Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Voque   o tai  dar Palangoje nebuvo LIDL ?  :hmm: Sakei radai uz gera kaina kelione i Augustava ? per kur cia pirkot ta kelione ?  Kiek mokejot ? mes biskeli su kolegemes svaigom darbe kad be vyru reiktu  va iki  kokio Augustavo pasivazinet. aisku mums uztektu ir vienos dienos

Atsakyti

Na o sekmadienį važiuosiu į Tetfordą (ten kur Mickutės draugė gyvena) būti draugei priaugintų nagų modeliu korekcijai. Tai ten bus visą dieną, gali būt net iki labai vėlai (sakė būna net užsitęsia iki 23val). Toks vat savaitgalis nusimato :)

o va ta drauge  kaip tik kazkur pakeliui i LT  :ax:  tai kad savaitgaliui kol kas neplanuoju.  jei padruske gris, tai bandysim kuria diena susitikti, aisku tai ji  atvarys pas mane i svecius, juk ir Pukio bus pasiilgus.. tai kol kas nieko konkretaus neplanuoju. MB sestadieni turi kita darbeli, tai jei  isvaziuos, galesiu ramiai pasitvarkyti namie, juk MB mama neuzilgo atvaziuos pas mus pasibuti, tai turiu namus susitvarkyti  :lol: va jau siandien skalbiasi dienines uzuolaidos, ryt naktines praskalbsiu, reikia spintoje jai vietos padaryti.  o tai  atsiveza savo daikteliu, juk pasisveciuos pas mus iki kokio sausio men

Atsakyti

Oj, pas mus šiandien ryte tik +2 laipsniai tebuvo  :blink:  :blink:  :blink: Juokiamės darbe - jie čia šaltį tokį vadina baltic, o aš kadangi iš Baltijos šalies, tai klausia visi, ar man pažįstamas toks šaltis ir ar tikrai ten taip būna  :D  :D  :D​ 

Na rytai pas mus irgi nesilti jau - kieme  masinoje rode+7, o prie darbo tik +2.5 . ten salia Neris, laukai, miskai , tai kad visada salciau. Nors kaip sinoptikai zada kad siandien paskutine tokia grazi diena, kad jau ryt ir lietaus sulauksim, kad pagaliau prasides tikras lietuviskas ruduo  :B 

Atsakyti

tai kur visos ? ka veikinejat ? as jau pasitvarkiau, vienas uzuolaidas uzsikabinau pati, kito kambario palikau MB, nes ten su kabliukais, nezaisiu uzsilipus ant taburetes, rytdienai  pietukai  suruosti, pasidariau burokeliu-pupeliu misraines  :hmm:  jei be majonezo, tai gal salotos  :P​  nes kazkaip jei virtos darzoves, tai jau misraine. dar kiausiniu su silke pafarsiravau ir su arbata atkeliavau prie TV, lauksiu  MB pareinancio 

Atsakyti
KAip cia vakarai nieko nebebuna?

As uzsidirbau siandien..DArba tai 17h baigiau,bet i tooooki kamsti sedau,virs 1h iki depo vaziavau...PAskui dar i parduotuve uzsukau,vaistu nusipirkau..KAzkaip gerkle kabina,ir MB sako,kad nekaip jaucias.TAi is anksto prigersim,kad mazosios neuzkrest.
Atsakyti

Oi mano vakaras labai greitas, net per greitas, tai visai laiko nebuvo užsukt :) su drauge buvau susitikusi, buvom Lidl’e, na kaip kitaip, reikėjo apžiūrėti :D tai aišku žmonių daug, visiems įdomu, visi perkasi :) dar truputį grįžusi padirbėjau, daiktus susikroviau ir vakaro nebėra :rolleyes: 

Tai, Mickute, atsakant į klausimą, pas mus nebuvo, tik Kretingoj ir Klaipėdoj jau kelios yra :mirksiukas: 

Dėl kelionės pirkom per Beta.lt, kaina dviems žmonėms 109 berods už dvi nakvynes su pusryčiais, su pirtim/jakuzzi :ax: 

Atsakyti

Labas rytelis 

Valio penktadienis !!!!

Atsakyti

KAip cia vakarai nieko nebebuna?

As uzsidirbau siandien..DArba tai 17h baigiau,bet i tooooki kamsti sedau,virs 1h iki depo vaziavau...PAskui dar i parduotuve uzsukau,vaistu nusipirkau..KAzkaip gerkle kabina,ir MB sako,kad nekaip jaucias.TAi is anksto prigersim,kad mazosios neuzkrest.

Viena pasisnekejau. :P 

Kaip siryt jautiesi ?

Atsakyti

R.s jau praejo tylejimo sezonas ?  :P​ 

Atsakyti

Oi mano vakaras labai greitas, net per greitas, tai visai laiko nebuvo užsukt :) su drauge buvau susitikusi, buvom Lidl’e, na kaip kitaip, reikėjo apžiūrėti :D tai aišku žmonių daug, visiems įdomu, visi perkasi :) dar truputį grįžusi padirbėjau, daiktus susikroviau ir vakaro nebėra :rolleyes: 

Tai, Mickute, atsakant į klausimą, pas mus nebuvo, tik Kretingoj ir Klaipėdoj jau kelios yra :mirksiukas: 

Dėl kelionės pirkom per Beta.lt, kaina dviems žmonėms 109 berods už dvi nakvynes su pusryčiais, su pirtim/jakuzzi :ax: 

tiek kad atidarymo diena daug zmoniu buna. Nors jie  aisku ir akciju pameteja. Kaune pamenu  spurgas net dalino eileje stovintiems  :ax: as veliau visada nueinu, kai jau ta  pirmoji banga atslugsta  :D​ 

Atsakyti

Labas rytas :) atsikėliau anksti, jau ir pasportavau, susiruošiau, po truputį judėsim :rolleyes: 

Visoms smagaus, gero savaitgalio :mirksiukas: 

Atsakyti
LAbukas

Vogue,gerio kelio jums 4u.gif 4u.gif TAi galima i tema grizt tik pirmadieni biggrin.gif biggrin.gif Vogue keliauja,R's nekalbadieniai,Bigbang ir taip retai pasirodo,Almost irgi savaitgaliais cia nebuna,V-rine irgi pritilus.Liekam mes su Mickute.Tik as galiu irgi ilgai dirbt,teks Mickutei vel vienai sneketis biggrin.gif

I LIDLa einu retokai..Jis man niekur nepakeliui,turiu specialiia vaziuot.O kadangi ten vistiek negaunu visko ko man reikia,vistiek turiu dar eit i kitas parduotuves,tai ir vaziuoju iskart i didziuosius prekybcentrius..KAtinas lidlinio maisto needa,duoniuku,kuriuos mes valgom,LIDLe nera.VA jau vien del situ dvieju as vistiek turiu eit i kita parduotuve...O kad koki pomidora keliom piskem pigiau nupirksiu...
Atsakyti