Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

parasiau 4 menesis ir susimasciau, kad dar tik 3  :hmm:   :D   3 nuo tada kada rimtai nusprendem kad norim  :nestuke  

Atsakyti
Lokysta, kuo sis menesis buvo kitoks, kad pavyko? smile.gif
Atsakyti

O aš šį rytą sugalvojau pasidaryti nėštumo testą. Balta balta kur dairais :( Tai nosį nukabinau. Bet irgi paradoksalu: kaip ir suprantu, kad nesilaukiu, nes jokių požymių nėra, bet kai testas tai patvirtino nusivylimas atėjo. Keistos mes kartais moterys :D

:4u: neliudek...

Man 10dpo šiandien, gal ir galėčiau gadint nt, bet pradėjau nesitikėt ko tais  :unsure: 

Požymių jokių tik apetitaa tai ohoho  :oh:​ 

Atsakyti

Ačiū merginos!

Lokysta, kuo sis menesis buvo kitoks, kad pavyko? smile.gif

 Gėriau inofolic po 2 maišiukus per dieną. Vyras sirgo skrandžio gripu 😂 ir aš buvau atsipalaidavus ir aptirėjau baliukus kelis.. Realiai nuopelnai turbūt papildam tik 😀

Atsakyti
Lokysta, o kiek DPO testas ismete vaiduokli? smile.gif
Atsakyti

Gavqu kelis tyrimus

prg 43.46

prl 166.5

ca 125 14.9

ka manot?

Atsakyti

Prl, prg geras, o kas tas ca nežinau :D

Mano vyras va pakartojo spermograma, tai blogi atsakymai  :oh:  nesiseka visai mums

Prieš metus buvo tobula, o dbr...net nežinau

Atsakyti

Prl, prg geras, o kas tas ca nežinau :D

Mano vyras va pakartojo spermograma, tai blogi atsakymai  :oh:  nesiseka visai mums

Prieš metus buvo tobula, o dbr...net nežinau

Pagerkit vitaminu ir padarykit vel. Girdejau buna greit pagereja. :)

Atsakyti

Aš šiandien pasidariau skydliaukės ir dar keletą, ryt po pietų turėtų būt atsakymas. O LSH, LH, E2 negaliu darytis, nes vis dar nesusirgau :( kaip gaila nes nebus galimybės gruodį pagauti žirniuko :( o paskui vyras vėl išvyksta ir kada vėl turėsim galimybę nežinia.  :unsure:​ ketvirtadienį eisiu pas ginę, tai įdomu ką patars. 

Atsakyti

Lokysta, o kiek DPO testas ismete vaiduokli? smile.gif

10-11 dpo. Bet realiai voooos įmatomą, fotiku net nefiksuojamą. Dariaus easy, pakartojimui bitutės juostelę, tai ta ryškiau biški 😊

Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2018 12 10, 18:01)
<p>Gavqu kelis tyrimus</p><p>prg <span>43.46</span></p><p><span>prl </span><span>166.5</span></p><p><span>ca 125 </span><span>14.9</span></p><p><span>ka manot?</span>
</p>



ziurint kokie matavimo vienetai, labese skiresi buna mirksiukas.gif
Atsakyti

ziurint kokie matavimo vienetai, labese skiresi buna mirksiukas.gif
PRG Progesteronas  nmol/l  43.46

PRL Prolaktinas mIU/l 166.5

Vėžio žymuo Ca 125kU/l  14.9

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maištautoja: 10 gruodžio 2018 - 23:05