Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Labas, naujai prisijungusioms :4u:

As tik siandien prisiverciau eglute nusipuost :lol:   :oh:

Kazkaip dazniau leidziu sau nieko neveikt. 

Siandien zadejau virt cepelinus, vyras gryzes is kirpyklos klausia, o tai nebus cepu? Ne nebus, man laisvadienis siandien  :ax:  Nu kartais taip sunku kazka prisiverst daryt, nors dabar ir labai gerai jauciuosi.

Cha cha :D aš sau vakarienei koldūnų viriau-buvo tooobula vakariene :D vyrui bus is lidlo lazanija :D tikiuosi neliks nusivylęs :D

Atsakyti

Nežinau, nors ir apžiūrėjo gydytoja, bet vistiek neramu man.. Tas skausmas po ligoninės labiau sustiprėjo ir skauda paspaudus šoną..  :unsure: nežinau, nesinori nerimaut bet nesigauna.

Atsakyti

O tai desini sona skauda? Tai ginekologai ziuredami vaikuti tikrai negali istirt, ar tau nera apendicito. Turi chirurgas paziuret. Bet as manau, kad ir tie raisciai gali buti kalti. Nedave tau kokiu nuskausminamuju isgert, paziuret ar praeis? Paracetamolio? Nes apendicito skausmas greiciausiai nepraeis nuo to, o raisciu tai galetu. 

Atsakyti

Nežinau, nors ir apžiūrėjo gydytoja, bet vistiek neramu man.. Tas skausmas po ligoninės labiau sustiprėjo ir skauda paspaudus šoną..  :unsure: nežinau, nesinori nerimaut bet nesigauna.

O tau bendram priėmime žiūrėjo ar tik ginekologė? Kaip šiandien jautiesi? 

Atsakyti

O aš šiandien ne savo noru buvau scane - labai skauda pilvą, ypač vienoj pusėj.. Net buvau išsigandus, kad gal apendicitas ar velnias žino kas.. Bet padarė scana, (mačiau kaip mojuoja mažiukas ir žaksi, gaila tik nepanoro parodyt lytį  :wub: ), padarė kraują, nieko blogo nerado, greičiausiai čia taip dėl tų patemptų/pažeistų raiščių.. 

 

Sveikatos ir, kad kuo greičiau pagerėtų! :4u:

Aquabona ir aš labai stengiuosi nusiraminti ir tikėti, kad viskas bus gerai, bet kartais užeina kažkokios nerimo akimirkos, tai atrodo bėgčiau iš kart tuos tyrimus darytis, paskui praeina.. :)

 

O kam 13sav., jau jaučiat judesiukus? Aš lyg kažką jaučiu, nors kartais atrodo, kad ten tik šiaip kažkas pilve kliunksi, nes tokių aiškių tikrai kol kas nebuvo. Su pirmu labai vėlai pajaučiau judesius gal tik 19sav.,tai net gydytoja buvo su scanu žiūri, rodo kaip malasi, kojytem spardosi ir sako, tai nejaučiat?! Ne,sakau!  :oh: Ir šiaip visą nėštumą toks neaktyvuolis buvo zirniukas, vis reikėjo judinti, užtat dabar kiek energijos... :lol: 

tikiuosi šį kartą greičiau pajusiu aiškius judesiukus. 

Atsakyti

O tai desini sona skauda? Tai ginekologai ziuredami vaikuti tikrai negali istirt, ar tau nera apendicito. Turi chirurgas paziuret. Bet as manau, kad ir tie raisciai gali buti kalti. Nedave tau kokiu nuskausminamuju isgert, paziuret ar praeis? Paracetamolio? Nes apendicito skausmas greiciausiai nepraeis nuo to, o raisciu tai galetu. 

Aha dešinį skaudėjo. Dėl apendicito padarė kraują - uždegimo nerado. Vakar gėriau paracetamolio, visą naktį pravargau, tikrai labai skaudėjo, galvojau ryte teks vėl į ligoninę važiuot bet paryčiais užmigau, prabudau apie 11 valandą ir nebeskauda :D ta prasme jaučiu, kad ten nėra viskas gerai, bet neskauda. Tai kaip ir du variantai - arba tikrai raiščiai, arba inksta pašalau - buvo kur.. Gal iki uždegimo nedaėjo o tiesiog šitaip organizmas pagrasino, kad pasisaugočiau. Tai gal pagulinėsiu pora dienų ir praeis.

