Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Aquabona, labukas  :D  :4u:  Jetau, kaip seniai girdėta iš tavęs  :D  Palikai formą, kai aš pirmą kartą buvau pastojusi ir turėjau tą nesėkmingą nėštumą ir štai, per tą laiką spėjau vėl pastoti ir jau pagimdžiau 😁 

Didžiausi sveikinimai pastojus  :yahoo:​   :wub:  :4u:  :bigsmile:  

Labukas!! Oh.. svarbu laimingos pabaigos sulaukei :4u:  Sveikinu ir tave tapus mamyte! Nuostabus jausmas, taip? :wub:  :wub: 

o kaip ED? :unsure:​  

Atsakyti

Buvau kai buvo 8+2 - buvo viskas tvarkoj, širdutė plakė  :wub:  dabar kelioms dienoms grįšiu į LT, tai nueisiu dar privačiai, lad patikrintų ar viskas gerai :) šiandien lygiai 10sav suėjo :)

o jaučiuos gana normaliai, vakarais labiau pykinimas užeina, mèsa smirda begalo, tai vargstu su vyro maistu labai, kankynė..  :blink:

kaip Tu laikaisi? :)

Na jo,cia nestumo dziaugsmai  :D nieko,greit ir tu supuosi leliuka,kada numatoma gimdymo data ? 

Mes neblogai,siandien svenciam 11men !!!! Kita men metai....jau metai!!!!namuose siek tiek sunku,nes vyras koja susilauze,guli nabagas sugipsuotas,tai man tenka suktis...bet nieko,isgyvensim 

Atsakyti

Hrrrr, tiek rašiau ir nusimušė  :frusty: 

Na jo,cia nestumo dziaugsmai  :D nieko,greit ir tu supuosi leliuka,kada numatoma gimdymo data ? 

Mes neblogai,siandien svenciam 11men !!!! Kita men metai....jau metai!!!!namuose siek tiek sunku,nes vyras koja susilauze,guli nabagas sugipsuotas,tai man tenka suktis...bet nieko,isgyvensim 

"Džiaugsmai", ahaaaa... :D bet viskas tvarkoj, gerai, kai simptomai yra, vis ramiau :D o šiaip ginė sakė, kad laukiam berniuko  :yahoo:  vyras laimingas nerealiai, jau renka mašinytes ir lego :D o taikom mes į liepos pradžią :)

auč! Vargšas tavo vyras ir tu pati! Bet svarbu, kad nieko rimčiau, sugis ta koja.. 

Gražių ir jaukių jums švenčių! ❤

Atsakyti

Hrrrr, tiek rašiau ir nusimušė  :frusty:

"Džiaugsmai", ahaaaa... :D bet viskas tvarkoj, gerai, kai simptomai yra, vis ramiau :D o šiaip ginė sakė, kad laukiam berniuko  :yahoo:  vyras laimingas nerealiai, jau renka mašinytes ir lego :D o taikom mes į liepos pradžią :)

auč! Vargšas tavo vyras ir tu pati! Bet svarbu, kad nieko rimčiau, sugis ta koja.. 

Gražių ir jaukių jums švenčių! ❤

O dar laukia nemažai laiko. Beje, gal jau pavėluotas, bet geras patarimas. Pranešti visiems vėlesnę gimdymo datą, nes į galą pradeda visi lįsti, klausinėja ir nervus gadina :D o jei dar vėluoja vaikelis, tai išvis su visais susipyksti 😂 jei aplankys mus laimė vėl, tai būtinai taip darysiu, nes pasakysiu tikrai sunku man buvo šiuo klausimu 😊

Simona02, laikykis ten visus prižiūrėdama! Kaip susilaužė koja?

Atsakyti

Helou is burbuliu fronto :D  Jauciuos tokia apvali, kad gatve ridentis galeciau  :D 

Sveikos :) Yep, Guzikas pabyrejo lygiai pries menesi, lapkricio 4 vakare pabere 2.8kg ir 55cm Sauliu :)

Sveikinimai velyvi, bet vis tiek SVEIKINU!!!! :yahoo: 

Sveikutės, kaip gyvenat? :)

Aquabonos nepamenu 🤔 per kiek laiko susiplanavai?

Kaip mama??

