Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytas,
ui veiklus savaitgalis buvo, kad net prisijungt nebuvo kada. Oras puikus tai ir veiklos tuoj per akis.
16-tą atšventėm kaip priklauso -pagal meisto švenčių programą- 

NU tikrai turiningai praleistas savaitgalis !

Atsakyti

Mickute, neblogai pica, ypač, kai dar laimėjimas :rolleyes:  :bigsmile: 

Aš tai dar darbuojuos truputį, vakarieniauju tuo pačiu, bet reikėtų jau namo lėkti, kažkaip greit diena pralėkė, tai net nepajutau :ax: visiškai pirmadieniškas pirmadienis :ax: 

Atsakyti

Mickute, neblogai pica, ypač, kai dar laimėjimas :rolleyes:  :bigsmile:

tai vat ir sakau- kazkam reikia maitinti seima  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

EIna na,,,,mas  :B   vel gerkle skauda. ryskiai darbe persalu, kazkur jauciasi skersvejai, nors atrodo  nesalta +20, bet  kai judi, o dabar ramiai sededamos kazka dirbam, kazkur rampa atidaro, kazkur apacioje vartus atsidaro,  va ir jauciasi. po kojomis dar isijungiam kaloriferius,  tai  karsta, tai salta turbut, vel grizus su arbatomis draugauju, jau trecia puoda susitaisiau  :P​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 18 vasario 2019 - 20:47

Mickute, vaje pasisaugok, neįsisirk :4u: 

Atsakyti

Labas rytelis

Oi kokia pilnatis nakti sviete man per langa  :P​ 

Atsakyti

Labas rytas! gražus visai rytas, pašalę truputį, bet manau visai liuks oras, saulė lenda :) nors gali būti, kad klystu, nes dabar tik ruošiuosi kišti nosį laukan. 

Pasakoti kažko nelabai turiu, popiet lėksim pasitikti savo brangiųjų iš Vilnaus (pusseseriuką ir jos vyrą), tai va bus labai smagu pasimatyt, kažką manau galvosim savaitgaliui, nes pasiilgom be proto :) 

tiek iš mano fronto žinių, lendu į lauką :D 

Atsakyti
Labas rytas, kaip laikotės?

dar viena visai neprasta diena lauke smile.gif
taip ir sulauksim pavasario...
sako ir ligos jau traukiasi...tai ačiū dievui mūsų namus gal bus ir šiemet aplenkusios smile.gif (tfu tfu tfu).

Merginos, kur laikote savo nuotraukas? tipo google+ bus naikinama? siaubas, tai kur tas nuotraukas tada dėt, kur kaip ką perkelt ar išsaugot? aš pasimetime.....unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 19 vasario 2019 - 10:43
LAbukas

PAs mus vakar ir apsiniauke ir palynojo truputi,bet siandien vel saulyte sviecia mirksiukas.gif Pavasaris jau senai jaucias,tuo labiau,kad jau pilnumoj ir narcizai ir krokai ir vysnio zydi mirksiukas.gif Nors biggrin.gif PAs mus turbut nera tokio laiko,kai kas nors nezydi biggrin.gif NA nebent uzsninga biggrin.gif Nes pievose tos baltos saulutes tai istisus metus zydi mirksiukas.gif

Nuotraukos pas mus labai ismetytos biggrin.gif Beveik visos,gal tik paskutiniu nera,sukeltos i papildoma kieta diska.Turbut visos yra pas MB telefe biggrin.gif DAr kompe daug nuotrauku,..Ir sukeltu i diska ir naujai prifotkintu..
PAskutiniu metu jau kazkaip nelabai tvarkau nuotrauku...DAr kai fotiku fotkindavom,tada graziai i folderius dedavau,su uzrasais ir panasiai..DAbar kai didzioji dauguma fotkinta telefu,tai telefe ir lieka tos fotkes..
Is kelioniu ar didesniu baliu,na pvz krikstynu as padarau fotoknygas.JAs lengva kam parodyt mirksiukas.gif
DAr nemazai nuotrauku FB,tik jos uzrakintos,kad kiti nematytu mirksiukas.gif
Atsakyti

Kalbant apie nuotraukas, tai dauguma telefonuose :) anksčiau taip pat pasidarydavau atskirus aplankus su pavadinimais ir panašiai, bet dabar kažkaip nebe, dažniausiai su telefonu fotografuojam, tai jame ir pasilieka foto :)​ 

Atsakyti

Sveikos  :) 

Nelabai turiu ko pasakot, tai kažkaip ir nežinau  :rolleyes:  :D Nieko įdomaus nevyksta.

Vakar nemažai darbų pasidariau ofise, vakare grįžus pasidarėm valgyt ir žiūrėjom serialą. 

Šiandien veiklos mažiau, tai bimbinėju. Turėsiu susitikimą vieną, dar reikėjo sugalvot ką papasakot apie komandą keliais sakiniais, kas įvyko per praėjusius du mėnesius įdomaus čia. Bet nieko iš viso įspūdingo nenutiko, tai kažkaip sunkoka buvo  :D 

Vakare po darbo planuoju į biblioteką užsukt gal, jei bus nuotaikos. O jei ne - važiuosiu namo valgyt gamint ir ilsėtis  :) Tiek ir tų žinių.

Vakar dar su treneriu pakalbėjau, nusprendėm, kad jau kitą savaitę galiu bandyt grįžt sportuot. Pradžioj lengviau kojoms, kad nebūtų per daug krūvio. O paskui jau matysim. Sakiau noriu prieš atostogas vis tiek pajudėt šiek tiek, kad vėl nesusuktų tų raumenų kelio ten nuvažiavus  :D  :D  :D 

Ai, V-Rine klausei dėl nuotraukų, tai visos mano nuotraukos iCloud gyvena. Google tais visais dokumentais, nuotraukų saugyklom ir pan. nesinaudoju praktiškai, niekad neprilipo man  :)​ 

Tiek naujienų iš mano fronto.

Sveikatos visiems, kam reikia. Skanios kavos, kas dar gers  :4u: 

Atsakyti

Pas mus siandien irgi grazi diena- nuo pat ryto saulute sviete. tai is karto ir nuotaika kita 

Atsakyti