Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(kin @ 2019 05 17, 21:12)
Kalbant apie IŠ moteriškumą, kažkaip pasigedau diskusijos apie GN vyriškumą  bigsmile.gif .

Jis nera maco, bet tarkim mano vyriskumo kriteriju praeina biggrin.gif
Simonyte, sutinku, nera standartiskai moteriska. Bet prezidento postui nera svarbu nei pimpalas tarp koju, nei tarpas tarp dantu.
Atsakyti

Kalbant apie Nausedos ir Simonytes patirti tarptautineje arenoje. Nauseda buvo tik patarejas, kazin, ar kazkokia rimta tarptautine derybu ar pan. patirtis jis banke turejo.
Simonyte buvo finansu ministre, dalyvaudavo tarptautiniuose susitikimuose, vede derybas su uzsieniu del paskolu ir t.t.
Tai 1:0 IŠ naudai.
Kalbant apie IŠ moteriškumą, kažkaip pasigedau diskusijos apie GN vyriškumą bigsmile.gif
Mažylis yra konservatorius nuo senų laikų, turi ne tik dėstytojavimo politikos mokslų srityje patirties, bet ir praktinės politiko renkamame kolegialiame organe patirties - yra buvęs savivaldybės tarybos nariu.

Tai sakai Adamkus meluoja, kad jis patirties turi ?

ir kokia tos IS patirtis, viena?e jai iprudinta paskola paeme? ka ji ten derejosi nejuokinkit :lol:

 

Tai nera ka diskutuoti, jis normalus vyras, turi graziaaaaa isislavinusiaaaaa zmona, vaikus. 

 

Ne man tikrai jis ne geris, jis tik mazensis blogis, jam seima vertybe, jis turi vaiku, gal neiselgs taip, kaip dabartine senemerge, princesa ant zirnio persipykusi su visais kaimynais, isardziusi visus santykius, kuriuos Adamkus nors kiek puoselejo?

IS tai is vis degradacija ....pries seimas, uz santuokos instituto isardyma, uz vaiku grobima is seimu, aplamai pries visas konservatoriskas ir kriksioniskas vertybes esmines...ir dar istumusi sali i gilesne krize.. :oh: superine jums butu prezidente...

is dalies gal ir noreciau, stebeti jusu karma ja pasirinkus........ne as, jus toje baluteje su ja tupetumet.. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 gegužės 2019 - 23:00

Jis nera maco, bet tarkim mano vyriskumo kriteriju praeina biggrin.gif
Simonyte, sutinku, nera standartiskai moteriska. Bet prezidento postui nera svarbu nei pimpalas tarp koju, nei tarpas tarp dantu.

man jos isvaizda kaip tokia vsiai netrukdo, nei jokie tarpai nei sukuosenos ar dar kas, man ji apalmai i moteri paprasciausiai  nu nepanasi, toks simpatiskas jaunuolis, bet kas kliuna labiausiai is isores - tai bambalinis zargonas, kaip kaimo chroniu.

 

o labiausiai kliuna jos vertybiu neturejimas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 gegužės 2019 - 22:53

Na, aš argumentų mačiau pateikta nemažai, tai jei jūs neišskaitėte ar nesupratote, niekuo nepadėsiu.


Prisiminiau kažkaip, kai Įdomučia diskusiją su jumis prilygino diskusijai su radija.. Jausmas tikrai toks.

Argumentai ikelta biografija? buvo visokiu savybiu prideta, bet 

nors vienas buvo issakytas kas surista konkreciai su prezidento postu?

kaip pvz darbas matematikos katedroje padeda prezidento poste? arba praskolinimas salies? arba nemokejimas kulturingai reiksti minciu? ar buvimas grybaites klonu pades?

