Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas vakaras :) 

BigBang, mes naudojam ghee sviestą, mano mama gamina jį jau porą metų. :) 

Savaitgalį praleidau visai neblogai. Gaminom naminius koldūnus ir tinginį, tai paprašiau MB, kad ir draugei mano nuvežtų paskanauti to tinginio. :) Šeštadienį matėmės su ta pačia drauge, grįžo į sostinę po beveik 3 mėnesių, nes jau į darbą reikia. :) Pasivaikščiojom gamtoje, labai gražus oras buvo, pirmą kartą su palaidine lauke vaikščiojau šiemet. :D Vakar dieną praleidau besimokant, nes darbų iki kaklo išties, ši savaitė jau pusiau sesijinė, ne egzaminai, bet visus rašto darbus pristatom, tai veikti tikrai yra ką. :) 

Užsisakėm su MB butuką uostamiesty liepos gale. Tikiuosi viskas pavyks ir prie jūros atšvęsime MB gimtadienį. :rolleyes: 

Tai tiek iš manęs. :D​ 

Atsakyti
Labukas

DAr viena karsta dienele wub.gif DArbo 120 stopu,tik kazko myliu daug rodo..NA reiks perziuret marsruta..Kartais kompas dudeda durnai,kad i ta pacia gatve kelis kart vaziuot reikia...

Vakar labai fainai pasibuvom prie juros..Maudytis nejom.Mes taip biski ant kalniuko sedejom,vejas toks vesokas buvo..Jau visai besiruosiant namo vaziuot,nusileidom prie juros ir pasigailejom,kad taip ir neissimaudem-vanduo siltas siltas biggrin.gif Na nieko,kita savaitgali toki pat silta rodo,leksim i savo megiama vieta,ten tikrai maudysimes biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos :) rytas nekoks, stresinis, kažkaip nei nuotaikos, nei ūpo :huh2: močiutei prastai su sveikata, vėl greitoji buvo, tai tikiuos pagerės ir nereikės vežti į ligoninę.

O šiaip šiandien nors ir vėjuota, bet saulėta ir gan šilta diena, tai popiet butinai lysiu į kokią lauko kavinukę pasikavinti :rolleyes: daugiau jokių planų, viskas įprastai, namai/darbai, valgyt nereikia gaminti, tai liuks :) turiu vakarienei sojos kukuliukų, dar keptų daržovių, šalia kažko rauginto ir bus gerai :rolleyes:​ 

Atsakyti
Atvažiavau pas sese i sodyba, grynas oras, vaikui smagiau čia 🙂 dabar likau namie su trim vaikais, nes sesuo su vyru pas gydytoją išvažiavo (sese kas dvi savaites turi važiuot, stebi leliuką) smile.gif tai gal dar paaugo kiek smile.gif praeitą kart jau virš 1kg buvo wub.gif
Beje, Voque pas jus nenusimato vestuvių? smile.gif jokių planų nera?! Jūs lyg susižavėję, jeigu gerai pamenu smile.gif
Atsakyti

Beje, Voque pas jus nenusimato vestuvių? smile.gifjokių planų nera?! Jūs lyg susižavėję, jeigu gerai pamenu smile.gif

Gerai pameni, mes sužadėtiniai :) nors tegul kas vadina kaip nori, bet jis mano vyras jau seniai :rolleyes: ne, planuose vestuvių nėra, pas mus šiuo metu kiti planai ir tikslai :rolleyes:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Voque*: 26 gegužės 2020 - 15:42
QUOTE(*Voque* @ 2020 05 26, 16:36)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="BigBang" data-cid="72663772" data-time="1590499642">
<div>
<p>Beje, Voque pas jus nenusimato vestuvių? vartotojo įkelta nuotraukajokių planų nera?! Jūs lyg susižavėję, jeigu gerai pamenu vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Gerai pameni, mes sužadėtiniai smile.gif nors tegul kas vadina kaip nori, bet jis mano vyras jau seniai rolleyes.gif ne, planuose vestuvių nėra, pas mus šiuo metu kiti planai ir tikslai rolleyes.gif​ </p>

