Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Mamytės, kurios esate 17savaiciu ir dar nejaučiate jokių judesiuku? Man anksčiau burbuliuodavo,atrodydavo,kad nuo vieno šono pajuda į kitą šoną leliukas,o kelios dienos kaip tyla... Pradedu nerimauti:(( o dar kaip tyčia jaučiu,jog pradeda kilti angina ar tonzilės :(( kaszin ką naudoti galėčiau?

Man 18 savaičių, tai tikrai ne kiekvieną dieną jaučiu 🤔 nors kartais tai lb stipriai pajaučiu. Bet dar juk anksti ir normalu nejausti. Gal placenta priekinėje sienoje? 

Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2019 02 11, 15:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Itane" data-cid="72350144" data-time="1549884788"><div><p>Mamytės, kurios esate 17savaiciu ir dar nejaučiate jokių judesiuku? Man anksčiau burbuliuodavo,atrodydavo,kad nuo vieno šono pajuda į kitą šoną leliukas,o kelios dienos kaip tyla... Pradedu nerimauti:(( o dar kaip tyčia jaučiu,jog pradeda kilti angina ar tonzilės verysad.gif( kaszin ką naudoti galėčiau?</p></div></blockquote><p>Man 18 savaičių, tai tikrai ne kiekvieną dieną jaučiu 🤔 nors kartais tai lb stipriai pajaučiu. Bet dar juk anksti ir normalu nejausti. Gal placenta priekinėje sienoje? </p>


Sveikos smile.gif man 20 sav, kjauciu silpnus kas trecia diena. Bet pas mane placenta priekineje sieneleje, tai gyd sake norma nejausti iki 22 sav smile.gif

Vakar atsventeme sunaus gimtadieni. Nieko ypatingo nedareme, bet 17 vaiku ir tas triuksmas taip issunke,kad atrodo vagona kroviau. blink.gif

Atsakyti

Man 18 savaičių, tai tikrai ne kiekvieną dieną jaučiu 🤔 nors kartais tai lb stipriai pajaučiu. Bet dar juk anksti ir normalu nejausti. Gal placenta priekinėje sienoje? 

 Placenta uzpakalineje dalyje- kaip ir turėčiau jausti :hmm: Keista,nes su pirmąja mergina man labai anksti pradėjo dunkseti,o dabar toks ramus leliukas,kad jei ne pilvo ir krutines maudimas  -nesijausciau nėščia 😁

Atsakyti

Pas mane labai panašios mintys.. Bet iš kitos pusės reik būt pasiruošus, nes va draugė pvz 28 savaičių pagimdė 🙈

Justina, o kam tau dabar pientraukį pirkti? Nes čia tikrai nėra būtinas iš karto dalykas, o jei matysi poreikį, nusipirksi vėliau juk 😊

Man kiekvieną dieną skrandis kaip sustojęs ir pykina, ir žiaukčioju, apie rūgštis jau nekalbu.. Žodžiu, užkniso iki negalėjimo . Ir panašu, kad iki pat galo taip bus 😭 

Na as jau dabar žinau kad man jo reikes  :D  nes nežadu 24 valandas per para prie leliuko būti, pradžioje aišku bet vėliau tikrai noresiu ir  į sale pasportuoti ir nagus susitvarkyti nubėgti tai manau reiks palikti atsargai tėčiui  :4u:  

del rūgščių, pabandykit iš ryto atsigerti šiltesnio vandens su šaukštu medaus, mano kelioms draugėms padėjo, gal ir jums padės  :) 

Atsakyti

Jei paguos, šiandien lygiai 19sav, bet nieko aiškaus dar nejaučiu  :hmm: 

Bet kaip įdomiai, pas mane pirmas vaikas ir viršsvoris ir vistiek seniai jau aiškiai jaučiu. O šiandien tai išvis, tiek į šonkaulį vienoj pusėj spardė kad šakias galvoju :D kas toliau laukia  :hmm: 

Aha aš ir tikiuosi bus pieno ir papai normaliai funkcionuos ir viskas bus gerai, tai pientraukis tikrai manau į naudą nes neįsivaizduoju 24val su lelium.. Vyras geras, tikrai padės ir išleis valandžiukei kažkur  :wub: 

Atsakyti

Mamytės, kurios esate 17savaiciu ir dar nejaučiate jokių judesiuku? Man anksčiau burbuliuodavo,atrodydavo,kad nuo vieno šono pajuda į kitą šoną leliukas,o kelios dienos kaip tyla... Pradedu nerimauti:(( o dar kaip tyčia jaučiu,jog pradeda kilti angina ar tonzilės :(( kaszin ką naudoti galėčiau?

 

man ryt lygiai 17-ka,nieko aiskaus nejauciu :)) nepergyvenk pajauisim! :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tobuliux: 12 vasario 2019 - 00:49

Bet kaip įdomiai, pas mane pirmas vaikas ir viršsvoris ir vistiek seniai jau aiškiai jaučiu. O šiandien tai išvis, tiek į šonkaulį vienoj pusėj spardė kad šakias galvoju :D kas toliau laukia  :hmm:

Aha aš ir tikiuosi bus pieno ir papai normaliai funkcionuos ir viskas bus gerai, tai pientraukis tikrai manau į naudą nes neįsivaizduoju 24val su lelium.. Vyras geras, tikrai padės ir išleis valandžiukei kažkur  :wub:

Maniškis kai valgydavo kas 3 valandas, tai užtekdavo laiko 😊

Atsakyti

Labas, merginos!

