Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

ka matuoja 20 savaiciu?:)

Atsakyti

Labas rytas, 

Tikrai keistai! Aš kazkodėl taip tikėjausi, kad 18sav jau jausiu :D o dabar tik keisti burbuliavimai, kur dar ramiai žarnynui nurašau. 

20d einu pas ginę, tai jei iki tol nepajausiu aiškiai, jau klausiu jos kur tie judesiai, nes nu taip laukiu! 

Gal ten lytinės lūpos matėsi  :lol:  :bigsmile: ir šiaip jei ginė nieko nepakomentavo , tai gal tikrai nelabai aiškiai dar ir anksti spėliot :D

Šiandien jau "blaivesne" galvą į viską žiūriu, vakar buvo hormonų audros matyt.  :D Kai bus taip bus nuostabu, bet jo jo buvo minčių prigalvota ir apie virkstelę tarp kojų ir dar visko  :lol:.

Atsakyti
QUOTE(tobuliux @ 2019 02 13, 00:11)
<p>ka matuoja 20 savaiciu?smile.gif</p>

18-20 nėštumo savaitę atliekama išsami ultragarsinė patikra – išsamiai matuojamas vaikelio dydis Jūsų pilvelyje.
Būna surašomi matmenys- galvos, pilvo, šlaunikaulio ilgis, vaisiaus masė, vandenų kiekis.
Pagal tai skaičiuoja numatomą svorį, tikslina nėštumo dydį ir gimdymo datą. Taip pat žiūri ar nėra vystymosi sutrikimų, vertina organų būklę.
Bet čia Lietuvoje. Kaip kitur, nežinau.
4u.gif 4u.gif
Atsakyti

ka matuoja 20 savaiciu? :)

Neščiosios kortelėje yra išskirti du puslapiai 18-20sav. skanui aprašyti. Ten labai daug matavimų nurodyta, kuriuos atlieka ginė. Galvojau gal pavyks įkelti foto, bet nemoku čia  :oh:​ 

Atsakyti

18-20 nėštumo savaitę atliekama išsami ultragarsinė patikra – išsamiai matuojamas vaikelio dydis Jūsų pilvelyje. Būna surašomi matmenys- galvos, pilvo, šlaunikaulio ilgis, vaisiaus masė, vandenų kiekis. Pagal tai skaičiuoja numatomą svorį, tikslina nėštumo dydį ir gimdymo datą. Taip pat žiūri ar nėra vystymosi sutrikimų, vertina organų būklę. Bet čia Lietuvoje. Kaip kitur, nežinau. 4u.gif4u.gif

 

 

aha lietuvoje,nes man kitas scanas tik 34 savaiciu😀😀😀 dabar 17-ka tai lygiai po tiek pat... gal privaciai apsilankyt reiktu:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tobuliux: 13 vasario 2019 - 10:20
Man ta dydyji skana darys tik 22 sav smile.gif Kazkodel tada liepe gyd pasirodyti smile.gif nors as pas ji lankausi kas 4 sav, tai taip ir gavosi:)

As siandien balandelius verdu. Nu kaip seile tysta bigsmile.gif
Tiesa jau trecia vakara mane pykina. Kazaip keista nes jau 20 sav, visi blogumai jau seniai pamirsti blink.gif
Atsakyti

su meiles diena visas❤❤❤

Atsakyti

su meiles diena visas❤❤❤

Su balandėlių diena!  :lol: Meilės visoms kuo didžiausios!  :oro_buckis:​ 

Atsakyti

Su širdelių diena ❤️❤️❤️

O aš atidariau šaltibarščių sezoną 😁 valio valio valio!! Man saulė ir pavasaris. Viskas, tegu tirpsta sniegas 🤣

Gavau biuletenį,  vaikštau į dienos stacionarą.. 🙈 Nužudys mane nugara... 5 min pasėdžiu ir vsio. Jei atsistoju prasivaikščioti, tai pereina skausmas į pilvo pusę . 🙈 Tai žodžiu, gulimas režimas.. Tikiuosi greit praeis.. 

Atsakyti

Su širdelių diena ❤️❤️❤️

O aš atidariau šaltibarščių sezoną 😁 valio valio valio!! Man saulė ir pavasaris. Viskas, tegu tirpsta sniegas 🤣

Gavau biuletenį,  vaikštau į dienos stacionarą.. 🙈 Nužudys mane nugara... 5 min pasėdžiu ir vsio. Jei atsistoju prasivaikščioti, tai pereina skausmas į pilvo pusę . 🙈 Tai žodžiu, gulimas režimas.. Tikiuosi greit praeis.. 

O šaltibarščiai kaip norėčiau!!  :rolleyes:  :D Šeštadienį sako bus geras oras, gal reikia irgi atidaryti sezoną  :D

Sveikatos!  :4u:​ 

Atsakyti

Su meilės dienele!

Aš šaltibarščius trečią dieną valgau :D nu kaaaip skanu! Iškart vasarinė nuotaika :)

Kaip tik vakarienei valgiau, liko gal samtelis, dabar dėbčioju į jį ir galvoju, ar užbaigti, ar palikti vyrui :D

Atsakyti
Aš šiandien buvau pasimatyme. Viskas gerai. Auga, kruta juda wub.gif Viskas atitinka. Tik pasakė, kad placenta pirmeiga. Tai vat biški nerimas unsure.gif
Atsakyti