Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 15:55)
pasiziurejot, kaip suprantu? biggrin.gif  ar visgi pasiklauset,

Oficialiai taria kroeisha, nuo zodzio Croatia. O su kokias ten atsilikeliais bendrauji, man neidomu. Yra tokiu, kurie nezino, jog Sovietu Sajunga subyrejo, tai gal nereikia i juos lygiuotis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sazininga: 17 gegužės 2019 - 16:11
QUOTE(sazininga @ 2019 05 17, 18:08)
Oficialiai taria kroeisha, nuo zodzio Croatia. O su kokias ten atsilikeliais bendrauji, man neidomu. Yra tokiu, kurie nezino, jog Sovietu Sajunga subyrejo, tai gal nereikia i juos lygiuotis?


Jei žmogus nesugeba išmokti gimtosios (?) kalbos, nėra ko tikėtis, kad išmoks užsienio.
Atsakyti

Oficialiai taria kroeisha, nuo zodzio Croatia. O su kokias ten atsilikeliais bendrauji, man neidomu. Yra tokiu, kurie nezino, jog Sovietu Sajunga subyrejo, tai gal nereikia i juos lygiuotis?

 

 

su kiek airiu esi bendravusi? :lol:

 

oficialiai?? cia is kokio oficialumo? tu zinai bent kiek tarmiu vien Airijoje yra anglu kalbos, jau nesneku apei visa angliakalbiska pasauli?

 

as tau is gyvenimo sneku, tu man is knygu.

uzkabino tave labai ta tema ar ne? i googoli nesikreipsi ,kad pasalintu neteisinga toki baisu vertima?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 gegužės 2019 - 17:59

Nu ka gavau ir as biliotenius ( ar ci ateisingai sisireiskiau?) :lol: balsuosim uz bet ka, bet ne uz ISIS na zlo vragam :lol:

 

Taip nei viena visgi nesugebejot cia isvardinti ka ji turi tinkamo prezidento postui.... kaip zombiukai prabalsuosit, kaip sake tata ir tiek, mastyti paciom neisiena kaip matau, vadoveliai to nemoko.....

 

o zombis keiksmazodis?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 gegužės 2019 - 18:03
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 18:57)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sazininga" data-cid="72435738" data-time="1558102113">
<div>
<p>Oficialiai taria kroeisha, nuo zodzio Croatia. O su kokias ten atsilikeliais bendrauji, man neidomu. Yra tokiu, kurie nezino, jog Sovietu Sajunga subyrejo, tai gal nereikia i juos lygiuotis?</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p> </p>
<p>su kiek airiu esi bendravusi? lotuliukas.gif</p>
<p> </p>
<p>oficialiai?? cia is kokio oficialumo? tu zinai bent kiek tarmiu vien Airijoje yra anglu kalbos, jau nesneku apei visa angliakalbiska pasauli?</p>
<p> </p>
<p>as tau is gyvenimo sneku, tu man is knygu.</p>
<p>uzkabino tave labai ta tema ar ne? i googoli nesikreipsi ,kad pasalintu neteisinga toki baisu vertima?</p>
oficiali kalba ta, kuria per zinias sneka kaip pvz. O slengai, tarmes nera oficiali kalba. Tarkim dalis lietuviu vartoja tokius zodzius kaip kurtke, fortke, viedras, jumoras, chorvatija, Bet is tiesu lietuviskai butu striuke, orlaide, kibiras, humoras, Kroatija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sazininga: 17 gegužės 2019 - 18:22
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 20:01)
<p>Nu ka gavau ir as biliotenius ( ar ci ateisingai sisireiskiau?) lotuliukas.gif balsuosim uz bet ka, bet ne uz ISIS na zlo vragam lotuliukas.gif</p>
<p> </p>
<p>Taip nei viena visgi nesugebejot cia isvardinti ka ji turi tinkamo prezidento postui.... kaip zombiukai prabalsuosit, kaip sake tata ir tiek, mastyti paciom neisiena kaip matau, vadoveliai to nemoko.....</p>
<p> </p>
<p>o zombis keiksmazodis?</p>

Na, aš argumentų mačiau pateikta nemažai, tai jei jūs neišskaitėte ar nesupratote, niekuo nepadėsiu.


Prisiminiau kažkaip, kai Įdomučia diskusiją su jumis prilygino diskusijai su radija.. Jausmas tikrai toks.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 19:01)
o zombis keiksmazodis?

Zombis ne. Bet ubunte, lutuke - taip
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 05 17, 18:23)
Zombis ne. Bet ubunte, lutuke - taip

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 19:57)
su kiek airiu esi bendravusi? lotuliukas.gif


Metus airių firmoje dirbau Lietuvoje PHARE projekte, po metų vėl buvau, jiems laimėjus II etapą, įsidarbinusi 1/4 etato, bet "nepatempiau" tai po 3 mėnesių teko atsisakyti darbo airiams, likau dirbti vien tik škotams. So???
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2019 05 16, 19:28)
Kas dėl Šimonytės išvaizdos, tai man labiausiai krenta į akį jos dantys, tarpdantis, negi negalėjo dantų susitvarkyti?  unsure.gif

O kuom negeri jos dantys? Nevalyti? Ispuve?
Jei yra tarpdantis, tai yra. Dabar netgi madoj biggrin.gif manekenes su tarpdanciu netgi specialiai ieskomos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2019 05 17, 17:23)
Jei žmogus nesugeba išmokti gimtosios (?) kalbos, nėra ko tikėtis, kad išmoks užsienio.

Tikrai taip
Atsakyti
Kalbant apie Nausedos ir Simonytes patirti tarptautineje arenoje. Nauseda buvo tik patarejas, kazin, ar kazkokia rimta tarptautine derybu ar pan. patirtis jis banke turejo.
Simonyte buvo finansu ministre, dalyvaudavo tarptautiniuose susitikimuose, vede derybas su uzsieniu del paskolu ir t.t.
Tai 1:0 IŠ naudai.
Kalbant apie IŠ moteriškumą, kažkaip pasigedau diskusijos apie GN vyriškumą bigsmile.gif
Mažylis yra konservatorius nuo senų laikų, turi ne tik dėstytojavimo politikos mokslų srityje patirties, bet ir praktinės politiko renkamame kolegialiame organe patirties - yra buvęs savivaldybės tarybos nariu.
Atsakyti