Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Aš tai ne, manau dar per anksti :)

Šiaip įdomu, kada kurios terminas? :)

Mano gegužės 28 :)

Mano gegužės 19...

Atsakyti

 Mano terminas gegužės 14  :)

Mano kai trečias nėštumas tai net minčių neturiu, kad kažką pirkti norėčiau. Bent jau kol kas :)
Kažkodėl atrodo, kad bus mergytė trečia pas mane. O joms turiu tiek visko, kad dar 3 išauginti pakaktų :D
Vežimo reikės, nes jį vienintelį pardaviau :)

Jeigu mergytei ir aš turiu...n+k, bet geriau berniukas man...aš susipirksiu viską, prisisiusiu vėl...

Atsakyti


Rubus jau noreciau ruosti, vakar suzinojau kad turesiu mergyte, tai visko dabar noriu jai pirkt ir ruuuuzavo :D :D :D

Labai dilema del vezimuko, neissirenku kokio noreciau :)

Sveikinu su žinojimu!!! 

Atsakyti

Draugai jau suruose maisus isaugtu rubeliu, bet siaip pati net negalvoju apie tai. Ka beje manot apie nauju drabuzeliu/daiktu pirkima ar pirkima padevetu ar gavima is draugu/pazistamu?

 

Man kaip pirmas nestumas, dar vis nesusidelioja galvoj, kad pabaigoj gausim tikra zmoguti. Dabar atrodo lyg viskas vyksta su manim, kaip kokia keista liga. Gal kai prades pilvas augti, tas vaikutis maziau virtualus taps.

 

Shindi%, kokia savaite, kad jau zinai? Ar genetini daretes?

 

Mano terminas 15 :)

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 31 spalio 2018 - 18:24

Jeigu mergytei ir aš turiu...n+k, bet geriau berniukas man...aš susipirksiu viską, prisisiusiu vėl...

Man lygiai tas pats - nuo pirmosios turiu kalną mergaitei, bet su mielu noru berniukui viską supirkčiau 😊

Atsakyti

Aha...norisi...

Jau ruošiat rūbelius leliukui ar dar ne?

Rubeliu dar neruosiu...lauksiu kokios 25sav. O ir lauksim siurprizo,nenoriu zinoti ka turesim.Viskas bus perkama baltos spalvos.
Esu tik vezima issirinkus,bet dar reiks ilgokai laukti.

Aš tai ne, manau dar per anksti :)

Šiaip įdomu, kada kurios terminas? :)

Mano gegužės 28 :)

As neisipaisau i geguziukus pagal gyd. Jis paskaiciavo balandzio 26d.,o as manau bus geguzes pirmosiom dienom.
Pirmadieni buvau pas gyd. ismatavo,paskaiciavo balandzio galas ir viskas.Klause ar noriu zinoti kas bus,uzmate kazka... Manau bus bernuzelis...Cioce mano nori seses.

Vakar turejau paskutine diena darbe,darbavys isdave draudima dirbti.Ilsesiuos,auginsiu pilva namuose ir meeeegsiu!!! Gavau nuo bendradarbiu riuzava orchideja...o mano mamos pasas melynas...

Atsakyti

O jums pilvu nespaudzia iprastines kelnes? Pas mane nieko nesimato aisku, bet kazkaip labiau nemalonu, kai kelnes suverztos kaip iprastai. O kurios ne pirmakartes, gal jau ir matosi kazkas? Kazkur skaiciau, kad ne pirmakartes gali pradeti jausti judesiukus jau net nuo 13 savaites. Pasidalinkit, patyrusios, kada pradejo kazkas rysketi/pradejot jausti per praeitus nestumus?

Atsakyti

O jums pilvu nespaudzia iprastines kelnes? Pas mane nieko nesimato aisku, bet kazkaip labiau nemalonu, kai kelnes suverztos kaip iprastai. O kurios ne pirmakartes, gal jau ir matosi kazkas? Kazkur skaiciau, kad ne pirmakartes gali pradeti jausti judesiukus jau net nuo 13 savaites. Pasidalinkit, patyrusios, kada pradejo kazkas rysketi/pradejot jausti per praeitus nestumus?

As jau senokai prisisiuvau timpu su labai zemu liemeniu...nes man ir pirmi nestumai ir dabar pilvas nuo 1 men yra... ( as dar nzn o jau vaistinei atsisake parduot antibiotikus pazistama motyvuodama, kad nesciai neduos) kaimynei 6 menesiai ir jos pilviukas ne ka nedidesnis nei mano...as sakau gal cia tas geltonkunis, kuris pas mane didesnis nei iprasta?😯

Siaip kiek zinau jokiu budu nereiktu spausti pilvuko...nes sunku tada ten...

O del judesiu viskas vel nuo moters jautrumo priklauso as apie 14-15 sav pajutau...dabar laukiu...

O siaip sitas nestumas mano visai kitoks net mesos teko atsisakyti, saldumynu...😡😢

Atsakyti

Labas!

Pas mane pilvukas kaip gerai pavalgiusios.Kelnes dar visos laisvos.....,bet jau noreciau kazka nusipirkti,kad pilva prilaikyti.Atsistoju ir reikia pilva irgi tuo paciu ''pakelti'' ,kazkaip zemyn tempia.
Lemenuko namuose jau senokai nenesioju.Spaudzia,nepatogu...

Judesiu dar irgi nejauciu.Kazkas gurguliuoja ir tiek...manau dar pora sav. reiks palaukti

Atsakyti

Rubeliu dar neruosiu...lauksiu kokios 25sav. O ir lauksim siurprizo,nenoriu zinoti ka turesim.Viskas bus perkama baltos spalvos.
Esu tik vezima issirinkus,bet dar reiks ilgokai laukti.

As neisipaisau i geguziukus pagal gyd. Jis paskaiciavo balandzio 26d.,o as manau bus geguzes pirmosiom dienom.
Pirmadieni buvau pas gyd. ismatavo,paskaiciavo balandzio galas ir viskas.Klause ar noriu zinoti kas bus,uzmate kazka... Manau bus bernuzelis...Cioce mano nori seses.

Vakar turejau paskutine diena darbe,darbavys isdave draudima dirbti.Ilsesiuos,auginsiu pilva namuose ir meeeegsiu!!! Gavau nuo bendradarbiu riuzava orchideja...o mano mamos pasas melynas...

 O cia dekretas tau jau? Čia kur taip anksti paleidžia man kovo 9d.

Atsakyti

Atsakyti

Jei pilvukas žemai sako mergytė bus...😆

Atsakyti