Dėl judesių - 13 savaičių tikrai nejaučiau, bet dabar man 16+6sav tai net labai jaučiu, ypač naktį, kartais taip duodasi kad net trukdo miegot :D

Atsakyti

Aha dešinį skaudėjo. Dėl apendicito padarė kraują - uždegimo nerado. Vakar gėriau paracetamolio, visą naktį pravargau, tikrai labai skaudėjo, galvojau ryte teks vėl į ligoninę važiuot bet paryčiais užmigau, prabudau apie 11 valandą ir nebeskauda :D ta prasme jaučiu, kad ten nėra viskas gerai, bet neskauda. Tai kaip ir du variantai - arba tikrai raiščiai, arba inksta pašalau - buvo kur.. Gal iki uždegimo nedaėjo o tiesiog šitaip organizmas pagrasino, kad pasisaugočiau. Tai gal pagulinėsiu pora dienų ir praeis. Dėl judesių - 13 savaičių tikrai nejaučiau, bet dabar man 16+6sav tai net labai jaučiu, ypač naktį, kartais taip duodasi kad net trukdo miegot :D

 

Tikrai ne inkstas, nes ji skaudetu nugarineje puseje po sonkauliais mazdaug, ne prieky apacioje. Be to, jei jau butu inksto uzdegimas su skausmu, tai butumei jautusi ir pusles uzdegimo simptomus ir temperatura, saltkreti turejus, ir uzdegimo rodikliai kraujy butu labai auksti :)

Atsakyti

Tikrai ne inkstas, nes ji skaudetu nugarineje puseje po sonkauliais mazdaug, ne prieky apacioje. Be to, jei jau butu inksto uzdegimas su skausmu, tai butumei jautusi ir pusles uzdegimo simptomus ir temperatura, saltkreti turejus, ir uzdegimo rodikliai kraujy butu labai auksti :)

 

Man nugaros pusėj labiausiai ir skaudėjo, bet ne po plaučiais, žemiau. Nu žodžiu. Svarbu dabar daugmaž gerai, gal ja ryt kaip agurkėlis būsiu :)

Atsakyti

Man poryt prasideda 17sav, o nei judesiukų, nei pilvuko :D o jau taip laukiu, taip noriu :D kas vakarą pakalbinu vyruką, kad pajudintų man pilvelį :D

Man nugaros pusėj labiausiai ir skaudėjo, bet ne po plaučiais, žemiau. Nu žodžiu. Svarbu dabar daugmaž gerai, gal ja ryt kaip agurkėlis būsiu :)

Jei temp nekyla ir skausmas mažėja,tai galbūt tikrai raiščiai :) nes inkstų ar koks kitas uždegimas ir temp užkeltų, ir skausmas intensyvėtų :) sveik! 

Atsakyti

Kaip gražu  :wub: man nieko nėr pasauly gražiau už tvirtas šeimas, tikiuosi ir mum taip pavyks  :wub:  

Sveika, džiugu, kad jau drąsiau  :4u:  irgi kokia didelė šeimyna, gražu  :wub:

O dėl kūdikio staigios mirties - manau nei viena mama ilgą laiką ramiai nemiega :) viskas mum visom bus gerai  :4u:

Ačiū :wub: 

Sveika prisijungusi! 😊 Smagu, kad būrys daugėja, nes žiūriu dauguma SM į TD iškeitė 😁 iš kur pati būsi ir kiek metų? Koks skirtumas tarp vaikučių? 

Laba! Na žinokit biški paplaukiojau, kad rasti tą šiltą ir smagią mamų šeimą, kaip su pirmais vaikais.. TD nieko net nerašiau, nešiltai bendrauja.. FB beveik 300 mamų, bendrumo sunkiai atrasi, nebent susimeetint su vilnietėm ir taip sulipsim  :blink:  bais per 3 metus viskas pakito :D tad grįžau į mylimą SM, niekur nėr taip gerai, kaip čia :wub:

Esu iš Vilniaus, 30 metų, turiu sūnų 9.5, dukrelę 6.5, mažylį lygiai 3 ir laukiam dar vieno, tikimės sesės, nes kitaip mažoji išsikraustys :D Mūsų terminas 22d., tikimės tetoms gimtadieniui ir vardadieniui pokštelt :4u:​ 

Atsakyti

Mum šiandien 17 savaičių sueina :) kaip net keista kad kitoa nejaučiat dar nieko - guliu dabar, serialą žiūriu, tai nu laabai jaučiasi, daugiausiai lyg "kunkuliavimas" ten, bet momentais tokie super aiškūs bum  :wub:

O man pirmas vaikutis ir viešsvorio daug turiu, lyg ir turėčiau ilgai nejaust :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shirbake: 20 sausio 2019 - 01:11
QUOTE(Shirbake @ 2019 01 20, 02:10)
<p>Mum šiandien 17 savaičių sueina smile.gif kaip net keista kad kitoa nejaučiat dar nieko - guliu dabar, serialą žiūriu, tai nu laabai jaučiasi, daugiausiai lyg "kunkuliavimas" ten, bet momentais tokie super aiškūs bum  wub.gif</p>
<p>O man pirmas vaikutis ir viešsvorio daug turiu, lyg ir turėčiau ilgai nejaust biggrin.gif</p>


Sveikutes 4u.gif man 16+ bet ryskaus spyrio dar laukiu bigsmile.gif nors trecias nestumas ir virssvorio neturiu nestuke.gif Silpnus kunkuliavimus pajauciau 13-14 sav. Bet kai uzsidirbu dienos metu isviso neuzfiksuoju ju. Tad dar laukiu tikraji spyri bigsmile.gif

O man vezimu manija prasidejo. Kur einu, visus vezimus nuziuriu ax.gif Jauciu pirkiniu manija prasideda blink.gif Dar valdausi,bet sunkiai bigsmile.gif
Atsakyti