Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

Na, kai nori kazkoki versliuka su klientais daryt, bet kokiu atveju reikia moket pagrazinti, astru liezuvi tureti... :) as deja nemoku :D Sekmes darbe! 

Atsakyti
Kai tiki tuo, ka darai, tai uztenka jau to, nes darai nuo sirdies. As klientam niekad nepadlaiziaudavau, nes pirmu nr stovedavo gyvuno gerove. Ir jei po penkto pasakymo grazaus nereaguoja ir elgiasi nederamai, nusodindavau lauk. Bet tokie vienetiniai atvejai... Siaip, uztekdavo tu zmo iu ir be smailinimu.
Atsakyti

Katute, isivaizduoju, kad cia ir malonumas, ir darbas... bet as tai zirgu bijau  :huh2:  :hmm:  :D​ 

Atsakyti

Dariau ir dar viena Nt baltas 😣😭 kur mm ***** tik oamaudena rodos tur pramušt..***** prieš pat mm turėjusias būt turėjo Nd galvoju negi čia jos tada gali dar būt užkibe tada ir nerodytų dar nt 😣 

Atsakyti

Motiejau, cia vakare dareisi? bandyk gal ryte koncentruotu pasidaryt... arba koki kita testa isbandyt. 

Atsakyti
QUOTE(Persikine @ 2018 05 16, 20:53)
<p>Katute, isivaizduoju, kad cia ir malonumas, ir darbas... bet as tai zirgu bijau 


Na, yra ta banali tiesa, kad kai hobi paverti darbu, tai nebereikia dirbt biggrin.gif Zinai, gi kiekvienam savo, tik reikia atrasti, o man tai nuo gimimo iauge...

Motiejau, tai suma sumarum, kiek dienu jau nera mmm??
Atsakyti

Jau 36 nėra 🤔 o nd daryta ištisai beveik 😂gal pagavom ką nors tik anksti nt 

Atsakyti

Motiejau, cia vakare dareisi? bandyk gal ryte koncentruotu pasidaryt... arba koki kita testa isbandyt. 

Ir ryte ir vakare skirtingais 😏

Atsakyti

Ir ryte ir vakare skirtingais 😏

Na turbūt reik laukt. Man iki 36 d. yra normalus ciklas.  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Na, yra ta banali tiesa, kad kai hobi paverti darbu, tai nebereikia dirbt biggrin.gifZinai, gi kiekvienam savo, tik reikia atrasti, o man tai nuo gimimo iauge...

Motiejau, tai suma sumarum, kiek dienu jau nera mmm??

Mano svajone irgi pora žirgų laikyti. Gal kadanors  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 05 16, 23:26)
<p>Jau 36 nėra 🤔 o nd daryta ištisai beveik 😂gal pagavom ką nors tik anksti nt </p>


Nu, ilgokai, bet tai ka, laikom kumscius ir laukiam!


QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 05 16, 23:37)
Mano svajone irgi pora žirgų laikyti. Gal kadanors 


Mano svajone netiketai, gali issipildyt greiciau nei galvojau... Kita savaite lekiu pasiziurinet rolleyes.gif
Atsakyti

Na turbūt reik laukt. Man iki 36 d. yra normalus ciklas.  :rolleyes:​ 

Na man tai čia nerealu daugų daugiausiai yra buve 31-32 🤔 žinau kt būna ir 40d 

Atsakyti