Įkraunama...
Įkraunama...

Priežiūra, po auskaro įvėrimo...

QUOTE (Dar ne mama ;) @ 2004 09 01, 13:36)
Kaip as noreciau auskariuko bamboj rolleyes.gif , bet kazkaip bijau ir manau, kad labai skaudes. Man kaip pripasakojo visokiu baisybiu tai bijau nerealiai blink.gif . Viena drauge buvo isiverusi tai negalejo net batu uzsiristi kaip jai skaudejo. Ir issivere po keliu dienu. Bet vat cia paskaitau, kad lyg ir nieko baisaus.

Tikrai nera taip skaudu, kaip atrodo.... biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1094042349[/mergetime]
Taigi dar nepraejo net 1savaite, kaip isiveriau i savo babusia auskara. Ir kagi, pries 2dienas pastebejau, jog to auskaro akute prarado spalva, nebeblizga ir po akute matosi, lyg kaip apsinese butu... Taigi jis naudojamas dar net ne pilnas 6dienas... Ryt galvoju eiti i ta kosmetalogini kabineta, prasyti jog pakeistu i toki pati, arba grazintu man pinigus... Kaip manote ar verta eiti ir prasyti ?! Ar naudos bus ar ne ?! Ar as teisi, jog noriu pasikeisti nekokybiska gamini i analogiska ?!
Nebezinau, net ka bedaryti...
mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Dar ne mama ;) @ 2004 09 01, 14:36)
Kaip as noreciau auskariuko bamboj rolleyes.gif , bet kazkaip bijau ir manau, kad labai skaudes. Man kaip pripasakojo visokiu baisybiu tai bijau nerealiai blink.gif . Viena drauge buvo isiverusi tai negalejo net batu uzsiristi kaip jai skaudejo. Ir issivere po keliu dienu. Bet vat cia paskaitau, kad lyg ir nieko baisaus.

Aš irgi labai bijojau. Apskritai labai bijau skausmo. Bet neskaudėjo, labai greit viskas įvyko clap.gif Po to gal pora dienelių jautėsi - tikrai sunku buvo pasilenkt. Bet tik pora dienų. Galima ir pakentėt wink.gif
Atsakyti
QUOTE (agnea @ 2004 09 02, 08:18)
Aš irgi labai bijojau. Apskritai labai bijau skausmo. Bet neskaudėjo, labai greit viskas įvyko clap.gif Po to gal pora dienelių jautėsi - tikrai sunku buvo pasilenkt. Bet tik pora dienų. Galima ir pakentėt wink.gif

O man viskas gerai buvo, net nejauciau to auskaro, galejau lankstytis kiek tik noriu laugh.gif
Atsakyti
O as tai savo bambusios jau nebepurskalioju. Anksciau purksdavau i diena 5-9 kartus...beveik kaip pamisusi laugh.gif Naudojau irgi octanisept`a ir dar medetku tinktura smile.gif Auskariuka turiu 4 men. Tik kartais kai prisimenu, tai papurskiu bamba. Va, kad ir siandien - nusipirkau nauja auskara, tai pirmiausia ji nudezinfekavau (toj "mazojoj indijoj" ciupineja juos visi kas tik netingi), tai prie to pacio ir pacia skylute papurskiau. Tiesa, as dar kartais palaikau koki pusvalandi isvis be auskaro...vos ne kaip oro vonios laugh.gif laugh.gif laugh.gif
O siaip viskas ok, pirma karta auskara issiemiau po menesio ir aplamai jo nejauciu bamboje. Tik reik per ziema neuzleist pilvuko rolleyes.gif
Atsakyti
turiu klausimeli:o sakykit,pas mane bamba uzgijo,kai buvau nescia,tai ar imanoma i ta pacia vieta isidurt ir ar kas bandet taip padaryt?nes jei durs is naujo i kita vieta,tai nereikia... g.gif ir taip duriuosi tik todel,kad skyle tokia liko,negrazu dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Mamytukas_Eve @ 2004 10 30, 23:30)
turiu klausimeli:o sakykit,pas mane bamba uzgijo,kai buvau nescia,tai ar imanoma i ta pacia vieta isidurt ir ar kas bandet taip padaryt?nes jei durs is naujo i kita vieta,tai nereikia... g.gif ir taip duriuosi tik todel,kad skyle tokia liko,negrazu dry.gif

Nesciosios siaip yra specialus auskarai, tokie kaip plastikiniai, tai vat... reikejo toki vertis kai laukiaisi nestuke.gif , o dabar manyciau geriausia nueiti i kosmetologini ir paklausti kosmetologes, ka dar butu galima padaryti, ar verti is naujo ar ta skylute vel atnaujinti... rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu auskariuka bamboj jau 5 dienas. Tai kol kas nieko nemalonaus nejauciu. Kazkaip labai gerai man gyja (tfu tfu tfu)... Ir lankstydamasi jo nebejauciu. Gal tik pirmas 2 dienas buvo nelabai patogu. Ir vakar prausdamasi duse smarkiai uzkabinau auskariuka, bet nieko... truputi paskaudejo ir viskas.
Valau paprastai : 2 kart per diena papurskiu octeniseptu, nusausinu ir viskas. Siandien jau bandysiu pavalyt ir pati auskaro stiebeli.
Atsakyti
sveikos, esu taip pat prasidurisi bamba, jau savaite. visi sie jusu pranesimai man labai turetu padeti priziureti zaizdele. kai tik prasiveriau viskas buvo labai ok lengvai batus apsimaudavau sededavau, na tiesiog net nejausdavau. o dabar ir prie uzsegimo ir prie auskaro (na ta odele i kuria matosi ieinantis vamzdelis) yra truputu paraudusi ir labai keista, tokia kieta... net nezinau kajp cia paaiskinus. na tiek to. noreciau sejp paklausti vis del to, su kuo geriausia issigyditi...? tikiuosi padesite man. sad.gif
aciu cry.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Norejau papasakoti apie savo bamba: prasiveriau pries beveik metus, uzgijo greitai ir gerai. Veriausi tatuiruociu ir auskaru verimo salone pas gera meistra. Ivere labai gerai, liepe netepti su jokiais antibiotiku tepalais, nenaudoti spirito ir kitu susigalvotu nesamoniu. patare purksti ta vietele specialiu skysciu pav.Cutasept F ir nesimaudyt voniojar baseine kol uzgis, ty apie 4 sav. Klausiau patarimu ir uzgijo be problemu biggrin.gif
Patarciau isigyti sio purskalo- jis tikrai geras.kaina apie 5 lt.
galit paziuret si puslapi www.madfactory.lt
sitam salone veriausi auskara.
Sekmes gydantis ax.gif
Atsakyti
Dar norejau priminti: niekad nelieskite auskariuko ir pradurtos vieteles neplautomis rankomis, gali nesunkiai uzsikresti blink.gif
Ir kol gydotes nesumanykis issiverinet auskaro, negalime erzint ir draskyti zaizdeles 4u.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus smile.gif kajp tas purskalas wadinas? unsure.gif ir po kiek laiko isiemej auskaro. as zadu isiimti ant rugsejo 1. tai mazdaug bus 2men. doh.gif
Atsakyti
p.s.
kaip ta purskala naudoti? purksti ar ant watos tepti? turi OCTENISEPT purskala. bet manau kad ir tas kitas nepakenks.
Atsakyti