Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

O del kokiu priezasciu pas genetikus siuncia? 

Atsakyti
Del apsigimimu...tik siust nesiuncia reikalaut reikia...nebent man reikejo reikalaut su abiem vaikais...
Atsakyti

Man nieko reikalauti nereikėjo,viska surašė kokie tyrimai turi būti padaryti ir įėjo šitas.. lankausi pas privačia ginekologe.

Atsakyti
QUOTE(Rosita30 @ 2018 10 03, 09:59)
<p>Man nieko reikalauti nereikėjo,viska surašė kokie tyrimai turi būti padaryti ir įėjo šitas.. lankausi pas privačia ginekologe.</p>

Aš su šituo irgi privačiam pspc lankaus...
Gal Rosita žinai, genetikės pavardę santariškėse...turi ir privatų Vln. Blyn jinai man taip patiko...norėčiau vėl pas ją...tokia faina...
Papildyta:
QUOTE(Rosita30 @ 2018 10 03, 09:59)
<p>Man nieko reikalauti nereikėjo,viska surašė kokie tyrimai turi būti padaryti ir įėjo šitas.. lankausi pas privačia ginekologe.</p>

O gal nufotkinkbir įkelk sąrašiuką...žinosim visos čia besilankančios...nors pagrindinius...
Atsakyti

Jeigu daro genetini tyrima atskiriant vaiko DNR is mamos kraujo, tai gali nustatyti Dauno, Edvardo, Patau, Turnerio ir Kleinfelterio (nezinau ar teisingai lietuviskai) sindromus. Dauno turbut yra standartinis, o kitu gal reikia prasytis. Dar siaip turetu daryti kraujo tyrima infekcinems ligoms ir pjautuvinei anemijai, talasemijai ir kitoms paveldimoms kraujo ligoms nustatyti, bet jeigu turi tas ligas, turbut ir siaip jau tai zinai.

Atsakyti

Labas, norėčiau prisijungti :4u:  Man 8 savaitė eina pagal echoskopą, pagal skaičiuokles rodė truputį daugiau :nestuke Jaučiuosi pakankamai gerai, papykina, bet labiau kaip šleikštulys. Šiandien eisiu su echo atsakymu, žiūrėsiu ką gydytoja pasakys, nekantrauju :) Būtų smagu dalintis aktualiomis temomis ir rūpestėliais su jumis, nes kol kas žino tik vyras ir mama :ax: 

Atsakyti
QUOTE(happyme @ 2018 10 04, 11:13)
<p>Labas, norėčiau prisijungti 4u.gif  Man 8 savaitė eina pagal echoskopą, pagal skaičiuokles rodė truputį daugiau nestuke.gif Jaučiuosi pakankamai gerai, papykina, bet labiau kaip šleikštulys. Šiandien eisiu su echo atsakymu, žiūrėsiu ką gydytoja pasakys, nekantrauju smile.gif Būtų smagu dalintis aktualiomis temomis ir rūpestėliais su jumis, nes kol kas žino tik vyras ir mama ax.gif </p>

Sveika atvykus!!!
VALIO!!! Daugėja gegužinukų!!!
Atsakyti

Sveika, happyme!

O kaip jusu miegas? As beveik nuo pat pradziu blogai miegu, is pradziu turbut buvo kazkoks jauduliukas ir krutine skaudejo gan stipriai, o as dar pratus miegoti and pilvo, bet iki siol vis dar vartaliojuos, atrodo niekada neuzmiegu giliai, tai po darbo jau visai jegu nebelieka.

Atsakyti

grįžau tiką iš poliklinikos, užvedė nėščiosios kortelę :bigsmile: visko išklausinėjo, paskyrė daugybė tyrimų, vienas iš jų ir tėveliui. dar iš karto pas šeimos gydytoją, antram echoskopui. truputį tik keista, kad jei nieko neklausiu, tai visiškai nieko ir nepasakoja kas kaip kodėl. suprantu, kai yra antras ar trečias neštumas, o kai pirmas, tai juk viskas taip neaišku, kartais net nežinai ir ko paklausti :D tai gerai, kad yra internetas.. tiesa, į šitą temą, gal turite rekomenduoti kokią knygą nėštumo metu? kol kas renkuosi tarp "Nėščiosios vadovas" ir "Nėščios moters vadovas", dar gavau rekomendaciją apie "Nėštumo ir vaiko priežiūros vadovas" :ax:

