Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Sveikos

2018.09.18 gimė mūsų coliukė 2005g, 46cm. Amžius 38+3. Abi jaučiamės sveikos ir be proto laimingos!

Wow!!! SVEIKINIMAI!!!!! :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:​ 

Atsakyti

Sveikos

2018.09.18 gimė mūsų coliukė 2005g, 46cm. Amžius 38+3. Abi jaučiamės sveikos ir be proto laimingos!

Sveikinimai!! Aukit ir stiprėkit :4u:  :wub: 

Mūsų princesė pasirinko gimti tą pačią dieną, kaip ir jos mama  :D  09.10 - 3920gr. 53cm  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikinimai Vėją❤️❤️😘

Atsakyti
QUOTE(-Vėja- @ 2018 09 19, 22:09)
>Mūsų princesė pasirinko gimti tą pačią dieną, kaip ir jos mama  biggrin.gif  09.10 - 3920gr. 53cm  4u.gif​ </p>

Veja, dideliausi sveikinimai!!! Kuo didziausios laimes!!!
Atsakyti

Merginos, kaip sekasi? Kaip pilvukai auga?  :)​ 

Atsakyti

Jetus jetus kaip seniai bebuvau čia. 

Gaila, ka Ceroc nepasisekė šį kartą, kaip ilgai viskas nusitęsė. Aš pamenu planavimo pradžioj kai nesisekė pastot ir skaitydavau nevaisingumo istorijas kur pasakodavo, kad va po 10 m sulaukiau savo laimės, man nuo tos minties net negera būdavo, laukti 10 metų! Tiesa, teko palaukt 5, bet vis geriau.. Tai va linkiu to irgi nesulaukt, nežinau ko aš čia nusifilosofavau :D

Labai džiaugiuos dėl mama?, po tiek nesėkmių tikrai nusipelnai laimės. O ji tokia tikra! Nesijauti laimingesnis nei kad girdi juoką vaiko ar ramų kvėpavimą miegant, negaliu atsidžiaugt :)

Augam mes neblogai, šiandien šventėm 4 mėn, kitą savaitę eisim svertis, gal ir kokius 8 kg turėsim 🙏😋 labai pasiteisino mums miegojimas kartu, neblogai išsimiegu dažniausiai, jei ką popiečio miego kartu su mažąją einu 😁 aj visai neblogai mum :)

Jefimija dingo, tikriausiai jau supuoja savo laimę 😍

Atsakyti

Sveikos :) Prisiduodu, kad neseniai ir aš sulaukiau savojo mažylio, truputį per anksti, bet jau sunkiai priauginėjo svorio gimdoje, todėl gal ir gerai, kad atėjo ankščiau  :4u:​ 

Gimė 2,5 kg. svorio, kūdas, nerandam tinkamų pampersų tokiam mažiukui :D

Gimdymas buvo labai sudėtingas ir komplikuotas, po jo prasidėjo stiprus kraujavimas ir buvo iškilęs pavojus mano gyvybei, bet viskas baigėsi gerai, aš po truputį atsigaunu, netekau labai daug kraujo, todėl dar silpna, bet džiaugiuosi, kad turiu pieno ir kad mažylis sveikas  :wub: 

Atsakyti

Sveikinimai sulaukus :)  Daug pienuko ir ramaus miego :)

Del ko kraujavimas buvo, nesake? Gerai, kad viskas gerai baigesi, gero atsigavimo :)

Atsakyti

Sveikinimai sulaukus! Maniske dabar sveria 2.6kg 3 savaiciu😂 

Aš naudoju 0 dydžio sauskelnes

Atsakyti

Kisulita, sveikinimai didziausi!!! Linkiu kuo greiciau atgauti jegas :4u: 

As siandien buvau santariskiu prenataliniam centre (ar kaip jis ten vadinasi). Ismatavo viska, visi organai ir kaulai atitinka normas, sveria 181g. :D 

Man paciai irase diagnoze nuovargis ir issekimas :huh2:  Nei skundziaus, nei ka, nesuprantu kodel taip... kabinete to lapo netikrinau ir pamaciau tik gryzus namo... Ir dar nustate, kad placenta priekyje yra. Kita savaite einu pas savo gine, ziuresiu, ka sakys :hmm:​ 

Atsakyti
Sveikos kas dar atsimenat 4u.gif
Kiek cia dziugiu ziniu. Del vejos laaabai dziugu. Pas mus nieko naujo, auga du berniukai:)) maziukui jau 1m 2men, o pirmaja kuri ir planavau pas planiukes, jau treji smile.gif laikas kaip greitai bega. Treciui kolkas noro nera biggrin.gif
Papildyta:
Sveikos kas dar atsimenat 4u.gif
Kiek cia dziugiu ziniu. Del vejos laaabai dziugu. Pas mus nieko naujo, auga du berniukai:)) maziukui jau 1m 2men, o pirmaja kuri ir planavau pas planiukes, jau treji smile.gif laikas kaip greitai bega. Treciui kolkas noro nera biggrin.gif
Papildyta:
Sveikos kas dar atsimenat 4u.gif
Kiek cia dziugiu ziniu. Del vejos laaabai dziugu. Pas mus nieko naujo, auga du berniukai:)) maziukui jau 1m 2men, o pirmaja kuri ir planavau pas planiukes, jau treji smile.gif laikas kaip greitai bega. Treciui kolkas noro nera biggrin.gif
Atsakyti

Sveikinimai sulaukus :)  Daug pienuko ir ramaus miego :) Del ko kraujavimas buvo, nesake? Gerai, kad viskas gerai baigesi, gero atsigavimo :)

 

Trūko ten viduje kažkokia kraujagyslė ir neužsitraukinėjo žaizda, o gydytojai nesuprato kas vyksta  :blink:  Bet kaip supratau, čia retas atvejis, kad taip nutinka, paprastai viskas būna gerai :D

Atsakyti