Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytelis

Vakar kazko internetas striginejo, buvau ir pricitavus gera smota, -pyst ir nera, paskui vel surasiau jau paprasciau be citatu- pyst tas pas, kazkaip nekrauna puslapiu ir tiek, tai uzkniso kankintis,  nelabai kaip vakar jauciausi, bandziau telika ziureti, aisku irgi neduoda kanalu atsisukti, tai  uzmiegu valandele, vel kazka paziuriu. temperaturos nera, bet gerkle skauda, tai jau kiek puodu arbatos isgeriau, medu abu su MB kabinam, pas ji jau vaistu nuejau pasiieskoti. tai prabundu, man  ten kutena gerkle ir as bandau atsikoseti, MB kitam kambaryje jau taip rimtai koseja is giliau  :D  aisku siryt prabudau puse 6,  pasivarciau, nuejau i kamera pasikuisti, tai farso issitraukiau, saldytu j.serbentu, kazka reikes pasidaryti, vis tiek namie abu tupesim,  bandziau kazka per TV ziureti, tai taip iki puses 8 , o paskui kai dar dejau  :P  iki  10 . tai tik dabar einu kavos darytis. o oras uz lango matosi  puikus  :lietuva:  :lietuva:  :lietuva: 

vakar ten daug visko priraset, trumpai kiek prisiminsiu ka vakar rasiau-  as kaip ir GIEGA  tikrai nenoreciau kad man ten saleje per ekrana pasipirstu, neaaa  :blink:  Almost- smagu kad TB moka  nustebinti tokiomis staigmenomis,  Voque- ir man  patiktu Jazzu koncertas. tai kaip taip tas sviesu festivalis  ?

Atsakyti

NU jau patinginiavau, uztenka  :P  per daug grazus oras uz lango, rytdienai pasiziurejau vel lietu pranesa, tai vaziuoju iki kapu pasivazinesiu, i Panerio poilsiaviete uzsuksiu, dar pakeliui i kokia parde  :ax:  na viena taip pagastroliuosiu ramiai, grizus eisiu vistiena su obuoliais kepti  :bigsmile: 

Atsakyti

Labas rytelis

Atsakyti

Sveikos, pasirodau :) tingus sekmadienis po vakarykščio baliuko, nieko kažkaip nesinori, tai pasidariau ką reikia ir viskas :rolleyes: liuks tikrai pasibuvom, labai greit pralekė laikas, buvau prisiruošus užduočių, tai buvo ką veikt, ne tik sedėti prie stalo :) aišku šiandien galva tokia sunki, grįžom tik po 2, dar miego trūksta, ai senstam vienu žodžiu :D 

Mickute, penktadienį po kirpyklos labai greit nulėkėm pažiūrėti šviesų, bet oras toks bjaurus buvo, toks nefainas, kad truputį pažiūrėjom ir tiek :) fainas renginys, žmonių beprotiškai daug, nes Klp tikrai trūksta tokių ar panašių renginių :rolleyes: 

Kaip Tu jautiesi? TB geriau jau? 

Kaip kitos? :mirksiukas: 

Atsakyti
LAbukas

JAu oras pas mus wub.gif wub.gif Silta,grazu,+16 bigsmile.gif ISvarem po parkus pavaikstinet mirksiukas.gif Vienam parke toks mini zoo padarytas,na visokie triusiukai,avytes,asilai,vistos.Yra povu,lamu,nemokamai mirksiukas.gif TAi ten pavaikstinejom mirksiukas.gif PAskui netoli namu pasisupom mirksiukas.gif

Vakar pas draugus vakarojom,ten masina palikom,tai reikejo varyt pasiimt biggrin.gif O dabar jau ramiai prie TV pavakarosim mirksiukas.gif
Atsakyti