perskaičiau temą nuo pradžių, tai pati taip pat turiu žemą spaudimą, tad kavos puodelis ryte man yra būtinybė, tik dabar jis mažesnis ir šiek tiek silpnesnio stiprumo. sportą mečiau patį pirmą mėnesį (lankiau fukcines treniruotes), nes pajaučiau, kad tiesiog per stiprios man jos. tai pasportuodavau lengvai namuose, bet paskutiniu metu nebesportuoju, laukiu vėl savijautos pagerėjimo :) tiesa, prieš savaitę turėjau mini poilsinę kelionę. kažkaip pergyvenau dėl jos, nes užsisakiau ją dar nežinodama apie nėštumą, bet viskas praėjo gerai, nors ir buvo stresiuko, bet ačiū D niekam nepakenkė :ax: kelionės metu daug labai vaikščiojau, tai užskaitau kaip sportą :D

kas dėl miego, tai aš kaip kada. bet persimiegot nebeišeina, būna tik nemiga kankina, ir anksti vakare nebeužmiegu :)

Atsakyti

As net nepagalvojau apie knygas, randu visa informacija patient.info and nhs.uk puslapiuose (gyvenu ne Lietuvoje, gali kai kas buti neaktualu). As bijau prisiskaityti nesamoniu ir anektodiniu vienetiniu situaciju, kita vertus, net ir sveikatos tarnyba tiesiai sviesiai pasako ka nors tokio "tyrimu nera, bet daug kas pranesa, kad buna taip"

Idomu, kokius tyrimus siuncia daryti Lietuvoje, nes man atrodo cia jeigu pats nedursi pirstu, tai nieko ir nesiulys, kaip ir pirmus vizitus veliau paskiria, nors padaryti ultragarsa ir isitikinti, kad viskas reikiamo dydzio galejo jau ir pries pora savaiciu. 

Atsakyti

Idomu, kokius tyrimus siuncia daryti Lietuvoje, nes man atrodo cia jeigu pats nedursi pirstu, tai nieko ir nesiulys, kaip ir pirmus vizitus veliau paskiria, nors padaryti ultragarsa ir isitikinti, kad viskas reikiamo dydzio galejo jau ir pries pora savaiciu. 

na bent man išrašė du kraujo tyrimus, du šlapimo tyrimus ir pas šeimos gydytoją kol kas. dar vyrui rentgenas kiek supratau :ax: bet pritariu dėl pirmojo echo. aš pas savo ginę nuėjau, kai man buvo 5-6 savaitės, tai iškart pasakė, kad per anksti, nieko negalės man pasakyt, teks laukti pirmojo echo. tai va dvi savaitės gyvenau ramindama save ir tikėdamasi geriausio :) o kiek suprantu tikrai įmanoma nėštumą (bent ar jis gimdoje) patvirtinti anksčiau nei 9 savaitę..

Atsakyti

na bent man išrašė du kraujo tyrimus, du šlapimo tyrimus ir pas šeimos gydytoją kol kas. dar vyrui rentgenas kiek supratau :ax: bet pritariu dėl pirmojo echo. aš pas savo ginę nuėjau, kai man buvo 5-6 savaitės, tai iškart pasakė, kad per anksti, nieko negalės man pasakyt, teks laukti pirmojo echo. tai va dvi savaitės gyvenau ramindama save ir tikėdamasi geriausio :) o kiek suprantu tikrai įmanoma nėštumą (bent ar jis gimdoje) patvirtinti anksčiau nei 9 savaitę..

Geras...man pagal echo eina 6sav plius 5 d. Pagal m.m. 5su viršum savaitės...echo darė ir net dvi foto įteikė...išrašė larašyta nėštumas gimdoje ir viskas gerai...

O dėl miego...labai neramiai miegu...prabundu naktimis!!! Net naktimis jaučiuosi baisiai alkana... :hmm: ...

Mano nėštumas ir gimdymas trečias bus!!! Auginu jau dvi dukrytes...

Antrasis nėštumas puikiai prabėgo būtent šitam mamyčių forume...dar ir dabar bendraujame per fb su tom mamytėm...

Už tat vėl grįžtu čia būdama tokios padėties...

Atsakyti