Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Sveikinimai sulaukus :)  Daug pienuko ir ramaus miego :) Del ko kraujavimas buvo, nesake? Gerai, kad viskas gerai baigesi, gero atsigavimo :)

 

Trūko ten viduje kažkokia kraujagyslė ir neužsitraukinėjo žaizda, o gydytojai nesuprato kas vyksta  :blink:  Bet kaip supratau, čia retas atvejis, kad taip nutinka, paprastai viskas būna gerai :D

Atsakyti

Sveikinimai sulaukus! Maniske dabar sveria 2.6kg 3 savaiciu😂 

Aš naudoju 0 dydžio sauskelnes

Maniškis jau virš 3 kg. :D Mes naudojom Moony 0-3 kg., nes visas prasysindavo pro šonus, tokios plonos kojytės buvo, kad tie pampersai normaliai nepriglusdavo, tai kiek vargo buvo, keitėm ir keitėm drabužėlius :D Dabar dar irgi pasitaiko nelaimių, bet jau geriau, kai leškytės storesnės :D

Atsakyti

Kisulita, sveikinimai didziausi!!! Linkiu kuo greiciau atgauti jegas :4u:

As siandien buvau santariskiu prenataliniam centre (ar kaip jis ten vadinasi). Ismatavo viska, visi organai ir kaulai atitinka normas, sveria 181g. :D

Man paciai irase diagnoze nuovargis ir issekimas :huh2:  Nei skundziaus, nei ka, nesuprantu kodel taip... kabinete to lapo netikrinau ir pamaciau tik gryzus namo... Ir dar nustate, kad placenta priekyje yra. Kita savaite einu pas savo gine, ziuresiu, ka sakys :hmm:​ 

Oo, tai jau nemažai sveria :D Dar judesiukų nejauti?  :wub: 

Dėl placentos priekyje matyt kol kas nieko nesakys, nes gimda dar augs ir placentos vieta gali dar pasikeisti :)

O kaip pati jautiesi? :)

Atsakyti

Mano saulei 18d suėjo mėnesis - priaugo kilogramą ir 4cm😍 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiolienė: 21 spalio 2018 - 20:17

Mano saulei 18d suėjo mėnesis - priaugo kilogramą ir 4cm😍 

Oho, nemažai svorio priaugo  :bigsmile:​ 

Atsakyti

O kaip taviski auga Kisulita?

Atsakyti

O kaip taviski auga Kisulita?

Na mes dar nebuvom vizitui pas gydytoją, tai nežinau kiek priaugo, eisim kai mažyliui mėnesis bus :) Buvom praėjus savaitei po išleidimo iš ligoninės, tai buvo priaugęs 400 g. :) Žandukai jau putlesni, nemažai rūbelių jau nebetinka, tai panašu, kad auga vyrukas :)

Atsakyti

As kažkaip pagalvojau kad anksčiau už maniske gimęs :) tai bus daug priaugęs! Dukrytė per pirma savaitę 300g priaugo Isalke mūsų mažiukai 

Atsakyti

As kažkaip pagalvojau kad anksčiau už maniske gimęs :) tai bus daug priaugęs! Dukrytė per pirma savaitę 300g priaugo Isalke mūsų mažiukai 

Aha, kai tokie mažiukai, tai turi vytis svoriu :) Buvo dienų, kai maniškis tik pavalgo ir jau už valandos vėl nori, tai maitinau maitinau, dabar jau matosi, kad putlesnis yra  :bigsmile: 

Atsakyti

Oo, tai jau nemažai sveria :D Dar judesiukų nejauti?  :wub:

Dėl placentos priekyje matyt kol kas nieko nesakys, nes gimda dar augs ir placentos vieta gali dar pasikeisti :)

O kaip pati jautiesi? :)

Tik dabar pradedu jausti judesius, sunku pramust tokiam mazuliukui mano riebalus :D 

Gerai jauciuosi - atsirado jegos, apetitas, sumazejo baimes  :) Antras trimestras zymiai geresnis nei pirmas.

Labai smagu skaityti, kad jusu maziukai auga ir stipreja :4u: 

Guzikai​, kaip tu?

Atsakyti

Guzikas dabar belekada pabyres, 38 savaites. Siaip nezinau, keistai. I pabaiga nestumo visiskai antisocial, zmoniu zinutes ignoruoju po pora paru, su niekuo nebendrauju, nes tiesiog nerandu nei ka pasakyt, nei jegu yra kazka bendraut. Praktiskai tik miegu ir valgau, dar va lizda sukt pradedu panasu. Mama sako cia kunas taip jegas kaupia gimdymui, o man vis baisu, kad jei taip jegu nera, tai kaip as pagimdysiu? :D Daug visokiu susitikimu buvo su kardiologais ir anesteziologais del tu sirdies plakimu ir tt, anesteziologe prigasdino kad cia reikes monitorint pastoviai, kad spinal block reikes noriu ar nenoriu kad sirdies ritmas nekiltu, kad kelias valandas nepagimdzius CP ir tt, pribuvejai laiskeli parase kad man viska su sunkumais aiskint reikejo, as siandien taip ir nusijuokiau i akis kai pasake, sakau vau, kokie sunkumai, kai pasakiau - pageidauju kaip imanoma naturaliau, bet suprantu visa rizika ir jei reikes - tai reikes. Kur sunkumai - velniai zino. Bet ka zinau, tai zinau - gulincios jie manes nepalaikys, nes nei as pagimdysiu guledama, nei ka, as sita nuo pradzios nujauciau. O ir siaip itariu, kad sirdies ritmas man greiciau uzkiltu nuo per didelio ejimo is proto ir monitoringo, negu pacio gimdymo :D Pribuveja pati irgi ta pati sako, kad geriau jie mane ramybej paliktu kiek imanoma.

Kas dar... Dantys skylem nuejo, gelt eme. Reiks tik pagimdzius keliaut pas dantistus. Dabar vistiek neverta - taip ir nesibaige rytiniai dziaugsmai, praeina nebent dienai dviem :D Tai tiek ziniu is mano fronto, dekui uz rupesti :)

Atsakyti

Kisulita, Guzikai!! 

Pamenu iš planiukių jus :) dideliausi sveikinimai! Kaip apsidžiaugiau pamačius!  :yahoo::4u:

Atsakyti