Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Loyal Warrior-  :4u:  

Maistautoja! matau!  faina  :wub:  :4u:  kiek laiko planavot? 

Atsakyti

Panos pasidariau nt, maza vaiduokli matau. Neboriu dar prisivajot. Nuforkint neina. Bet tokia viltis uzgime. Pasidarysiu ot da veliau  :rolleyes: nelabai matot, taip?attachicon.gif20181211_110117.jpg

Matosi :wub: nu kaip smagu, kad sarasiukas vis trumpeja :4u: 

Atsakyti

Aš dar stengiuos nedžiūgaut ir kolkas nedėkosiu už sveikinimus :4u: .. pirksiu dar kitokį testą. O planavom nuo rugsėjo. Bet ko tik nedariau ir vitaminų visokų ir bt sekiau ir conceive plius ir medetkas ir takazole ir moliugu alieju ir e vit ir d. Tačiau šį mėn nieko nedariau tik conceive gėriau.  :rolleyes: man juk endo įtariama buvo, tai biškį prisibijau.. :unsure:​ 

Atsakyti

Panos pasidariau nt, maza vaiduokli matau. Neboriu dar prisivajot. Nuforkint neina. Bet tokia viltis uzgime. Pasidarysiu ot da veliau  :rolleyes:​ nelabai matot, taip?

Matau ir aš :4u:​ . O kaip apsidžiaugiau, lyg mano būtų :D

Atsakyti

Maištautoja, matosi :) kaip šaunu. Tylutėliai sveikinimai :4u:​  Pasidaryk kraują, tikrai bus aiškiau :) 

Atsakyti

01-12 LoyalWarrior nelaukia mm

 O čia tau  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Darysiu, blyn pastaraja savaite tampiau sunkius daiktus.  :oh: 

Galvoju ar sian lekt krauja ar palaukt mm dienos ir pazaist dar su ot ir nt  :ax:​ 

Atsakyti

 O čia tau  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Nieko, nesitikėjau labai, tik nervus tampė kas vėlavo :)

Nebelauksim jau ilgiau ir turbūt pradėsim ivf kelią, kol dar valstybė finansuoja 

Atsakyti

Nieko, nesitikėjau labai, tik nervus tampė kas vėlavo :)

Nebelauksim jau ilgiau ir turbūt pradėsim ivf kelią, kol dar valstybė finansuoja 

 Skaičiau, kad ilgokai planuoji.  :4u: o iui nebandėte?

Atsakyti

Mums IUI net nesiūlė nes vyro turtas buvo geras. Dabar lyg ir galėtų siūlyt, bet vyras sako kad gal geriau iškart prie ivf, nes būni užtikrintas dėl apvaisinimo. Tiesos tame yra, nes prieš metus buvo čiki pas jį, tik gal tada man OV nevykdavo. 

Atsakyti

LoyalWarrior, 11 Gru 2018 - 14:08, parašė: Mums IUI net nesiūlė nes vyro turtas buvo geras. Dabar lyg ir galėtų siūlyt, bet vyras sako kad gal geriau iškart prie ivf, nes būni užtikrintas dėl apvaisinimo. Tiesos tame yra, nes prieš metus buvo čiki pas jį, tik gal tada man OV nevykdavo.
Na manau tikrai ryžkitės :4u: sėkmės didžiausios linkiu :) Na va pakartojau dienos metu testus, nt ir ov, tiesa pregna negavau, tqi amediplius dariau

Priedas  20181211_145353.jpg   82,1KB   0 Parsiųsta kartų :B

 

Atsakyti

Sulaukusiom mmmm balionai :4u: 

maistautoja, grazu ziuret :wub: 

man jau kelinta diena is eiles kazkaip maudzia nugaros apacia, reikia labai tiketis, kad ten kazkur zirnis krapstosi, o ne koks uzdegimas bando islyst :D 

LW, sorry, jei jau sakei kazkada, bet jus ilgai jau planuojat?

Atsakyti