Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

As jau ne pirma karta Rygoje, kelis kartus su ekskursija buvau, ale vis tiek kazka pamirsti, kazka naujo isgirsti. tai kad apibegom  senamiesti, tai kas i parduotuves,  kas lauktuviu, dar spejome ir kavinukeje prisesti, nes tikrai karsta lauke, tai nusprendem, kad visai ne prosal butu saltas alus  :P  ir jau 19 val pajudejome link namu. keliones nebuna nuobodzios- ir su dainomis ir su sokiais, tai kad kelias neprailgo. lygiai 23 jau namie buvau

Gera jūsų išvyka  :wub: Liuks, kad oras geras buvo, smagi kompanija, puikiai laikas praleistas - ko daugiau ir reikia  :) 

Vogue man į darbą 08.05. Tai dar turiu dvi savaites. Bijau jų pabaigos 😅 išmokau ponamus, ramiai.be lėkimo....☺ net į parduituvę tingiu eit dažniausiai ☺

Nu va prašom įsijautei į atostogų nuotaiką ir viskas liuks  :) Tai atostogos Tavo mėnesį laiko trunka kažkur?

Ar vel uzsiimciau savu bizniu-o kedel ne. Tik nesugalvoju kokiu. Kad nebutu kas antra-parduotuve kirpykla,stomotologinis. Cia lietuviu bizniai. Noreciau kokios kavinukes,bet neturiu tiek pinigu.. imt paskola-bijau.. cia irgi labai rizikingas biznis..

Va mes su vyru kiek pakalbam, tai jis nori tik tokio verslo, kad tikrai atsipirktų, kad neštų naudą. Kadangi nieko nesugalvojam, paskolų imt nenorim, verslaut tingim, tai ir neturim verslo, dirbam sau ramiai samdomais darbuotojais ir viskas  :D Nu negali juk visi verslininkais būt - kažkas ir dirbt turi  :D  :D 

čia matyt visur savi minusai ir savi pliusai, tiek dirbant sau, tiek kažkam kitam :rolleyes:

:sutinku: Tikrai visur savi minusai, savi pliusai. Svarbiausia, kad pačiam žmogui tinkamiausias variantas pasirinktas  :) 

Mickute Biržai man kaiminystėj už 25 gal km kokių ☺ tai ir pavakary gali susiplanuot ir nulėkt. Pas mus iš Biržų kasdien 4 darbuotojos važinėja ☺ svarbu susiplanuot tik....ir svarbiausia jau išmokt be dukros jau pvz keliaut... nes vaikai po truputį atitrūksta ir reik išmokt be jų ☺☺

Aš dabar galvoju, kad paskutinį kartą su tėvais keliavau 16 - 17m. būdama lyg. Į tolimesnį užsienį, lyg į Vokietiją, Prancūziją traukėm tuo metu. Paskui jau baigėsi man mokykla, universitetas prasidėjo, draugas atsirado ir ačiū viso gero baigės kelionės su tėvais. Brolis mano dabar 17os, tai turbūt jau irgi paskutinės kelionės su tėvais. Nebent kažkur labai įdomiai į užsienį vešis vėliau, tai važiuos, o ko ne, kai tėvai pasirūpina viskuo  :rolleyes:  :D 

Tokioje greito maisto sakyčiau kavinukėje lauko. Nauja pas mus atsidarė. Ten pačios gamina pačios aptarnauja. Na tas maistas virtiniai- koldūnai, dešra tešloje,falafelės, šaltibarščiai, fry bulvės, blynaii kelių rūšių ir tt. Tik grafikas durnas. 4 dirba ir 2 išeiginės pacargsta ir jaiosako vasaros nemato visai....

Nu kaip ten sako - nori pinigų savo, tai tenka dirbt, aukot tą vasarą, laisvalaikį ir t.t. Tegul pratinasi, ateity kitaip ir nebus  :) Aš irgi prisimenu dirbau puse etato Akropoly sporto prekių parduotuvėj, tai visi ūliavodavo, į Jamam eidavo, prie jūros mirkdavo, o aš sau į darbelį čiku raku. Ir nieko, gyva, laiminga darbo nuo anksti ragavus  :D 

Labas rytas  :4u: 

Kava išgerta, citrinų vanduo irgi, dabar darbe geriu sultis  :wub: Jergus kaip skanu, neatsidžiaugiu sulčiaspaude. Dirba tyliau, nei kavos aparatas, viską puikiai išspaudžia, skanu belekaip. Nu eina sau, dėkinga būsiu Voque tikrai jau iki gyvenimo galo :wub:  Šiandien pasidariau apelsinų + morkų + ananasų sulčių, skanausiu, bus mano užkandis  :) 

Vakar po darbo nėjau sportuot, ėjau į parką su vyru prasieit. Turim 7km ratą, tai lekiam, kai laisvo laiko ir noro abu turim. Taip gerai prasiėjom, papliurpėm, pasibuvom, paskui užvažiavom vaisių, daržovių nusipirkt, grįžę pavalgėm ir ėjom ilsėtis.

