Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Ir kaip, damos vakaroja? :) 

Aš va jau ilsiuosi, labai skanią vakarienę pavalgiau😌kepiau krevetes su cukinija/brokoliais orkaitėje, tai gardumas! dabar skaitau knygą ir va visas vakaras, ryt jau ketvirtadienis, mažasis savaitgalis, liuks :D 

Atsakyti

Labas rytelis

Vakar nieko negaminau, vis dar likuciu turejau, siandien zuvytes prikepsiu su darzovemis eisiu prasivaikscioti, biskeli po parduotuves reikia prasukti, vis suku galva ka cia savaitgaliui sveciams pagaminti  :hmm: dar tiek nuveikti  turiu, taikad tik kita savaite bus laisvesne 

Atsakyti
Labukaa

Mickutes karantinas neismokino apsipirkt visai savaitei biggrin.gif Kasdien ji i parduotuves biggrin.gif Mums tai retai ko prireikia vidury savaites mirksiukas.gif

Atsakyti

Labukaa

Mickutes karantinas neismokino apsipirkt visai savaitei biggrin.gifKasdien ji i parduotuves biggrin.gifMums tai retai ko prireikia vidury savaites mirksiukas.gif

kaip cia tau pasakyti - turiu laiko,  be to sveika pakelt subine is namu ir prasivaikscioti, nes  vat butent   dar  ant kuro sutaupau  :lol: o ne savaitgaliais  ar po darbo, kai zmoniu daugiausiai maltis po prekybos centrus. Be to as  apsiziuriu kur kas katroje parduotuveje pigiau, o ne vienoje viska perku. siaip   visko dar kameroje yra. Pagrinde vat pieno ar uogu su darzovemis  einu pirkti, nusiperki po kila ir suvalgai, kita diena vel einu svieziu. o dabar sveciu laukiu visam savaitgaliui, tai kazko vis truksta. .

Atsakyti

Sveikos :) darbai darbeliai ir tiek žinių :rolleyes: faina kažkaip, kad ketvirtadienis, rytoj lėksim vakare į restoraną vakarienės, seniai jau planavom būtent į jį, tai va pagaliau :) 

Aš tai lygiai taip pat prekinuosi kaip Mickutė, nes visose parduotuvėse perku skirtingus produktus, tai va pvz šiandien ėjau į vieną parduotuvę dėl duonos, kurią perku :) ji be jokių mielių, be cukraus, labai skani, kitur nėra, tai va ir ėjau dėl vieno produkto :D o dėl akcijų tai taip pat visur žiūriu, visas žinau ir iš principo nepirksiu trešnių už 3.99, kai kitoje parduotuvėje 2.80, vat iš principo grynai :D bet pas mus viskas arti, greit aplakstau, nes, jei dėl vieno ar kelių produktų reikėtų į kitą galą, tai matyt planuočiau, kad vienu kartu apsipirkti, jau su sąrašu :) 

Atsakyti
Labas. Atėjau pedikiūrą pasidaryti, ir manikiūrą aišku. Kita savaitgali į Palangą keliom dienelėm tai reik pasipuošti smile.gif
O šiaip darbo daug darbe, gryzus tai su vaiku, tai knyga paskaitau ir čia jau neužeinu biggrin.gif

Atsakyti

Prisiduodu kad gyva. nes ryt nezinau ar isgyvensiu- sake nervus trauks   :oh:  :frusty:  jei isgyvensiu, tai MB ryt palieka man masiniuka, varysiu padruskes pasiimti kazkur link Marijampoles, dar vakare sermenis turiu, namai sveciu pilni pilni,  sestadieni bandysim  visus vesti I  Raseiniu rajona papramogauti, nu mazdaug tokie planai savaitgaliui

Atsakyti
Labas rytas, vakar gryzau is nagučiu procedūros, tai dar grikių blynelius kepiau iki 12 nakties nes pamiršus visai buvau kad neturiu pietų I darbą šiandien 🙈
Atsakyti
LAbukas


QUOTE(mickute7 @ 2020 07 09, 20:46)
<p>Prisiduodu kad gyva. nes ryt nezinau ar isgyvensiu- sake nervus trauks   doh.gif  frusty.gif 

4u.gif Paniskai ir as bijau visu gydytoju...Tiek,kad tikrai neskauda,kai traukia nervus,jie jau numarinti buna,ne taip kaip anksciau...O ir dantis uzsaldytas buna..Bet va as ir bijau labiausiai to uzsaldymo-leidomo su adata ax.gif Man kaip mazam vaikui-pirma patepa saldanciu tepaliuku,tik tada leidzia vaistus biggrin.gif
Bet pas gydytojus einu tik,kai jau nebegaliu kentet..Aciu D,kad gana sveiki mano dantys biggrin.gif Nors reiktu statyt implanta...Bet gale,nesimato,nemaiso,tai ir tempiu biggrin.gif

Sugalvojau,ka dovanosiu tiem leliukams biggrin.gif Radau Londone kas daro tokius ala metrikus-lazeriu isdegina kaip kalendoriaus lapuka,su vardu,gim data..Bus gerai mirksiukas.gif Dabar dar draugei reikia kazka sugalvot g.gif Nors esam pakviesti i krikstadukros gimtadieni,bet ir mamos gimtadienis uz poros dienu biggrin.gif TAi irgi reikia pasveikint biggrin.gif Kvepalus jau dovanojau,papuosalus dovanojau,taures dovanojau...Pinigais nenoriu biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas

Nu ir lyjo  nuo pacio ryto. TIkiuosi, kad ryt nelis , nors lyg i zada. Suds butu , sumaisytu musu pramogoms

Atsakyti

Atrodo gyva, ilgiau nei 2 valandas knibinejosi. Kazkaip as tos adatos ir nepajutau. turbut jos labiausiai laukiau, o viso kitko bijojau  :D  grizau jau su uztinusiomis lupomis. gerai tos kaukes. dar pro turgeli prasukau darzoviu, tai tuoj turginiai sureagavo, tipo jau su kaukemis reikia. oi ne sakau, as cia is biciu avilio islindus, tai istinus visa  :D  :D  :D  :D einu paguleti, kazkokia ne siaip savijauta- ir nakti prastai miegojau, ir dabar jau vaistai iseidineja  :B​  nevaziavau nei drauges parsivezti, nes nelabai ir speciau, nes ir jai  pas daktarus laiks paskirtas,  tai kita drauge iki Kauno paveze, o dabar jau kazkur grizineja su autiku, tuoj vel bus pilna chata. o taip noreciau ramybes  :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 10 liepos 2020 - 14:08
Ilgokai.. Man rodos pas mus ilgiau valandos nelaiko g.gif Kitam kartui palieka.Kad tik pinigu daugiau ismelztu biggrin.gif

Jau namie biggrin.gif Vaziuojant prisiplanavau darbu,bet priguliau su mazaja biggrin.gif Kazin ar paskui nesutingsiu biggrin.gif
Atsakyti