Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

O atkreipet demesi,kiek jau dienos pailgejo bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

kaip cia neatkreipsi- jau ir rytais akivaizdiais anksciau sviesu, siryt atvaziavus  taip pasidairiau aplinkui  ir pagalvojau, kad svinta. visgi jau   dienos ilgumas 10 val, tai  jauciasi labai

Atsakyti

O del fotkiu klauset- tai kompiuteryje dauguma laikau,   visos pagal metus suskirstytos, toliau vel atskiri foldzeriai su tiksliais pavadinimais ir data. aisku  ir FB yra, kur tos uzrakintos, siaip jau as greitai  pasistengiu iris  savo ir MB telefono susikelti fotkes, po  kokiu baliu jei ten dar kazkas fotkino, tai irgi pasistengiu issizysti kuo daugiau fotkiu.  praejus kiek laiko buna ir pratrinu, neperseniausiai dariau nemaza fotkiu valyma.   turiu ir popieriniu pasidarysiu, man visai smagu ir albuma pavartyti  :) 

Atsakyti
MAno svogeris labai skrupulingai tvarko fotkes biggrin.gif Jis kaip ir Mickute is visu susirenka biggrin.gif KArta uzsilenke musu kompas su visom fotkem,tai pas ji susirinkau visas kurias ir turejau biggrin.gif

As retai uzeinu i labdarines pardes..NA dabar biski dazniau,nes mazoji labai knygutes megsta,o jos gana brangios greitam suplesymui biggrin.gif TAi vis uzeinu kokia nupirkt mirksiukas.gif TAi va,uzeinu siandien i tokia nesenai naujai atsidariusia ir iskart i akis krenta Desugual rankinukas bigsmile.gif NAujas,su kainom biggrin.gif Nusipirkau uz 10£ mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


DAbar ziurineju dovanas...kita savaitgali drauges gimke.Pinigais dovanu cekiais nedovanosiu,reikia kazkokia dovana isrinkt..GAlvoju gal bilietus i teatra g.gif Bet kazkaip vienai nepirksi,o pirkt jai ir vyrui..Nu nebesigauna dovana tik jai biggrin.gif JAi visokie salikeliai patinka...Bet jau pavasaris ateina,kazka grazaus neberandu pirkt..Kai ziema vos Mickutei isrinkau biggrin.gif Pernai pandora dovanojom,nebesinori kartotis..NAujiems sage dovanojau-jos irgi jai patinka,nu bet vel-jau dovanojau..Vnz,galvos skausmas..
O dar kita savaitgali draugo 50metis..Cia irgi nenesa fantazija ka dovanot..Pinigai ri dovanu cekiai is kart atkrenta..GAlvojau koki pasivazinejima su ferrariu,bet bijau,kad liks nepanaudota dovana..DAr galvojam kazka su jumoru-na kokia lazdele,akinius-atseit senatve,bet vel-gali nesuprast tokiso dovanos...
Ir BAlandzio 13d jau gavau pakvietima i dviguba gimtadieni -50 ir 46 mirksiukas.gif VA nors cia nereiks sukt galvos ka dovanot,nes cia pinigais dovanosim.Dovana-apsimokes kelione i Turkija mirksiukas.gif
Atsakyti

labai faina rankine  . man paskutini grazu  salika ispirkai ir daugiau graziu neliko  :bigsmile:  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2019 02 19, 19:34)
<p>labai faina rankine  . man paskutini grazu  salika ispirkai ir daugiau graziu neliko  bigsmile.gif  biggrin.gif </p>

Isineciau i krepseli toki kasmyro salika.. Tkmaxx nuo 700 iki 104£ nukainuotas-Roberto Cavalli mirksiukas.gif Nu bet pavasariui kazkokio silkinio noretus.. Va kai tau pirkau,tai pilna visokiu buvo,dabar visiskai nieko gero..
Mb siulo i burleska mirksiukas.gif Buvom,mums labai patiko mirksiukas.gif Draugei manau irgi visai patiktu,tik va ar jos vyras ten gersi jausis g.gif man jis toks.. na kaip buna,kad vyrai BIJO uzeit i apatiniu parde,jau nesnekant kad ka nupirkt is ten..
Atsakyti

O atkreipet demesi,kiek jau dienos pailgejo bigsmile.gifbigsmile.gif

Oi tikrai pastebėjau :bigsmile: 

Dėl dovanų, tai mes kažkaip pastaruoju metu dovanojam bilietus į renginius ar mini keliones kaip MB mamai ir aišku perkam du iškart :ax: na dovana jau gaunasi ne vien tam žmogui, bet kažkaip nesukam galvos, nes dovanoji jam, o jo reikalas ką kartu pasiims :) daiktai yra daiktai, o emocijos visai kas kita, tai aš visada už bilietus į renginį, už vakarienę kažkur, už pramogas :angel_not: 

Atsakyti

Labas rytelis

ir vel lyja  :blink: 

Atsakyti

Labas rytas :) o pas mus saulėta nuo ryto, gražu už lango, bet išėjus nelabai smagu, nes vėjuota ir tas vėjas toks šiaurinis, brrr :rolleyes: va ką reiškia gyventi prie jūros :) 

Rytas greitas, nespėjau galvos išsiplauti, tai skubėjau nuo pat ankstybės šampuno sauso pirkti :) naudojat? nes aš labai labai retai, išskirtiniais atvejais tik, kartais kelionėse gerai :rolleyes: 

Trečiadienis...hmm ir ka jis mums žada :) manau įprastą dieną, popiet tik lekiu kavintis su šeima, pasiplepėti, pabūti truputį, o šiaip darbas/namai ir t.t :rolleyes: 

Atsakyti
LAbukas

Sauletas,tik rytas dar vesus mirksiukas.gif Diena bus silciau mirksiukas.gif

Sauso sampuno visada yra namie.As galva plaunu kas antra diena,tai ta,kai neplaunu,jei labai baisus buna,tai prapurskiu sausu sampunu..
Atsakyti

Sveikos  :) 

Darbinga diena, užkandau, eisiu tuoj antrą puodelį kavos čiupt ir toliau kibt į veiklą.

Nieko vakar įdomaus nenutiko - grįžom namo su vyru, pasidarėm valgyt ir žiūrėjom serialą. Tokios ir tos dienos  :D 

Šiandien pagaliau išsitraukiau aukštakulnius savo, bandysiu jau autis jai. Matysiu, kaip jausiu kelią dėl krūvio ir t.t. Jau po truputį noriu pradėt mankštint, vis tiek kitą savaitę grįšiu į sportą, tai nenoriu patižus visai būt  :D  :D 

Vakare vėl važiuosiu iki miesto, su vyru namo grįšim. Vakarienė, serialas ir viskas  :) Visai nieko įdomaus  :D 

Savaitgalį planuojam su draugais lėkt kur nors vėlyvų pusryčių, paskui į kino teatrą ir po to pas mus pavakarot. Tai matysim, kaip viskas klostysis  :) 

Ai, dėl sauso šampūno, tai paskutiniu metu naudoju itin retai - jau tik kai labai patingiu plaukus plaut savaitgalį kokią dieną. Bet šiaip kadangi plaunu plaukus kasdien, tai nėr tikslo man jo naudot  :)​ 

Atsakyti

Va ir aš plaukus turiu plauti kasdien, ypač dabar, kai rytais sportuoju :) kažkur esu skaičiusi, kad nerekomenduojama kasdien, bet nu nevaikščiosi žmogus sulaižytas ir smirdalas :D​ 

Atsakyti