Įkraunama...
Įkraunama...

2018 GEGUŽINUKAI (2 tema)

Tai butent kad skirtumas tikrai yra :) juk judesiai pradzioj buna taip zemai :) aj nu turbut uzpavydejo gyd :D

Atsakyti
QUOTE(Janima @ 2017 12 02, 10:06)
<p>Tai butent kad skirtumas tikrai yra smile.gif juk judesiai pradzioj buna taip zemai smile.gif aj nu turbut uzpavydejo gyd biggrin.gif</p>

Su tuo uzpavydejo taip nuosirdziai prajuokinai biggrin.gif lotuliukas.gif

Mes lekiam i Alytu, gal reiks i eglutes iziebima nueit smile.gif vakar neradom laiko Vilniaus egles iziebimo paziuret..bet jau traukinuku siemet butinai reiks prasinest smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sumanioji...: 02 gruodžio 2017 - 11:38

Mane rytoj turetu isleisti namo is ligonines. Kaip laukiu... taip pasiilgau dukros! Garantuoju,kad apsiverksiu. Mane siandien palatoje aplanke boruzele - atskrido is nezinia kur ir nutupe ant peties 😁

Atsakyti

12.06 - Morka:) (gine)

12.11 - Aurora007 (echo)

12.14 - Ryžiukė (perinatologo konsultacija)

12.14 - Janima (genetikės echo)

12.14 - milda.viz ( echoskopija)

12.15 - Vėja_ (genetiko echo)

12.19 - Morka:) (echo)

12.20 - Coconuts (genetikes echo)

12.22 - Aurora007 (ginė)

12.28 - Ryžiukė (genetikės echo

01.02 - MeilesVaikai (didysis skanas)

01.08 - MeilesVaikai (TA)

02.06 - MeilesVaikai (TA)

Atsakyti

Aurora007 tau dar spazmuoja?

Aš gerklę persišaldžiau čia belakstydama, nes labai šilta buvo, bet klastinga ta šiluma, vėjas užgriebė kažkur :)

Gavau ir aš bodžiukų perleistų šian tam laikui kai gims, mažuliukų tokių :) žodžiu, atvažiavau su pustuščiu lagaminu, o atgal jau reiks sėst, kad uždaryt :D

Šiaip labai super laiką praleidau, taip džiaugiuosi dėl savo sprendimo :) ir šilumos gavau ir daug gerų emocijų, galiu dabar ramiai ryt grįžt žiemos miegui ir perėjimui  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeilesVaikai: 02 gruodžio 2017 - 23:50

Dubliuojas kažkodėl  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeilesVaikai: 02 gruodžio 2017 - 23:46

Man spazmai labai sumazeje,bet dar kartais pajauciu. O kaip ten viduje yra,nezinau. Buna,kad tonusuoja,bet nesijaucia. Nuteike gydytoja,kad jie gali visa nestuma buti,svarbu nebutu labai didelio skausmo.

Atsakyti

Sveikos.

Aciu uz naujus namucius :4u: 

Man vis dar kazkaip ner noro bendrauti.. Nezinau, ar cia del oro ar del ko, tokia apatiska viskam.. kazkokia nekokia nuotaika  :) buvau pas gine 11.28 del tyrimu atsakymu, tai visi tyrimai idealus sake, tai nudziugino. Paziurejo echoskopu ar juda kruta maziukas, tai irgi viskas ok. Gavau pirma nuotraukyte dar :wub: 

Visko tikrai neperskaiciau, ka priplepejot, bet tikiuos, kad visos laikotes gerai :4u:​ 

Atsakyti

Ar kuriai nors is jusu kartais paniesti pilva?  atsigulus i lova kartais atsiranda niezejimas man. tik  tiek kad jis nera stiprus...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milda.viz: 03 gruodžio 2017 - 21:14

Ar kuriai nors is jusu kartais paniesti pilva?  atsigulus i lova kartais atsiranda niezejimas man. tik  tiek kad jis nera stiprus...

Butinai pasakyk ginei apie nieztejima ;) 

Atsakyti

Ne, man kol kas neniežti pilvo, būna pasikasau, bet taip kaip ir bet kur kartais. Čia turbūt oda tempias? Žiūrint koks dar tas niežėjimas :)

Atsakyti

Sveikos.

Aciu uz naujus namucius :4u:

Man vis dar kazkaip ner noro bendrauti.. Nezinau, ar cia del oro ar del ko, tokia apatiska viskam.. kazkokia nekokia nuotaika  :) buvau pas gine 11.28 del tyrimu atsakymu, tai visi tyrimai idealus sake, tai nudziugino. Paziurejo echoskopu ar juda kruta maziukas, tai irgi viskas ok. Gavau pirma nuotraukyte dar :wub:

Visko tikrai neperskaiciau, ka priplepejot, bet tikiuos, kad visos laikotes gerai :4u: 

man lygiai tas pats, anksčiau galėdavau neužsičiaupdama tauškėti pliurpti, dabar visiškai jokio noro. telefone yra 3 sms ir dar 4 fb žinutės, net neskaitau, neįdomu :/ gal čia mes jau kaip kokios meškos žiemai įsitaisėm ir nebejudint mūsų :D

Atsakyti