 

nu neprate jus argumentais diskutuoti, jus pacios norit kaip radijos tarsketi ir isivaizduojat, kad visi turi tiketi? pacios pripratusios taip?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 gegužės 2019 - 23:01

Zombis ne. Bet ubunte, lutuke - taip

ka zombiai laiko keiksmazodziais manes nelabai domina  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Metus airių firmoje dirbau Lietuvoje PHARE projekte, po metų vėl buvau, jiems laimėjus II etapą, įsidarbinusi 1/4 etato, bet "nepatempiau" tai po 3 mėnesių teko atsisakyti darbo airiams, likau dirbti vien tik škotams. So???

ar jusu klausiau? :lol: o jus bent su 3 airiais susitikusi buvot? :lol: 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 18, 00:55)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vilnera" data-cid="72435802" data-time="1558109957">
<div>
<p>Na, aš argumentų mačiau pateikta nemažai, tai jei jūs neišskaitėte ar nesupratote, niekuo nepadėsiu.
Prisiminiau kažkaip, kai Įdomučia diskusiją su jumis prilygino diskusijai su radija.. Jausmas tikrai toks.</p>
</div>
</blockquote>
<p>Argumentai ikelta biografija? buvo visokiu savybiu prideta, bet </p>
<p>nors vienas buvo issakytas kas surista konkreciai su prezidento postu?</p>
<p>kaip pvz darbas matematikos katedroje padeda prezidento poste? arba praskolinimas salies? arba nemokejimas kulturingai reiksti minciu? ar buvimas grybaites klonu pades?</p>
<p> </p>
<p>nu neprate jus argumentais diskutuoti, jus pacios norit kaip radijos tarsketi ir isivaizduojat, kad visi turi tiketi? pacios pripratusios taip?</p>

Aciu tau, lutuke. Padejai apsispresti, balsuosiu uz G. N.
Atsakyti
Skaitau skaitau kelias dienas praleidus, kazkam uzkliuvo Simonytes dantys... Boze boze kaaaaip Baiiisui...
Man viena tokia pripusrta blondine, tupa kaop vista, sake balsuos uz Nuseda, nes jai Simonytre negrazi ir nemoteriska.
Na kokio protelio turi but rinkejas .... Galvoju proto inval8du daug Airijoj...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 23:50)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kin" data-cid="72435904" data-time="1558116749">
<div>
<p>Kalbant apie Nausedos ir Simonytes patirti tarptautineje arenoje. Nauseda buvo tik patarejas, kazin, ar kazkokia rimta tarptautine derybu ar pan. patirtis jis banke turejo.

Simonyte buvo finansu ministre, dalyvaudavo tarptautiniuose susitikimuose, vede derybas su uzsieniu del paskolu ir t.t.

Tai 1:0 IŠ naudai.

Kalbant apie IŠ moteriškumą, kažkaip pasigedau diskusijos apie GN vyriškumą vartotojo įkelta nuotrauka

Mažylis yra konservatorius nuo senų laikų, turi ne tik dėstytojavimo politikos mokslų srityje patirties, bet ir praktinės politiko renkamame kolegialiame organe patirties - yra buvęs savivaldybės tarybos nariu.</p>
</div>
</blockquote>
<p>Tai sakai Adamkus meluoja, kad jis patirties turi ?</p>
<p>ir kokia tos IS patirtis, viena?e jai iprudinta paskola paeme? ka ji ten derejosi nejuokinkit lotuliukas.gif</p>
<p> </p>
<p>Tai nera ka diskutuoti, jis normalus vyras, turi graziaaaaa isislavinusiaaaaa zmona, vaikus. </p>
<p> </p>
<p>Ne man tikrai jis ne geris, jis tik mazensis blogis, jam seima vertybe, jis turi vaiku, gal neiselgs taip, kaip dabartine senemerge, princesa ant zirnio persipykusi su visais kaimynais, isardziusi visus santykius, kuriuos Adamkus nors kiek puoselejo?</p>
<p>IS tai is vis degradacija ....pries seimas, uz santuokos instituto isardyma, uz vaiku grobima is seimu, aplamai pries visas konservatoriskas ir kriksioniskas vertybes esmines...ir dar istumusi sali i gilesne krize.. doh.gif superine jums butu prezidente...</p>
<p>is dalies gal ir noreciau, stebeti jusu karma ja pasirinkus........ne as, jus toje baluteje su ja tupetumet.. </p>

O kaip ji pries seimas? Ir vaikus kaip grobia?...
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 18, 07:28)
? Ir vaikus kaip grobia?...

Per ta tarpa tarp dantu isiurbia.
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 05 18, 07:55)
Per ta tarpa tarp dantu isiurbia.

myžu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 05 18, 07:55)
Per ta tarpa tarp dantu isiurbia.

O dieve,, vos sumuštinio neisprunksciau 🤣🤣🤣
Atsakyti