Na va, jau po pasimatymo. Šį kartą labai trumpai pažiūrėjo, nes pasirodo 16sav. nelabai iš vis echo daro. Pažiūrėjo, pasakė viskas gerai. O apie lytį visai nutylėjo...Mes su vyru lyg kažką tarp kojyčių įžvelgėm :D, nors gulėjo ant šono ir kojytės gana glaustai. Žodžiu gydytoja, mūsų garsių speliojimų visai nekomentavo, pasakė 20sav. žiūrėsim..kadangi pirmas pas mus berniukas, kažkaip sau buvau įsikalbėjus, kad bus mergaitė..na labai norėtųsi..  :rolleyes: Bet kažkaip po šiandien imu abejoti.. Aišku, svarbiausia, kad sveikas, na bet, manau, suprasit mane, kaip ten būna su svajonėm :D​ 

Atsakyti

Labas, merginos!

Na va, jau po pasimatymo. Šį kartą labai trumpai pažiūrėjo, nes pasirodo 16sav. nelabai iš vis echo daro. Pažiūrėjo, pasakė viskas gerai. O apie lytį visai nutylėjo...Mes su vyru lyg kažką tarp kojyčių įžvelgėm :D, nors gulėjo ant šono ir kojytės gana glaustai. Žodžiu gydytoja, mūsų garsių speliojimų visai nekomentavo, pasakė 20sav. žiūrėsim..kadangi pirmas pas mus berniukas, kažkaip sau buvau įsikalbėjus, kad bus mergaitė..na labai norėtųsi..  :rolleyes: Bet kažkaip po šiandien imu abejoti.. Aišku, svarbiausia, kad sveikas, na bet, manau, suprasit mane, kaip ten būna su svajonėm :D​ 

Ooo taip. Žinau 😁 pamenu kaip nusiminiau, kai pasakė, kad antras berniukas.. 🙈 Bet dabar net pačiai gėda prisiminus.. 

Atsakyti

Ooo taip. Žinau 😁 pamenu kaip nusiminiau, kai pasakė, kad antras berniukas.. 🙈 Bet dabar net pačiai gėda prisiminus.. 

Kaip gera būti suprastai... :D Vyras tai labai įtikinamai vaidina, kad jam tikrai jokio skirtumo kas  :D, o aš viena sau tyliai išgyvenu, bet toks durnas jausmas. Ir pyktis ima ant savęs, nes gi mažasis nori tik brolio ir tikrai koks gi skirtumas, kai planuoji atrodo vienodai kas bus, kad tik pavyktų, o paskui va vis tiek nesąmones išsigalvoju. Beto gi dar niekas nieko 100% nepasakė..  :D​ čia man atrodo dar ir nėščiosios hormonai siautėja. 

Atsakyti

Bet kaip įdomiai, pas mane pirmas vaikas ir viršsvoris ir vistiek seniai jau aiškiai jaučiu. O šiandien tai išvis, tiek į šonkaulį vienoj pusėj spardė kad šakias galvoju :D kas toliau laukia  :hmm:

Aha aš ir tikiuosi bus pieno ir papai normaliai funkcionuos ir viskas bus gerai, tai pientraukis tikrai manau į naudą nes neįsivaizduoju 24val su lelium.. Vyras geras, tikrai padės ir išleis valandžiukei kažkur  :wub:

Tikrai keistai! Aš kazkodėl taip tikėjausi, kad 18sav jau jausiu :D o dabar tik keisti burbuliavimai, kur dar ramiai žarnynui nurašau. 

20d einu pas ginę, tai jei iki tol nepajausiu aiškiai, jau klausiu jos kur tie judesiai, nes nu taip laukiu! 

Labas, merginos!

Na va, jau po pasimatymo. Šį kartą labai trumpai pažiūrėjo, nes pasirodo 16sav. nelabai iš vis echo daro. Pažiūrėjo, pasakė viskas gerai. O apie lytį visai nutylėjo...Mes su vyru lyg kažką tarp kojyčių įžvelgėm :D, nors gulėjo ant šono ir kojytės gana glaustai. Žodžiu gydytoja, mūsų garsių speliojimų visai nekomentavo, pasakė 20sav. žiūrėsim..kadangi pirmas pas mus berniukas, kažkaip sau buvau įsikalbėjus, kad bus mergaitė..na labai norėtųsi..  :rolleyes: Bet kažkaip po šiandien imu abejoti.. Aišku, svarbiausia, kad sveikas, na bet, manau, suprasit mane, kaip ten būna su svajonėm :D​ 

Gal ten lytinės lūpos matėsi  :lol:  :bigsmile: ir šiaip jei ginė nieko nepakomentavo , tai gal tikrai nelabai aiškiai dar ir anksti spėliot :D 

Atsakyti
Aš į pasimatymą su princese eisiu per Valentino dieną wub.gif Bus jau didysis 20sav. matavimas. Greitai tas laikas bėga smile.gif
Atsakyti