Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(Delfine @ 2019 05 18, 16:26)
Vat tikrai - G.Nausėda yra karštakošiškas. Tik ne vien sporte, deja.

Tai kokia tada panela? biggrin.gif Kas ten epitetais mėtosi, ne ji? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfine @ 2019 05 18, 16:30)
Na, "Iš Lietuvos TSR Afganistane tarnavo apie 4760 šauktinių, žuvo 97. Vienas buvo patekęs į nelaisvę.". Taigi ne visi tarnaujantys patekdavo į Afganistaną tiesiogiai, ir ne, tai vienareikšmiškai nereikšdavo pražūties. 2% iš Lietuvos žuvo. Bet taip, "Sūnaus paėmimas tarnauti į Afganistaną buvo didelis išgyvenimas jo šeimai.".

Nesutinku. Kvietimo į Afganistaną VISI klaikiai bijojo. Labai daug grįžo sužalotų fiziškai, dar daugiau psichiškai. Ta pražūtis galėjo ir nesibaigti mirtimi, bet tėvai tiesiogiai kraustydavosi iš proto. Baisus buvo laikas. Vien dėl ruskos armijos ypatumų, diedovščinos Lietuva turėjo palikti tą mėšlo krūvą. Apsikęsti buvo galima su skurdu, nykuma, bet su tuo, kad žmones laikė mažiau vertingais nei kokia taburetė, apsikęsti buvo neįmanoma. Šitoje vietoje niekaip negalėčiau smerkti. Aišku jei ne jis, tai kitas turėjo eiti. Ir tam kitam saldu aišku nebuvo. Už svetimą ideologiją eiti į mėsmalę, baisiausias prakeiksmas.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 18, 17:49)
Tai kokia tada panela? biggrin.gif

Esate kaip iš Žemaitės aprašytų laikų. Iš gūdžios purvinos biednos provincijos, kai didžiausia vertybė ir gyvenimo pasiekimas moteriai buvo gauti diedą.
Atsakyti
Afganistanas buvo baisus visomis to zodzio prasmemis.
79'ais ėmė ir po karinės tarnybos vyrus. Neimdavo tik tų, kurie du vaikus turėjo ar daugiau.
Pažinojau Afganistano veteranu sajungos (ar kaip ten vadinosi) pirmininka. Pasakojo, kad labai daug suzalotu buvo. Jau nekalbant apie psichologines pasekmes. Kazkelintais metais net buvo isteigta speciali socialine ismoka nukentejusiems Afganistane.
Atsakyti
Delfine yra antra ubunte. Vimdo skaitant abi.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 05 18, 19:05)
Nesutinku. Kvietimo į Afganistaną VISI klaikiai bijojo. Labai daug grįžo sužalotų fiziškai, dar daugiau psichiškai. Ta pražūtis galėjo ir nesibaigti mirtimi, bet tėvai tiesiogiai kraustydavosi iš proto. Baisus buvo laikas. Vien dėl ruskos armijos ypatumų, diedovščinos Lietuva turėjo palikti tą mėšlo krūvą. Apsikęsti buvo galima su skurdu, nykuma, bet su  tuo, kad žmones laikė mažiau vertingais nei kokia taburetė, apsikęsti buvo neįmanoma. Šitoje vietoje niekaip negalėčiau smerkti. Aišku jei ne jis, tai kitas turėjo eiti. Ir tam kitam saldu aišku nebuvo. Už svetimą ideologiją eiti į mėsmalę, baisiausias prakeiksmas.<...>
Aš irgi sakau "taip, "Sūnaus paėmimas tarnauti į Afganistaną buvo didelis išgyvenimas jo šeimai." ". O kareiviukai sužaloti fiziškai ar psichologiškai galėjo būti net ir kituose sovietų armijos padaliniuose, taip vadinama "diedovščina" buvo visur, ne tik Afganistane. Net ir žūti galėjo bet kur, nes kareivių gyvybės nebuvo vertinamos. Tačiau Afganistane galimybės žūti buvo didesnės, nes ten buvo tikras karas, t.y. be patyčių ir betvarkės dar buvo ir žiaurūs modžahedai...
Išsireiškimą "vienareikšmiška pražūtis" supratau kaip kalbą apie žuvusiuosius. Todėl norėjau pabrėžti, kad iš tiesų žuvusiųjų nebuvo 100%, o tik 2%.
QUOTE(kin @ 2019 05 18, 19:20)
Afganistanas buvo baisus visomis to zodzio prasmemis.
79'ais ėmė ir po karinės tarnybos vyrus. Neimdavo tik tų, kurie du vaikus turėjo ar daugiau.
Pažinojau Afganistano veteranu sajungos (ar kaip ten vadinosi) pirmininka. Pasakojo, kad labai daug suzalotu buvo. Jau nekalbant apie psichologines pasekmes. Kazkelintais metais net buvo isteigta speciali socialine ismoka nukentejusiems Afganistane.
O G.Nausėda tuomet buvo nei vedęs, nei vaikų turėjo, ir į aukštąją neįstojo, taigi teoriškai tikrai turėjo jį į kariuomenę imti. Nebūtinai į Afganistaną. Bet tarnauti.
Taip, tas dešimtmetis iki pat 1989 pavasario buvo baisus visoms šauktinių šeimoms... Todėl ir keistoka, kad apie tai net neužsimenama, lyg nebuvo tokios grėsmės ar baimės G.Nausėdos gyvenime...
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 05 18, 19:05)
Esate kaip iš Žemaitės aprašytų laikų. Iš gūdžios purvinos biednos provincijos, kai didžiausia vertybė  ir gyvenimo pasiekimas moteriai buvo gauti diedą.

