Įkraunama...
Įkraunama...

2018 GEGUŽINUKAI (2 tema)

Sveikos antra diena galvą be perstojo skauda, net paracetamolis nelabai padeda :( 

Atsakyti

As siandien susimasciau. O keliu savaiciu siuncia pasitikrinti pas odontologa, pas akiu daktara? Kur dar siuncia? Nes manes niekur nieko nesiunte  :hmm:  tai idomu dar sius, ar cia kazkas kitaip vyksta, nes einu privaciai. Kadangi turiu dar viena bendradarbe kuri laukias, tai jai laiko panasiai kaip man ir ji jau eina tikrintis.

Atsakyti
QUOTE(Coconuts @ 2017 12 05, 22:06)
<p>As siandien susimasciau. O keliu savaiciu siuncia pasitikrinti pas odontologa, pas akiu daktara? Kur dar siuncia? Nes manes niekur nieko nesiunte  hmm.gif  tai idomu dar sius, ar cia kazkas kitaip vyksta, nes einu privaciai. Kadangi turiu dar viena bendradarbe kuri laukias, tai jai laiko panasiai kaip man ir ji jau eina tikrintis.</p>

Pas odontologa pirma trimestra, ejau kai 11-12sav buvo.Nes atseit infekcija gali lemti persileidima ar prieslaikini gimdyma, tai kaip suprantu turetu pradzioje visas siust. O pas akiu sake sius po Naujuju, tada bus kokios 22 ar 23sav.
Bet uzklausk kai eisi,gal skirtingose klinikose skirtingos praktikos smile.gif
Atsakyti

As siandien susimasciau. O keliu savaiciu siuncia pasitikrinti pas odontologa, pas akiu daktara? Kur dar siuncia? Nes manes niekur nieko nesiunte  :hmm:  tai idomu dar sius, ar cia kazkas kitaip vyksta, nes einu privaciai. Kadangi turiu dar viena bendradarbe kuri laukias, tai jai laiko panasiai kaip man ir ji jau eina tikrintis.

Man liepe iki 12 sav nueit pas seimoa gyd ir pas odontologa, bet pas ji dar nebuvau gruodi sausi uzsirasinesiu. Ir dar teks manau pas akiu eiti.

Man irgi siandien galva plysta... mazai skysciu visai geriu...

Atsakyti

Keista, visur skirtingai. As girdejau, kad geriausia eiti antram semestre, kada viskas aprimsta ir persileidimo tikimybe mazesne. Buvau 15 sav., o del akiu neteko girdeti, bet trb kad neisiu. Nejauciu poreikio.. Man dabar yra 17 sav, 2 d., pradejau pustis, ir sveriu jau daugiau nei pries  tai. O del to nieztejimo, tai manau kad tikrai tempiasi oda, as pries tai lieknute buvau..

Atsakyti

As siandien susimasciau. O keliu savaiciu siuncia pasitikrinti pas odontologa, pas akiu daktara? Kur dar siuncia? Nes manes niekur nieko nesiunte  :hmm:  tai idomu dar sius, ar cia kazkas kitaip vyksta, nes einu privaciai. Kadangi turiu dar viena bendradarbe kuri laukias, tai jai laiko panasiai kaip man ir ji jau eina tikrintis.

Man liepė iki 30sav nueiti pas odontologę ir šeimos  :)  pas akių nei su pirmu ėjau, nei dabar, eisiu, kadangi visai jokių nusiskundimų neturiu, matau kaip erelis  :D 

Sveikos  :nestuke 

Aš kažkokia aptingus irgi, ruošiuosi žiemos "miegui"  :P​ 

Atsakyti

Man Kaledos sios svarbu, nes jau bus nestumo pusiaukele. Grizau is ligonibes, namie daug reikaliuku susikaupe, bet ziuriu reikia vel letinti tempus, nes pradejo sksudeti pilvuka desineje puseje. Kai dukros laukiausi taip buvo, tada del apendicito ziurejo, bet nustate kad taip gimdos raisciai tempiasi. Ar kam nors taip skausmingai tempiasi? Tik kai guliu ant desinio sono, tada daug maziau skauda arba kai susirieciu.

Atsakyti
Aurora,man taip desini sona skauda. Buna net nakti pabundu jei staigiau verciuosi.
Vakar buvau labai persigandus ir jau galvojau teks vaziuot i ligonine. Pasirode pora lasu kraujo, taip issigandau verysad.gif begiojau kas 5minutes ir ziurejau ar daugiau nera. Tfu tfu tfu-daugiau nieko nebuvo, tai nevaziavau. Pasiskaiciau kad kartais kraujagysles plysta ir pasirodo vos vos kraujo. Aisku tu priezasciu gali daug buti. Bet leliukas juda normaliai, tai manau tikrai viskas ok.
Atsakyti

Keista, visur skirtingai. As girdejau, kad geriausia eiti antram semestre, kada viskas aprimsta ir persileidimo tikimybe mazesne. Buvau 15 sav., o del akiu neteko girdeti, bet trb kad neisiu. Nejauciu poreikio.. Man dabar yra 17 sav, 2 d., pradejau pustis, ir sveriu jau daugiau nei pries  tai. O del to nieztejimo, tai manau kad tikrai tempiasi oda, as pries tai lieknute buvau..

Taisyti rekomenduoja antram trimestre, bet pas mus patikrint praso jau anksciau.

Man Kaledos sios svarbu, nes jau bus nestumo pusiaukele. Grizau is ligonibes, namie daug reikaliuku susikaupe, bet ziuriu reikia vel letinti tempus, nes pradejo sksudeti pilvuka desineje puseje. Kai dukros laukiausi taip buvo, tada del apendicito ziurejo, bet nustate kad taip gimdos raisciai tempiasi. Ar kam nors taip skausmingai tempiasi? Tik kai guliu ant desinio sono, tada daug maziau skauda arba kai susirieciu.

Man taip su desiniu sonu, ir tikrai priea pilvuko augimo suoli tas skausmas, durimas... atrodo net ikvept nelabai gali kol neatsigulu ant kairio sono.

Atsakyti
O kur jus jauciat leliuku judesius? As labai zemai, virs gaktikaulio. Nors ir antras nestumas, bet nu nepamenu kaip su pirmu buvo..
Atsakyti

O kur jus jauciat leliuku judesius? As labai zemai, virs gaktikaulio. Nors ir antras nestumas, bet nu nepamenu kaip su pirmu buvo..

Ten ir jauciau pradzioj :) todel ir sakau kad su zarnyno veikla cia nelabai supainiosi :) dabar kiek auksciau jauciu, nes matosi net kur  :)

Atsakyti

Sveikos. Aš vakar buvau pasimatyme. Nu atrodo mergytė :) Lauksim sesės :) Mojuoja ramiakė.. Liepė gert magnį, nes spazmuoja gimdą, nesupratau kaip ten matos. O galvoju kada jau ligninėn guldo? Ar tik tie spazmai, ar dar kažkas turi būt?

Nu tinginys tai žiaurus apėmęs...

Atsakyti