Šiandien baigiu kiek anksčiau darbą (esu pasikeitus antradienio grafiką, pradedu ir baigiu anksčiau) ir lėksiu sportuot, labai laukiu  :wub: Man tos svorių treniruotės tai kažkas nerealaus, įkrauna mane kaip priklauso  :D Tik susivokiau ką tik, kad programą namie palikau, tai jeigu kopijos negalėsiu gaut - teks važiuot namo per pietus pasiimt ir pasivaikščiojimas nuplauks. Nu bet ką padarysi, kad galva užpakaly paskutiniu metu  :rolleyes:  :D  :D 

Daugiau kaip ir neturiu ką pasakot, tai visoms linkiu skanios kavos ir puikios dienos  :4u:​ 

Atsakyti

Almost, kaip faina :bigsmile: man didelis džiaugsmas, kad patiko, kad bus naudojamas daiktas ir, kad rytai bus skanūs su papildoma nauda, valiooo :bigsmile:  :oro_buckis: 

Dėl sporto, tai tikrai pritariu, aš pati dabar su svoriais draugauju, šįryt kojų diena buvo, tai vos neverkiau, nu tikrai vos neverkiau :D bet po to užtat koks kaifas, koks pasididžiavimas savimi :rolleyes:​ 

Pamenu ir aš savo vasaras, kai dirbdavau. Pradėjau labai anksti, kažkur nuo 14 metų, prekiaudavau laikraščiais ir keltis reikėdavo 4 ryto, po to kitomis vasaromis ledai, parduotuvės ir pan. Ir taip, trukdavo to laiko su draugais, bet tėvai nevisada galėdavo pirkti tai, ko aš užsinorėdavau, o savi pinigai yra savi :) 

Atsakyti

2 išeiginės gerai tik darbas nuo 8 iki 20. Taip ilgokai sakyčiau.. aplamau bus matyt kaip te bus nes sutartį kai rašė sakė bus 3 darbo ir 3 išeiginės. Poto padarė va taip. Valandas perdirba 1/3 neii sutarta. Kaži kaip bus su atsiskaitymu....

Oj nu su tais nesąžiningumais tai jau nelabai gerai tikrai. Tikiuos, kad su alga problemų nebus ir mokės laiku kiek priklauso. Mano brolis taip va vos neužkibo - jau buvo susiradęs vasarai vietą Palangoj, sukalbėjęs. Kol nepanaršė internete ir pats, ir tėvai, surado informacijos apie darbdavį pakankamai. Paskambino kitą dieną ir pasakė, kad nebeišeis jam, atsisako darbo. 

Dėl sporto, tai tikrai pritariu, aš pati dabar su svoriais draugauju, šįryt kojų diena buvo, tai vos neverkiau, nu tikrai vos neverkiau :D bet po to užtat koks kaifas, koks pasididžiavimas savimi :rolleyes:​ 

Pamenu ir aš savo vasaras, kai dirbdavau. Pradėjau labai anksti, kažkur nuo 14 metų, prekiaudavau laikraščiais ir keltis reikėdavo 4 ryto, po to kitomis vasaromis ledai, parduotuvės ir pan. Ir taip, trukdavo to laiko su draugais, bet tėvai nevisada galėdavo pirkti tai, ko aš užsinorėdavau, o savi pinigai yra savi :)

Man dar kas labai patinka, tai dabar pas šitą naują trenerį viskas ten rimtai vyksta. Programos prižiūrimos, pastoviai reik nešiotis, sekt savo progresą, rašyt svorius, su kokiais dirbta buvo treniruotės metu. Svėrimai, matavimai eina nuolat, prižiūri viską, nu žodžiu kaip priklauso - kaip draugai mano sakė (trys draugai pas jį ėjo, viena iki šiol tebeina jau du metus), pas tą trenerį "Palauk" nėra ir šūdeliuko nemalsi tikrai  :D  :D 

Aš irgi prisimenu, kai tik su vyru draugaut pradėjau (jis iš kurorto), tai norėdavau vasarą dirbt ten toj pusėj, būtų buvę paprasčiau visiems. Bet griežtai neleisdavo  :D  :D Nu nes visus darbdavius kavinių, suvenyrų pažįsta, žino, kaip nuluptus, tai eina sau, kai pagalvoji kiek istorijų visokių ir girdėjus, ir mačius. O ką ten jaunam daugiau kurorte gaut, kaip tik kioskely, namelius tvarkyt, bare ar viešbuty. Saugojo žodžiu nuo pradžių  :D Nors ariau parduotuvėj, iki tol pas mamą papildomai uždarbiaudavau sau irgi kišenpinigių ir suvokiau, kad pinigai neauga ant medžių tikrai  :rolleyes: 

