Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Ilgokai.. Man rodos pas mus ilgiau valandos nelaiko g.gifKitam kartui palieka.Kad tik pinigu daugiau ismelztu biggrin.gif

Jau namie biggrin.gifVaziuojant prisiplanavau darbu,bet priguliau su mazaja biggrin.gifKazin ar paskui nesutingsiu biggrin.gif

Atsiklause manes. galejau ir nesutikti taip ilgai. ar neistverciau ar negerai pasijusciau, tai butu  kitam kartui palike. ale kazkaip nieko, sakiau jau geriau iskesiu, nes man tas kiekvienas ejimas  :oh:  kol  miraliskai nusiteiki. kadangi viskas gerai, tai ir tesem.  kazkur  buvom ir pertraukele pasidare, i WC nulekiau 

Atsakyti

Mazoji taip ir neuzmigo,pradejo visi skambinet biggrin.gif Tai viska nuplanuota ir padariau biggrin.gif Masina isplauta,issiurbta,namai irgi sutvarkyti ir dar tiramisu padarem biggrin.gif
Dabar jau kieme relaksuoju biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Miegat, ane ? biggrin.gif
As tai dirbu biggrin.gif 102 stopai,13:13 paskutinis mirksiukas.gif Atvaziuos uosviai.. Valgyt daryt tingiu,tai uzsakysim is turku biggrin.gif Nu gal GAL,jei bus nuotaika,nupirksiu zuvies ir issikepsim biggrin.gif
Tiramisu torta vakar su mazaja padarem biggrin.gif
Atsakyti

Labukas

Kakoj miegam, gastroliuojam  po LT, tik nesenai grizom

Atsakyti

Labukas :) ramiau čia savaitgaliais žiūriu :rolleyes:  ir teisingai, reikia mėgautis vasaros malonumais, o ne prie pc sedėti :D 

Aš nuo 4.30 šiandien gyva, kažkokia nesamonė, niekaip nebeišėjo užmigti, tai vaikščiosiu apsiblausus dabar visą dieną :B 

Savaitgalis labai liuks, penktadienį pavakarieniavom restorane, tai vaje neatsimenu kada esu taip skaniai valgiusi :rolleyes: užkandžiui tuno tartarą skanavau, karštam šamo file su kukurūzų kruopomis/kokosų pieno puta ir kitais reikalais skaniais :) aišku dar kokteiliukai ir iki pilnos laimės nieko nebetrūko :rolleyes: 

Vakar tai pas MB tėvus vakarojom, smagiai labai pasibuvom, aišku ir gėrybių parsivežėm visokių, va burokėliai jau kepa orkaitėje, aviečių maišiukas užšaldytas, sriuba iš gėrybių išvirta, uch nerealiai :bigsmile: 

Mickute, oi gerai, kad viskas praėjo! nemalonios tokios procedūros :huh2: 

Atsakyti
Labukas

As kaip i darba atsikeliau.. Dar bandziau uzsnaust,bet niekaip.. Pamirksiu vonioj,iskepsiu blynu,kokua partija rubu prasuksiu.,kol visi sukils.. Gal leksim prie juros mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Vakar kažkokia keista diena ir nuotaika buvo, tai sėdėjom su dukra namie. Drauge užsuko, tai trešnių atvežė, pasiplepekom. Vakare jau ir tėvai gryzo, vyras, tai žodžiu paprasta dienele smile.gif
Šiandien planuojam kažkur pasivaikščiot važiuot, siūlau vyrui i santakos parką važiuot, bet gal I botanikos sodą sumastysim 😊 po to pas anyta reikia užsukt, pasiilgo anūkės ir nori kad plaukus nudazyciau 😉
Dabar papusryciavom ir planuosimes diena.
Atsakyti

Labuks  :mirksiukas:

 

 

Mickute, oi gerai, kad viskas praėjo! nemalonios tokios procedūros :huh2:

 

tai kad cia tik pirmasis etapas. o pabaiga.......... oi kaip daleko daleko. :ax:  kapitaliskai  viska tvarkau. turiu laiko, tai nereikia is darbo atsiprasineti, tai reikia isnaudoti ta laisva laika. dar ir dabar tuos virsutinius maudzia. Na siaip  ne, bet jei stipriau palieciu su liezuviu jauciu. o valgyti irgi ne bet ka galiu, tik minksta maista, nesukramtau, nes skauda  :( o cia padruske visokiu saldumynu privezus, saldainiu, sokoladu su riesutais, vafliais kisa, dar geriau saldainiu tu toffiffee  :oh:​ . aha, sakau jau tik man dabar  juos  ir valgyti  :lol: tai sukeite lauktuves, minkstesniu paliko  :bigsmile:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 12 liepos 2020 - 12:18

Labas rytas, vakar gryzau is nagučiu procedūros, tai dar grikių blynelius kepiau iki 12 nakties nes pamiršus visai buvau kad neturiu pietų I darbą šiandien 🙈

pasirodyk su savo naujaisiais naguciais  :P​ 

Atsakyti

Labas rytelis

Siryt jau  viena , tai galejau issimiegoti kiek lenda, bet vakarop greiciau chebryte vel sugris is kaimo. tai uzsisake, kad saltibarsciu prigaminciau  :P​ 

Atsakyti

Labukas


NA ka,vakar nuvarem prie juros mirksiukas.gif Zmoniu nemazai,bet visi saugiais atstumais mirksiukas.gif Mazosios is vandens istraukt buvo neimanoma biggrin.gif Dantys kalena,parnesi i kranta,susuki i ranksluoti,tik apsyla ir vel keliauja i vandeni biggrin.gif Sako-einu i baseina biggrin.gif

Siandien karsta diena bus mirksiukas.gif Veliau pripilsiu baseinuka.Dabar dar nenoriu,nes pamatys,atleks,o rytas dar vesokas..
Skalbenke jau sukas,apsitvarkysiu,nes puse daiktu kaip parsivezta,taip ir palikta biggrin.gif Tada leksiu iki shopingo.Ir maisto reikia,ir kitu smulkmenu..Ir toliau tik kieme ilsesiuos biggrin.gif
Ai,dar reik sugalvot,ka valgyt padaryt..Nieko is kameros neistraukus...
Atsakyti

Labukas :) vėl pirmadienis, nauja savaitė, vėl darbai ir kiti reikalai :rolleyes: 

Vakar mes namuose prasikuitėm, aš prie namų ruošos, MB balkone, vakare dar filmą pažiūrėjom ir tiek to sekmadienio :rolleyes: 

Fainas oras pas mus, saulėtas, bet nėra karšta, vėjelis, na man pats tas :) Vakare su drauge lėksim prie jūros pavakaroti, kažką skanaus paruošti noriu, galvoju kokią užkandėlę su tunu, bus matyt :rolleyes: 

Atsakyti