Jūs vieniša?
Atsakyti
" Viskas, ko mums dabar reikia, tai - abejojančią visuomenės dalį įtikinti (kad nesu konservatorius. - ELTA) ir pirmiausia įtikinti, kad jų kandidatas (S. Skvernelis. - ELTA) buvo geras, bet, kad ir kitas kandidatas, kuris jiems yra antrasis pasirinkimas, šiuo atveju - aš, taip pat esu neblogas ir už mane gali būti balsuojama ir, svarbiausia, dėl manęs verta ateiti balsuoti..."

Nu čia tai bent. Straipsnis delfyje apie tai, kaip Nausėda ragina Šimonytę nusimesti kaukę, bet jis nusimetė kaukę pats.


Toliau dar geriau. Jis peikia Šimonytę, kuri pasakė kad su teistom partijom nesiderės, paramos neima iš jų elektorato. O Nausėda ima. Nausėda tampa Skvernelis 2. Fui.
Adamkus žiauriai su sava parama prašovė.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 18, 18:53)
Jūs vieniša?

Kokia esate vargšė nekaiminga be savivertės. Man bandėte įpiešti viską apie ką rašiau. Buvau Rasa Juknevičienė, buvau mokytoja, gydytoja, teisėja....Buvau cepelinų valgytoja ir dar kažkas.
Nesužiniti jums, vieniša aš ar su haremu. Nes niekada nepasakoju savo asmeninio gyvenimo peripetijų ir savo gyvenimo ypatumų netaikau kitiems. Su sėmkėm ant suolo sėdite jūs. Ir klijuojate etiketes, vienišas, per trumpu sijonu, su auskaru nosyje , per garsiai kalba ar šunį nemadingai aprengė. Ne jūsų mados aš.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 05 18, 20:03)
Kokia esate vargšė nekaiminga be savivertės. Man bandėte įpiešti viską apie ką rašiau. Buvau Rasa Juknevičienė, buvau mokytoja, gydytoja, teisėja....Buvau cepelinų valgytoja ir dar kažkas.
Nesužiniti jums, vieniša aš ar su haremu. Nes niekada nepasakoju savo asmeninio gyvenimo peripetijų ir savo gyvenimo ypatumų netaikau kitiems. Su sėmkėm ant suolo sėdite jūs. Ir klijuojate etiketes, vienišas, per trumpu sijonu, su auskaru nosyje , per garsiai kalba ar šunį nemadingai aprengė. Ne jūsų mados aš.

tai jūs galite epitetuotis, o aš ne?
man ir nereikia, kad jūs sakytumėt, aš galiu jus pražiūrėti, kai panorėsiu biggrin.gif pamatysiu viską, ko turite ar ko ne tongue.gif
anoje temoje skaitėt? turite jau ten vieną atsakymą iš manęs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 18, 19:53)
Jūs vieniša?

O juoktis iš tų, kurioms didžiausias džiaugsmas gauti dieda gali tik vienišos?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 18, 19:10)

man ir nereikia, kad jūs sakytumėt, aš galiu jus pražiūrėti, kai panorėsiu biggrin.gif pamatysiu viską, ko turite ar ko ne tongue.gif


Vis galvojau kad truputį jūs esate su kažkokiu dėmesio stokos sindromu. Užtai vis briedus rašinėjate. Bet kad tiek su galva nedraugautumėte, tikrai nesumąsčiau.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 05 18, 20:23)
Vis galvojau kad truputį jūs esate su kažkokiu dėmesio stokos sindromu. Užtai vis briedus rašinėjate. Bet kad tiek su galva nedraugautumėte, tikrai nesumąsčiau.

tai, kad kaip tik su galva nedraugauja tie, kas nieko net nenujaučia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 05 18, 18:40)
Delfine yra antra ubunte. Vimdo skaitant abi.

Čia tik jūsų problema. Delfine retas atvejis, su ypatingu analitiniu gebėjimu.
Atsakyti