Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 173 TEMA (VASARIS)

Kisulita, gaudyk apkabinima, laikykis... Ziauriai liudna.

Tanite, po keletos tokiu kaipo ir daro kazkokius tyrimus manrods. Po triju lyg tais.

Atsakyti
Kisulita, tikrai labai liudna... 4u.gif Ir tie paguodos zodziai, naudos is ju mazai, bet... Laikykis! 4u.gif

Man siandien pramuse mmm, bet as net dziaugiuos, nes tik baigineju issiropst is gripo patalo, visokiu vaistu daug vartojau, tai kaip ir tebunie si karta. Jauciu sodins mane dabar ant KT gydytoja...
Atsakyti

Įdomu, ar medikai po tokių kelių kartų imasi kokių tyrimų ar vistiek palieka viską savai eigai?...

Po trijų tiria...

Žiūrėsiu ką sakys kitą sav. per echo, ką siūlys  :unsure: 

Atsakyti

Po trijų tiria...

Žiūrėsiu ką sakys kitą sav. per echo, ką siūlys  :unsure:

Laikykis

Atsakyti

Guzikai kada tau sekancios proceduros nusimato?

As tai atidejau savo kraujo tyrimus- vitaminu, skydliaukes, nes apsirgau, tai gal kartu su prg pasidarysiu po 1.5 sav.. Si savaitgali jau laikas ov testus pradet daryt, siandien 10 cd. Labai nesmagu kad su tepliojimais pries ir po su iklotais vaiksciojau vel apie 10 dienu :unsure: nemanau, kad tas nieko nereiskia, gine yra tik sakius kad arba laporaskopija daryt, arba KT arba gimdymas, aisku jei pavyks pastoti pirma :)

Atsakyti

Kovo pirma ziuret progesterona, ar Letrozole veikia. Siandien nakti paskutine sio ciklo tablete sugeriau. Siaubas, sake bus pms, bet nesake, kad ant tiek zhopa bus. Negana to, kad viska nesveikai skauda nuo pat pirmos dienos (raumenis labiausiai), tai dar ir nasrai dziusta ziauriai, o siandien apsiblioviau, nes mane matai kojine skriaudzia (siule durnai atsistojo ir nervavo). Zodziu. Ant tiek hormonine, kad baisu - turetu tikrai veikt, jeigu tokie bardakai. Dabar nuo rytdienos tvarkingai dirbt ties situ reikalu kas antra diena. Net fancy fancy ovuliacini rinkini nusipirkau - clearblue digital. Pati kazkam ana menesi sakiau, kad pinigu svaistymas, bet tai pagalvojau - nu atsibodo man bandyt tas linijas issiaiskint, cia gal aiskiau bus su sypsenelem ant ekraniuko.

Atsakyti

Kisulita, laikykis ir neprarask vilties :4u: 

Atsakyti

Kisulita... Buk stipri  :4u: 

Atsakyti

Kisulita, kaip tu?

Atsakyti

enir, geramatyti sugrįžusią! 

kisulita, laikykis, gal dar ne viskas prarasta? :unsure:

a6 visda laukiu histeroskopijos, turi būti arba šio mėnesio gale, arba kovo pradžioj. nu jau nebedaug liko. pradedam svarstyti imti paskolą namo pirkimui, pasižiūrėjom, kad kartu paėmus, gal ne tokios jau ir mažos tos mūsų pajamos? tiesa, Londone brangu, bet galima daryti kaip dalinį pirkimą (shared ownership), tai va tą variantą ir bandysim, jei gausis. tai bet kuriuo atveju geriau nei nuomotis. jei įmanoma, bandysim Londone, jei ne - už Londono.

Atsakyti

02.17 - Gardi nelaukia mmm
02.24 - Vabaliukstis nelaukia mmm
02.25 - FoxLady nelaukia mmm
03.03 - Ispaikyta nelaukia mmm
​03.09 - deraramos nelaukia mmm

Buvau pamirsus padekoti, kad itraukei i sarasiuka  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

I sąrašą galima įsirašyti pačiai, nukopijavus info ir įsirašius save ;) 

kaip Gardi sekasi?

Atsakyti