Prasiėjau savo 3,5km garbės ratą, nusipirkau sushi pietums pavalgyt, skaniai priputau, reik toliau kibt į veiklas. Ramios gana dienos dabar, nes teismai kurie jau užsidarę, kurie rugpjūtį visam mėnesiui užsidarys, tai bimbinėjam visi. Laukiu labai treniruotės jazau marija  :D  :D​ 

Atsakyti

Aš tai tradiciškai obuolį sukirtau, vėliau šamo maltinukus su burokėliais keptais skanausiu :) kavos tokį nemenką puodą išgėriau, tai soti gan jaučiuosi :)​ 

Atsakyti

Labas rytas su kava. Nors nemiegu nuo 6 30 val.
Mickute Biržai man kaiminystėj už 25 gal km kokių ☺ tai ir pavakary gali susiplanuot ir nulėkt. Pas mus iš Biržų kasdien 4 darbuotojos važinėja ☺ svarbu susiplanuot tik....ir svarbiausia jau išmokt be dukros jau pvz keliaut... nes vaikai po truputį atitrūksta ir reik išmokt be jų ☺☺

a tai visai salia tau. as tai Birzuose tik vieninteli karta pernai buvau. labai  grazi pilis  :wub: o del vaiku.... tai uzauga jie ir palieka gimtus namus. toks jau gyvenimas 

Tokioje greito maisto sakyčiau kavinukėje lauko. Nauja pas mus atsidarė. Ten pačios gamina pačios aptarnauja. Na tas maistas virtiniai- koldūnai, dešra tešloje,falafelės, šaltibarščiai, fry bulvės, blynaii kelių rūšių ir tt. Tik grafikas durnas. 4 dirba ir 2 išeiginės pavargsta ir kaip sako vasaros nemato visai....

na ka darysi, bet nors pinigeli  uzsidirbs  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Gera jūsų išvyka  :wub: Liuks, kad oras geras buvo, smagi kompanija, puikiai laikas praleistas - ko daugiau ir reikia  :)

:D Nu negali juk visi verslininkais būt - kažkas ir dirbt turi  :D  :D

 

vat butent-  sauni kompanija, super  laikas, grizom pilni ispudziu  :clap: 

va va- butent- pritariu, jei visi bus direktoriai, tai kas tada jiems dirbs  :bigsmile: 

vėliau šamo maltinukus su burokėliais keptais skanausiu :) 

o cia turetu but skanu  :bigsmile:​  pati maltinukus gaminai ?

Atsakyti
Jau po darbu,vel sumerkem kojas i baseinuka biggrin.gif Vanduo susiles,net neatgaivina biggrin.gif
Diena vienu metu net 37 karscio rode..Tai jei kur sesely eini,tai dar dar,bet ant saules,net negera daros.. Tokiu karsciu tik prie juros..
Atsakyti

Labas rytelis

ALe jau rytai tamseja  :B​ 

Atsakyti

Labas rytas :) 

Vėl nesirodziau pora savaičių :( visgi palaidojom vyro seneli, tai kažkaip ne mano bet labai emociškai isgyvenau. O bendrai tai keistai pati jaučiuosi emociškai. Vyro pasiilgau. Kažkaip liūdesiukas dažnai puola. Praeitą savaitgalį seses vaiko krisktynos buvo :) ši savaitgalį krikšto dukros gimtadienis :) baliai :D nėr kada pailsėti :) 

Atsakyti
Labukas

7ryto jau +25 biggrin.gif Atostogom butu idealu,dirbt...O dar fura veluoja,tai susivelinsim su isvaziavimu...
Na nieko nuostabaus pas mus darbe biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos :) kažkaip nebuvo laiko kada prisėsti, va tik dabar prisiminiau, kad juk nesisveikinau net :D greita labai diena, tikrai greita, nespėju aš aš susivokti, kad vėl savaitės vidurys, vėl tuoj savaitgalis :) 

BigBang, užuojauta...stiprybės. Žodžiai manau nelabai ir padės, tiesiog laikykitės :4u: 

Mickute, klausei ar pati gaminau, tai tikrai taip, dar sumaišiau su brokoliais, džiovintais pomidorais, buvo labai skanu :angel_not: va ir dabar rašau apie maistą ir supratau, kad valgyt noriu, tai einu jau įsimest į skrandį maisto :D 

Oras šiandien dar šiltesnis, savaitgalį iki 28 praneša, žmonių vėl sugužės, nes Jūros šventė, o pas mus Laumės juosta, tai renginių netruks, kaip ir žmonių :rolleyes: 

Atsakyti
Iskepet visos biggrin.gif

Karsta.. Dabar saule i debesi biski ilindo,taip nebekepina,o dar vejukas,kojos baseine ir arbuzas,tai gyvent galima biggrin.gif Ryt sesely zada 38 blink.gif
Atsakyti