Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo 97 iki 63

tai zinokit mano drauge irgi atsisake mesos, valgo koses, dripsnius su pienu, jogurtus, vaisius, salotas, darzoves, kiausinius, zuvi, tai kad sulieknejo... thumbup.gif
net pavydas baltas apeme ax.gif
Atsakyti
Neysivaizduoju gyvenimo be mesos blush2.gif ,be saslyku ir pan. Sutinku kad ,kas per dug tas nesveika,bet visai atsisakyti mesos,saldumynu ir pan. turbut nesugebeciau essen.gif
Atsakyti
QUOTE
Mėsos atsisakyti visiškai nerekomenduoju, kadangi nebegausite taip būtino Fe, kuris tinkamiausiai pasisavina tik su mėsa, jokie papildai jo nepakeis - su Fe trūkumu galite sulaukti plaukų slinkimo bumo, ar net mažakraujystės!

taip gali būt trūkumas nevartojant mėsos bet tuomet pradėjus vartoti tikrai neatsisitatys-reikėtų per dieną suvalgyt bent 5kg mėsos,neįmanoma.o va tik papildais tai ir įmanoma pataisyt.tai sakė gyd. endokrinologė per paskaitą.
Atsakyti
sveikos.turbut taip nutinka ne tik man blush2.gif ka tik prisikirtau riebaus plovo,saldzios kavutes,pasigardindama perteptais kaloringais vafliukais doh.gif ir zinoma,sitaip prisisotinus,uzejo nenumaldomas noras suliekneti biggrin.gif po kokiu poros valandu turbut vel suksiu ratus aplink saldytuva .patarkit,kaip isalkusiai pamirsti,jog reikia galvoti,ka valgai,kiek ir kada?
Atsakyti
Kaip smagu skaityti,kai žmonės tiek daug numeta wub.gif
tikiuosi ir man pasiseks ax.gif
Atsakyti
Linkiu, kad prarastas svoris niekad negrįžtų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievaaaaa @ 2005 08 05, 07:03)
O ar su dietologu derinai valgiaraštį?
Mano vienai draugei atsisakius mėsos ( ir aišku su niekuo nepasitarus) po kelių mėnesių nuslinko kuokštais plaukai ir kitokie negerumai pradėjo darytis.
Žinau tik tiek, kad atsisakius mėsos reikia valgyti riešutų ir nemažai, tu juos valgai? smile.gif

o as dar paaugle budama(vaikas sakyciau) sumasciau,kad mesa ne man.tai emiau ir nebevalgiau.dabar tuo dziaugiuosi thumbup.gif nei noriu jos,nei ji man jau skoni turi,nei blogai jauciuosi(nors su jokiu dietologu nesikonsultavau),nei kraujas nusilpes kada buvo...tiesiog viskas idealu...ir niekada gyvenime as jos nevalgysiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cornus @ 2005 07 03, 21:11)
Mano istorija turi labai ilga priesistore. Gimiau normalaus svorio ~3,5 kg. Vaikas buvau kudas. Dar apie 13-us metus buvau plonyte ( pasiziurejus foto - nesitiki ). Beje valgiau visada labai daug, mano ir tecio porcijos buvo vienodos, mano netgi ir didesnes. Mesa, bulves, sokoladai, tortai ir pan. Esu smalize. .....

Idomu,kaip tau sekasi siandien...ar pavyko islaikyti stabilu svori...zinau,kad svori mesti nera taip sunku ,kaip ji islaikyti...man paciai jau yra pavyke atsikratyti 30 kilu...po 5 metu siek tiek priaugau ir vel nesunkiai atsikraciau 15...bet visus tuos metus buvo tikra kova...vis stebejimas ir saves tramdymas...siandien vel esu stambi,nes nestmo metu priaugau 37 kilus..ziauru,bet tap jau man nutiko...po gimdymo is karto grizau be 10 kilu,dar po kiek laiko nuemciau 12,bet sad.gif nezinau kas ivyko,vel inykau i saldumynus...ir dabar vel sveriu begediskus virs 80 kilu doh.gif ir jau 3 dienos riboju maista...vel issitraukiau dvirati..prizadejau sau minsiu...baseino abonimentas vis dar galiojantis...tikiuosi prisiversiu ir ji vel,kaip seniau lankyti...dabar svarbu man susireguliuoti mityba...o kai numesiu keleta kg.,zinau,kad pagausiu azarta toliau veikti,o tada ir ijungsiu i dienos veikla ir sporta...Stiprybes man...oi,kaip man jos reikia... Papasakok apie save...idomu juk...
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti skruzdeles, ar ta Sali misini vartojai tik anksciau ar ir dabar, kaim jau svoris nukrito g.gif
Siaip saunuole thumbup.gif
Perskaiciau ir toks noras uzejo uzsiimti savo svoriu, tiksliau antsvoriu..
Atsakyti
Sveikos,
eilini karta pameciau savo slaptazodi, taigi rasau nauju vardu.
Sekasi man visai neblogai, per tuos 2 metus priaugau 2 kg., o taip yra todel, kad pastaruoju metu tiesiog nebuvo laiko laikytis normalaus mitybos rezimo, taciau pries savaite grizau prie ritmo ir tikiuos pabaigti nukratyti svori iki 55-57 kg.
Ir toliau nevalgau mesos, neseniai buvau issitirt krauja, tai rodikliai kuo geriausi. Pastaruoju metu gana nemazai eksperimentuoju maistu, atradau daug geru prieskoniu, kurie labai patobulina darzoviu ir kruopu patiekalus. Ypac pamegau spinatus, verdu is ju sriubas, darau koldunus su varske, lazanija ir tt. Geriu daug vandens ir po kiekvieno valgio suvalgau sauksteli virskinima gerinancio dziovinto misinio (Metos - 20 gr. Pankolis - 20 gr, Imbieras - 10 gr, Kalendra - 10 gr., Indiski kmynai - 10 gr). Uzigeriu puse stiklines vandens.
Vasara menesi saziningai lankiau baseina, tai labai ryskiai formos pagerejo, visokie celiulitai apmazejo, naudojau stangrinancius aliejus, kontrastingas dusas, trumpas masazas vakarais.
Taip pat lankausi infraraudonuju spinduliu pirtyje, kas irgi efektyviai padeda kovoti su svoriu ir kitais dalykais smile.gif
Ir dabar manau, kad vienintelio recepto nera, o visa ko pagrindas - valia. Visi juk zino kaip reikia sveikai maitintis, taciau visad atidelioja ir pan.
Jeigu man kas butu pasakes pries kelis metus, kad taip valgysiu - nepatikeciau.
Dar parasysiu, turiu begti smile.gif
Atsakyti
Labas visoms,
as labai susizavejusi perskaiciau apie svorio metima, taciau jauciuosi labai vienisa siame pasaulyje su savo svoriu, todel labai noreciau rasti bendraminte, su kuria butu fain mesti svori kartu, lankyti kazkokius uzsiemimus ir pan. Aplink mane vien "kudos" merginos, kurios amzinai verkia del savo apimciu, o as visad linksmai nusiteikusi ir neimu i galva, nors sveriu apie 90 kg. O is tikruju man nera taip jau linksma..........
Noreciau kazkaip susitikti su kazkuo, pasikonsultuoti, nes viena turiu per mazai valios.
Laukiu.
Atsakyti
O iš kokio Tu miesto?
Atsakyti