Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Aquabona -Ejjjj,pamenu Tave !!! Kur buvai dingus ?!  :huh2:  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simona02: 17 lapkričio 2018 - 20:45

Aquabona -Ejjjj,pamenu Tave !!! Kur buvai dingus ?!  :huh2:  :D​ 

Pamenu ir aš! :4u: Trūko nervai ir kantrybė :D iš pradžių duobė tokia buvo, vėliau tiesiog gyvenau ir stengiaus negalvoti. O dabar, kai pradėjom planuoti vestuves, pamačiau teigiamą testą :D dar pas gydytoją nebuvau, ne LT esu, tai sunku labai pakliūti.. kitą savaitę einu :)

kaip tu?? :)

Atsakyti

Sveikinu su teigiamu testuku !!!valio!tikiuos viskas bus gerai  :nestuke  :wub: 

Pasigedom Taves temoj!

As gerai! Mano kruopai jau poryt 10 men!  :yahoo:​ 

Atsakyti

Sveikinu su teigiamu testuku !!!valio!tikiuos viskas bus gerai  :nestuke  :wub:

Pasigedom Taves temoj!

As gerai! Mano kruopai jau poryt 10 men!  :yahoo:​ 

Labai tikiuosi, turi būt gerai!

Woooohoo, sveikinu! Kaip faina :oro_buckis:  :wub:  :wub:  guzikas matau irgi pabyrėjo jau turbūt  :B  

o kaip ED? Peržiūrėjau planiukų temą, neužmačiau..

Atsakyti

Sveikos :) Yep, Guzikas pabyrejo lygiai pries menesi, lapkricio 4 vakare pabere 2.8kg ir 55cm Sauliu :)

Atsakyti

Sveikos :) Yep, Guzikas pabyrejo lygiai pries menesi, lapkricio 4 vakare pabere 2.8kg ir 55cm Sauliu :)

Didžiausi sveikinimai!!!  :yahoo:  :clap:​ 

Atsakyti

Didžiausi sveikinimai!!!  :yahoo:  :clap:​ 

Kaip jautiesi?ar buvai jau pas gydytoja?  :nestuke​ 

Atsakyti

Koks aukštas guzike :wub:​  sveikinimai ❤️

Atsakyti

Kaip jautiesi?ar buvai jau pas gydytoja?  :nestuke​ 

Buvau kai buvo 8+2 - buvo viskas tvarkoj, širdutė plakė  :wub:  dabar kelioms dienoms grįšiu į LT, tai nueisiu dar privačiai, lad patikrintų ar viskas gerai :) šiandien lygiai 10sav suėjo :) 

o jaučiuos gana normaliai, vakarais labiau pykinimas užeina, mèsa smirda begalo, tai vargstu su vyro maistu labai, kankynė..  :blink: 

kaip Tu laikaisi? :)

Atsakyti

Sveikutės, kaip gyvenat? :)

Aquabonos nepamenu 🤔 per kiek laiko susiplanavai?

Kaip mama??

Mes prieš porą savaičių atšventėm 6 mėn. Jau ir po truputį ragaut ėmėm, plius ir dantukai du išlindo :) Žodžiu pana rimčiausia, tik nei vartytis nei šliaužiot jai įdomu, tik sėdėt, o ypač ant puodo, jau pagrinde nr 2 puode pas mus :) labai plepukė, čiulba ulba ištisai :)

Prieš metus pajutau pirmuosius judesius savo gražuolės, o dabar ji man snaudžia ant rankų 😍 ačiū SM ir visom, kurios kartu praėjo šitą sunkų kelią iki mano laimės :) 

Gražių ir laimingų artėjančių švenčių! 🎄🎁🎆

Atsakyti

Sveikutės, kaip gyvenat? :)

Aquabonos nepamenu 🤔 per kiek laiko susiplanavai?

Kaip mama??

Mes prieš porą savaičių atšventėm 6 mėn. Jau ir po truputį ragaut ėmėm, plius ir dantukai du išlindo :) Žodžiu pana rimčiausia, tik nei vartytis nei šliaužiot jai įdomu, tik sėdėt, o ypač ant puodo, jau pagrinde nr 2 puode pas mus :) labai plepukė, čiulba ulba ištisai :)

Prieš metus pajutau pirmuosius judesius savo gražuolės, o dabar ji man snaudžia ant rankų 😍 ačiū SM ir visom, kurios kartu praėjo šitą sunkų kelią iki mano laimės :)

Gražių ir laimingų artėjančių švenčių! 🎄🎁🎆

2 metai beveik..  :oh: 

kail gražei aprašei viską :) ir wow!!! Didžiulis respectas - pusmetinukè ant puodo! Nerealiai, tikrai labai  :super: 

gražių ir jaukių visoms švenčių ❤

Atsakyti

Aquabona, labukas  :D  :4u:  Jetau, kaip seniai girdėta iš tavęs  :D  Palikai formą, kai aš pirmą kartą buvau pastojusi ir turėjau tą nesėkmingą nėštumą ir štai, per tą laiką spėjau vėl pastoti ir jau pagimdžiau 😁 

Didžiausi sveikinimai pastojus  :yahoo:​   :wub:  :4u:  :bigsmile:  

Atsakyti