Mes prieš porą savaičių atšventėm 6 mėn. Jau ir po truputį ragaut ėmėm, plius ir dantukai du išlindo :) Žodžiu pana rimčiausia, tik nei vartytis nei šliaužiot jai įdomu, tik sėdėt, o ypač ant puodo, jau pagrinde nr 2 puode pas mus :) labai plepukė, čiulba ulba ištisai :)

Prieš metus pajutau pirmuosius judesius savo gražuolės, o dabar ji man snaudžia ant rankų 😍 ačiū SM ir visom, kurios kartu praėjo šitą sunkų kelią iki mano laimės :)

Gražių ir laimingų artėjančių švenčių! 🎄🎁🎆

As gerai laikausi, esu paemusi kasmetiniu atostogu, tai namuose sukinejuosi ir taip keista, nes niekada nesu turejusi tokiu "naminiu atostogu". Kartais net pagalvoju, ka reiks dekreto metu veikt :D 

Pilvo gyventoja kruta, spurda, naktim man miegoti neduoda, vadinasi, viskas kaip priklauso vyksta :)​ 

Atsakyti

Ceroc gal tavo fronte kazkas naujo??? :)

Atsakyti

O dar laukia nemažai laiko. Beje, gal jau pavėluotas, bet geras patarimas. Pranešti visiems vėlesnę gimdymo datą, nes į galą pradeda visi lįsti, klausinėja ir nervus gadina :D o jei dar vėluoja vaikelis, tai išvis su visais susipyksti 😂 jei aplankys mus laimė vėl, tai būtinai taip darysiu, nes pasakysiu tikrai sunku man buvo šiuo klausimu 😊

Geras patarimas :D stengiuosi visiems besidomintiems sakyti tik abstraktų laiką, be jokios datos :D

Atsakyti

O dar laukia nemažai laiko. Beje, gal jau pavėluotas, bet geras patarimas. Pranešti visiems vėlesnę gimdymo datą, nes į galą pradeda visi lįsti, klausinėja ir nervus gadina :D o jei dar vėluoja vaikelis, tai išvis su visais susipyksti 😂 jei aplankys mus laimė vėl, tai būtinai taip darysiu, nes pasakysiu tikrai sunku man buvo šiuo klausimu 😊

Simona02, laikykis ten visus prižiūrėdama! Kaip susilaužė koja?

Aj darbe užkliuvo už numesto maišo...pedą statė tiesiai į kilpa,griuvo ir sukesi peda...turime kulksnies luzi  :rolleyes: 18 d lyg ir zada nuimti gipsa,tai laukiam ..

Atsakyti

Sveikos :) Yep, Guzikas pabyrejo lygiai pries menesi, lapkricio 4 vakare pabere 2.8kg ir 55cm Sauliu :)

Guzikai, kaip laikaisi?  :4u:  Kaip mažylis auga?  :wub:  :4u: 

Beje, nepasveikinau dar, tai sveikinimai didžiausi  :wub:  :4u:  :bigsmile: Stiprybės ir kantrybės tau  :D​ 

Atsakyti

Labukas!! Oh.. svarbu laimingos pabaigos sulaukei :4u:  Sveikinu ir tave tapus mamyte! Nuostabus jausmas, taip? :wub:  :wub: 

o kaip ED? :unsure:​  

Na jausmas tai iš ties geras, nusišypso mažylis ir visi vargai pasimiršta  :D :wub:​ Bet ir gyvenimas pasikeitė, kaip dabar suprantu mama, kai ji nuolat jaudindavosi ar aš pavalgius, ar nešalta  :D 

Atsakyti

Helou is burbuliu fronto :D  Jauciuos tokia apvali, kad gatve ridentis galeciau  :D

Labas  :D Kaip šiaip savijauta?  :D Bliamba, pamenu, kai pradėjo pilvukas augti, taip nugarą įsiskaudėjo, bet po to praėjo, matyt adaptavosi kūnas  :D 

Atsakyti

Labas  :D Kaip šiaip savijauta?  :D Bliamba, pamenu, kai pradėjo pilvukas augti, taip nugarą įsiskaudėjo, bet po to praėjo, matyt adaptavosi kūnas  :D

Labas, kuo arciau finiso tiesioji, tuo sunkiau krypuoju :D  Pagaliau isejau i dekreta, tai namuose po truputi krapstinejuosi. Negaliu vis patiket, kad visa tai realu, momentais kaip sapne jauciuosi :rolleyes: 

Kaip tu laikaisi?

Atsakyti