42 cm. Per juosmenuką - 34 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Per klubiukus - 47 cm. (MATUOTA NEIŠSKLEIDŽIANT KLOSTELĖS - VEJERO). Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gap firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas modeliukas wub.gif Kremo spalvos audinuką puošia juodi taškučiai wub.gif Madinga wub.gif Apykaklė padailinta kanteliu wub.gif Apačioje abiejuose šonuose yra horizontalios klostelės wub.gif Nugara užsisega sagute. Yra atsarginė sagutė. Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 68 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Liz Claiborne stretch firmos naujas sijonukas. Modeliuko audinuką puošia taikliai suderinta spalvų gama: žalia, kreminė, balta, ruda wub.gif Šonuose modeliukas turi kišenukus - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje taip pat yra kišenukai wub.gif Apačioje yra nedideli skeltukai wub.gif Modeliukas turi pamušaliuką - jis labai originalus - šortų tipo mirksiukas.gif Sijonukas užsisega užtrauktuku nugaroje. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 54 cm. Ilgis - 45 cm. Dydis - 12(M). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
woman by Tchibo firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Modeliukas turi pamušalą - ant viršaus lengvas tamsiai mėlynas audinukas padailintas stilingais raštais bei spalvomis wub.gif Priekis dailiai sumetamas - sudaro madingą V formos apykaklę wub.gif Apykaklė padailinta klostelėmis wub.gif Klostelės taip pat puošia sritį po krūtine wub.gif Per krūtinę - 48 + cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. MODELIUKAS NĖRA ĮLEMENUOTAS. TOLIAU PLATĖJA. Rankovės ilgis - 58 cm. Stilingas ilgis - 93 cm. Dydis - 40/42. ATITINKA 40 (M) DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
GAP firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
H&M firmos nauja maudimosi liemenėlė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti