Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Sveikutės :4u:  aš irgi jau užsiregistravau dėl genetikos tyrimo,taip pergyvenu greičiau viska sužinoti ir ramybė.. pirmadienį keliauju pas savo gine tyrimo atsakymai jau bus prieš dvi sav.pridaviau. mane irgi vis pykina,dabar dar ir vakare pradėjo,tingisi,niekam nėra noro.. greičiau pagerėtų.. labai dar didelį nerimą vidui visada jaučiu,ar Jums taip nėra? Klausiau šeimos daktarės sakė normalu taip būna.. bet tas jausmas varantis iš proto.. kokie Jus dar jausmai aplanko? 

Atsakyti

Rosita 30, del ko nerimauji?

As pas genetikus lapkricio 14, net pas kokia nzn...blyn...pavardes nepaklausiau!!! Apsidziaugiau, kad rado vieta gines nurodytu laiku!!!

As vieninteli ka jauciu...tai vos ne slykstu skoni burnoj, pykinima, ir maudyma, kartais skausma desiniam sone...

Atsipalaiduoju tik siudama...bet sukirpti reikia pasilenkus...o pasilenkus negaliu net dantu valyt, nes ziauriai sona skauda...

Ka megstam ar megot veikti laisvalaikiu...

Atsakyti

Na nežinau kodėl nerimauju,gal vienatvė savo padaro.. draugas užsienyje dirba,tai kaip sužinojau,kad laukiuosi ka tik išvažiaves buvo.. tai taip ir slenka laikas lėtai,tai į darba nueinu,bet niekam nėra noro,be nuotaikos visad.. smagu,kad turite užsiėmima kuris nuramina :) aš irgi pas gydytoja gavau laiku data dėl genetikos kaip ir gine nurodė. Šiaip laisvalaikiu,pasportuodavau,palakstydavau krosiuka,dabar to atsisakiau bijau dėl vaisiaus,kad nepakenkti,nes irgi šona pamaudžia kartais.. ka Jūs mėgdavote,ką dabar veikiate? ☺

Atsakyti

Sveikos,

Noriu ir aš prisijungi į jūsų ratelį :4u:
Tai mano jau 3čias nėštumas, esu iš Kauno. Turiu dvi dukras 10 ir 7 metų :) Ir va kažkaip vyras priprašė "senatvei" dar vienos atžalos :) Ilgai spyriojausi, kokius 5 metus, bet galiausiai pagalvojau arba dabar arba jau niekada :unsure:
pagal mmm turėtų būti 9sav+3d, bet matomai buvo vėlyva ovuliacija ir pagal echo turim 8sav+3d.

Pirmą kartą eisiu pas genetikus, dėl to baugu ir visokios niūrios mintys lenda galvon...
O šiaip tai nėr kada liūdėti labai, nes pirmiausiai tai tragiškai jaučiuosi, nevemiu, bet nebloga ir nepykina tik kol miegu... Na ir vaikai mano labai aktyviai sportuoja, tai kad po darbo visada laukia sekantis "darbas" :)

Atsakyti

Sveika atvykus Aniutka23... mums abiems reik berniukų...aš ir dvi merginas auginu...jau norėčiau berniuko!!?

 Nu jo sportas dabar irgi specifinis turi būt!!! Nieko Rosita po to turėsim laiko tam...

Atsakyti

Sveikos mergaitės noriu pasidalinti savo atradimais gal bus kam naudinga ir pades...

Nuo rėmens, kad nereiktų vaistų, puikiai padeda borjomy mineralinis vanduo!!!

Kai labai pykina man tada sueina grikiai nuo jų nepykina ir nevemi...

Užkandai riešutai ir razinos...juos graužiant nepykina...negriauši gi 24 vsl per para???

Gal ir Jūs turit savų pastebėjimų padidalinkit gal kitom pravers ir bus tikrai naudinga!!!

Atsakyti

Sveikutės,kaip miela,kad mūsų vis padaugėja :4u:   :nestuke  su rėmeniu kolkas problemyčių neturiu,bet va kelis kartus kaip ir viduriai užkietėja buvo,tai neištukių tai pat dažna problema.. tai man padeda vytautas mineralinis. Jums jau kitaip irmgarda,Aniutka Jūsų neištumai ne pirmi daug kas žinoma ir praeita,o mano pirmas.. kiekviena smulkmena įdomi,bauginanti ir laukiama..

Atsakyti

Sveika atvykus Aniutka23... mums abiems reik berniukų...aš ir dvi merginas auginu...jau norėčiau berniuko!!?

 Nu jo sportas dabar irgi specifinis turi būt!!! Nieko Rosita po to turėsim laiko tam...

Ačiū už priėmimą :) oj aš apie lytį negalvoju net, svarbu tik, kad gerai viskas. Aišku gyliai širdy vyras norėtų, bet irgi garsiai nieko nesako :rolleyes:

Sveikutės,kaip miela,kad mūsų vis padaugėja :4u:   :nestuke  su rėmeniu kolkas problemyčių neturiu,bet va kelis kartus kaip ir viduriai užkietėja buvo,tai neištukių tai pat dažna problema.. tai man padeda vytautas mineralinis. Jums jau kitaip irmgarda,Aniutka Jūsų neištumai ne pirmi daug kas žinoma ir praeita,o mano pirmas.. kiekviena smulkmena įdomi,bauginanti ir laukiama..

Oj nežinau kaip kitoms, bet kad ir ne pirmas nėštumas, viskas kaip pirmą kartą. O dėl to, kad daugiau žinai, daugiau visko ir bijai bent man... :unsure:
nuo užtekėjusių vidurių man aliejaus šaukštas ryte ant tuščio skrandžio padėdavo, daugiau niekas.
Šį kartą labai bloga, kaip ir anuos du, bet ištįsai noriu valgyti, viską, jokiam maistui šleikštulio nėra. Net atrodo tuoj negyvai pykinimas užgrauš jei ko nesuvalgysiu. O per pirmus du nėštumus, per pirmas 12 savaičių po 3-5kg netekdavau. Žodžiu šiek tiek geriau tik valgant... bet nu nevalgysi gi pastoviai :D

Atsakyti

Aniutka  aš su tavim sutinku negali gi valgyti pastoviai...valgai ar ne vistiek pykina...

Šiuo nėštumu ir aš jaučiuosi, lyg pirmą kartą laukiuos...per du nėštumus taip nebuvo...

Aš tai noriu berniuko!!!labai noriu!!! Aš žinau, kad viskas bus gerai!!! Ir vyras nori berniuko...

Atsakyti

Vajej, o as galvojau, kad man kaip sunku, bet palyginus su kai kuriomis, mano nestumas labai lengvas. Net gi pykinimas atrodo dar sumazejo, lyg ir nebebuna rytais, kazkoks yra blogumas, bet net negaliu to pavadinti pykinimu. Didziausias trukdis dabar yra galvos skausmas, didesnis nuovargis ir kazkoks sutrikes virskinimas. Bet tiesa sakant net kartais pamirstu, kad laukiuosi. 

 

O mano vyras is pradziu norejo mergaites, bet kai pradejau lauktis vis pavadina vaikuti vyriskos gimines zodziu, ir turim varda berniukui, mergaitei nieko negaliu sugalvoti, ir visi, kas zino, visa laika kreipiasi kaip i berniuka, tai jei bus mergaite, jausis kaip siurprizas.  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 15 spalio 2018 - 21:04

Steisi...kaip Tau gerai...

Aš va nuo 5 guliu ir bijau atsistoti, nes iškart vemiu...tai visą dieną darbe vos vos šliaužiojau.. 

Šiandien nesiryžau net kraujo tyrimui duot...nrs važiuot laukt alkanai...aš visą kliniką apvemsiu... :) 

Atsakyti

Sveikos. Nu man savaitgalį ir pirmadienį lyg šiek tiek geriau buvo, ypač pirmoj dienos pusėj. Vakar vėl košmaras. Vakare

sienom lipti nuo blogumo norėjosi :D
Pridaviau kraujo šiandien, bet man buvo galima ir valgyti ir gerti. Bendrą kraują darė, šlapimą ir visokius ten živ, sifilius...
Ryt mažylei 7 metai, kaip reikės svečius vakare priimti neįsivaizduoju. Tik pamatys anyta ir vyro sesuo mane iš karto supras ko taip atrodau :D

Aniutka  aš su tavim sutinku negali gi valgyti pastoviai...valgai ar ne vistiek pykina...

Šiuo nėštumu ir aš jaučiuosi, lyg pirmą kartą laukiuos...per du nėštumus taip nebuvo...

Aš tai noriu berniuko!!!labai noriu!!! Aš žinau, kad viskas bus gerai!!! Ir vyras nori berniuko...

Tai gal ir bus šį kartą tas išsvajotas berniukas ;)

Atsakyti