Oi tai aš ir nesakau kažkaip kitaip kaip sužadėtiniai smile.gif
Kažkaip savo planais nebesidalini smile.gif čia su darbu susiję? smile.gif
Atsakyti
Vogue,o nesinori itesint? Suprantu,kad nelabai kas keicias,bet vis tiek.. Mano marti kai apnestejo,atsisake kelt vestuviu. Nors ir sunus siule,ir mes visi uz buvom,ikalbinejom bent susirasyt,be baliaus. O dabar kaip if noretu,bet jau sunys nebesiulo biggrin.gif Na gal dar sugalvos kada..

Pridariau puoda saltibarsciu,dar bulviu per burokine tarka prikepiau, dar balandziai tusinas,bet jie rytdienai bus.. Karsta,27 wub.gif Masina nusiploviau,namu netvarkysiu,ilsiuosi savo supynej biggrin.gif
Atsakyti

pasirodau, kad dr siandien net nepasiveikinau  :P  tai vat prisiduodu, kd gyva, tik lekime nuo pacio ryto

Atsakyti

Giega , na žinok atvirai be jokių išvedžiojimų ir nuoširdžiai sakau, kad nėra noro ar poreikio šiuo metu :) na tikrai nėra ir kažkaip to nesureikšminam. Taip, pasikeistų statusas, bet daugiau manau niekas :rolleyes: Ateity manau tikrai jaukiai ir kukliai įteisinsim savo santykius, jei tik užsinorėsim, nežinia kaip mums “susišvies” :D 

Bet ir vasara pas Jus :bigsmile: 

Mickute , kur lakioji? :mirksiukas: 

Taip fainai popiet su tėvais kavinukėje pasedėjom, pasikavinom, bet tas vėjas veda iš kantrybės :D atrodo šilta, bet vietomis taip pučia per visur, tas žvarbumas toks jaučiasi ir nesuprasi nei ką rengtis :) nesinori per daug išsiplikšint, bet ir sluoksnių drabužių nesinori vilktis, nes kažkaip keista būtų vos ne vasaros pradžioj :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Voque*: 26 gegužės 2020 - 19:08
Tikrai labai grazus oras wub.gif Ir visa ateinancia sav 22-23 rodo mirksiukas.gif Reik eit liet geles biggrin.gif Net galvoju kabancius vazonus su zemuogem i seseli sustatyt,nes dabar jue nuo ryto iki vakaro kepa ant saules.. Ir namini pinigu medi atgal i namus parnesus jau pries kelias dienas-per karsta lauke,lapai geltonuot pradejo..

Galvoju gal sestad imt laisva ir lekt prie juros su nakvyne pas draugus mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš jau nuo pirmadienio i darbą keliausiu. Mama turės prižiūrėt, nes jau darbe sakė manęs reikia. Nenori jie naujų žmonių priiminėti. O aš darbo nenoriu prarast smile.gif
Faina čia pas sese, oras grynas, tai ir dukryte daug laiko lauke, nuo batuto ant supynes, tada su dviračiais visi išeina pasivažinėti. Žodžiu fainai čia kai oras geras smile.gif
Atsakyti
LAbukas

DAr viena silta grazi dienele wub.gif Tik siandien labai daug darbo,bus per karsta dirbt..
NA bet masina pilnai pasikroviau,vaziuosim su kondicionierium biggrin.gif

Big bang,o sese sodyboj ir gyvena ar tik vasaroja?
Mes LT bute gyvenom,bet turejom soda su paprasciausiu mediniu vasarnamiu,ziema ten negyvenama.Tai irgi tik geri orai ir iskart i soda biggrin.gif Atsala,lyt pradeda,susipakuojam ir i Kauna biggrin.gif KAip cigonai su daiktais biggrin.gif
Atsakyti