Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

PRG Progesteronas  nmol/l  43.46

PRL Prolaktinas mIU/l 166.5

Vėžio žymuo Ca 125kU/l  14.9

Vėžio žymuo norma laikoma iki 35 kU/l.

Progesteronas preliminariai

  • Folikulinė fazė 0,6 – 4,7 nmol/l
  • Ovuliacinė fazė 2,4 – 9,4 nmol/l
  • Liuteininė fazė 5,3 – 86 nmol/l.
Atsakyti
kas rodo ivykusia O maistautoja mirksiukas.gif
Atsakyti

:4u: neliudek...

Man 10dpo šiandien, gal ir galėčiau gadint nt, bet pradėjau nesitikėt ko tais  :unsure:

Požymių jokių tik apetitaa tai ohoho  :oh:​ 

Man irgi šį mėn. jokių požymių nebuvo, bet vis tiek viltis kažkur buvo giliai. Na bet yra kaip yra. Vakar vakare su vyru dar pašnekėjom, kad tuščias testas ir šis mėnuo nepavykęs, tai jis tokio optimizmo įpūtė, kad jei pirmą kartą pastojau, tai reiškias viskas su mumis gerai ir nenustosim planuoti. Ir vis tiek kažkada pastosiu. Kartais vyro šalta logika man padeda nusiraminti, nes mes moterys linkusios viską dramatizuoti :) Tik aišku vakare bekalbant kelios ašarėlės nubyrėjo. Prieš mm sujautrėjau :D 

Atsakyti

12.07 _mimozza_ labai laukia mmm

12.11 Sange nelaukia mmm

12.14 -hal- nelaukia visai

12.15 Maištautoja nelaukia mmm

12.16 Neeilinė laukia II

12.18 pegile nelaukia mmm

12.25 Gintare0820 nelaukia mmm- laukia kaledines dovanos

01-05 Garbanelele nelaukia mmm

01-12 LoyalWarrior nelaukia mm

Atsakyti

kas rodo ivykusia O maistautoja mirksiukas.gif

Taip. Kaip suprantu su tyrimais viskas  ok ir pastot turetu but imanoma. Bet kazko ne :/ na dar reiks kitus tyrimus 3,4cd daryt kai mm areis, jei ateis  :ax:​ 

Atsakyti

Panos pasidariau nt, maza vaiduokli matau. Neboriu dar prisivajot. Nuforkint neina. Bet tokia viltis uzgime. Pasidarysiu ot da veliau  :rolleyes:​ nelabai matot, taip?Priedas  20181211_110117.jpg   42,94KB   2 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maištautoja: 11 gruodžio 2018 - 11:02

Panos pasidariau nt, maza vaiduokli matau. Neboriu dar prisivajot. Nuforkint neina. Bet tokia viltis uzgime. Pasidarysiu ot da veliau  :rolleyes:​ nelabai matot, taip?attachicon.gif20181211_110117.jpg

Matos matos!! Varyk kraujo nuleist bus viskas aišku 😊 jau džiaugiuis už tave!

Atsakyti

Maištautoja, tikrai kažkas matosi!!!! :wub: 

Atsakyti
matau!! davai easy lek nusipirkti!!
Atsakyti

Aš irgi matau!! Manau yra!

Atsakyti
bet ir prg jos aukstas buvo, mano toku laiku 18 man rodos buvo ane..? o jos dvigubai! kaip laukiu!! tikiuosi pasitvirtins wub.gif


liksim mergos mes vienos rolleyes.gif cia rymoti..
Atsakyti

bet ir prg jos aukstas buvo, mano toku laiku 18 man rodos buvo ane..? o jos dvigubai! kaip laukiu!! tikiuosi pasitvirtins wub.gif


liksim mergos mes vienos rolleyes.gifcia rymoti..

O mes nepaliksim jūsų ir padėsim sulaukt gerų naujienų 😊

Atsakyti