Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

As tai dar irgi visiskai nieko nepirkau, bet mums vyro brolis turetu labai daug visko atiduoti, tai gal kova nuvaziuosim pasiimti ir tada matysiu, ko truksta dar. Man kazkaip nesinori pirkti neperzengus bent kokiu 25 savaiciu nestumo, kai jau vaikelis jei ir per anksti ateitu turi galimybiu isgyventi. Man atrodo taip baisu visko prisipirkt, o paskui jei kas ne taip ir nera vaikelio, siaubingai liudna. Zinau kad labai baisios mintys, bet vis tiek lenda i galva, kad per anksti dar pirkti.
Atsakyti

As tai dar irgi visiskai nieko nepirkau, bet mums vyro brolis turetu labai daug visko atiduoti, tai gal kova nuvaziuosim pasiimti ir tada matysiu, ko truksta dar. Man kazkaip nesinori pirkti neperzengus bent kokiu 25 savaiciu nestumo, kai jau vaikelis jei ir per anksti ateitu turi galimybiu isgyventi. Man atrodo taip baisu visko prisipirkt, o paskui jei kas ne taip ir nera vaikelio, siaubingai liudna. Zinau kad labai baisios mintys, bet vis tiek lenda i galva, kad per anksti dar pirkti.

Pas mane labai panašios mintys.. Bet iš kitos pusės reik būt pasiruošus, nes va draugė pvz 28 savaičių pagimdė 🙈

Justina, o kam tau dabar pientraukį pirkti? Nes čia tikrai nėra būtinas iš karto dalykas, o jei matysi poreikį, nusipirksi vėliau juk 😊

Man kiekvieną dieną skrandis kaip sustojęs ir pykina, ir žiaukčioju, apie rūgštis jau nekalbu.. Žodžiu, užkniso iki negalėjimo . Ir panašu, kad iki pat galo taip bus 😭 

Atsakyti

Inkstus skauda ir tinsta kojos..  Aš nežinau, galvoju šiandien iš ryto nuvažiuot į ligoninę pasitikrint. Aš manau, kad man tiesiog paranoja, bet visgi labai aiškiai jau seniai jaučiu judesius o dabar tai kažkaip lyg ir nejaučiu kurį laiką.. Ir dabar guliu lovoj nu ir laukiu laukiu.. Ir nejaučiu. Kelias dienas kažkaip vis atrodo kad nejaučiu.. Nors ir suprantu, kad labai anksti dar gi..

Šiandien beje 20savaičių suėjo :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shirbake: 10 vasario 2019 - 00:28

Inkstus skauda ir tinsta kojos..  Aš nežinau, galvoju šiandien iš ryto nuvažiuot į ligoninę pasitikrint. Aš manau, kad man tiesiog paranoja, bet visgi labai aiškiai jau seniai jaučiu judesius o dabar tai kažkaip lyg ir nejaučiu kurį laiką.. Ir dabar guliu lovoj nu ir laukiu laukiu.. Ir nejaučiu. Kelias dienas kažkaip vis atrodo kad nejaučiu.. Nors ir suprantu, kad labai anksti dar gi..

Šiandien beje 20savaičių suėjo :)

Su pusiaukele 🌷

Atsakyti

Inkstus skauda ir tinsta kojos..  Aš nežinau, galvoju šiandien iš ryto nuvažiuot į ligoninę pasitikrint. Aš manau, kad man tiesiog paranoja, bet visgi labai aiškiai jau seniai jaučiu judesius o dabar tai kažkaip lyg ir nejaučiu kurį laiką.. Ir dabar guliu lovoj nu ir laukiu laukiu.. Ir nejaučiu. Kelias dienas kažkaip vis atrodo kad nejaučiu.. Nors ir suprantu, kad labai anksti dar gi..

Šiandien beje 20savaičių suėjo :)

Nuvažiuok, aisku! Vien dėl skausmų ir tinimų. Tuo pačiu ir dėl mažiuko pasitikrinsi

Atsakyti

Dėl skauamų ir tinimų tai jau gydausi ir nuolat darau šlapimą, nes gydytoja jau žino kas ten su inkstais negerai. O lelius nuramino mane šiandien, vartėsi ir tampėsi ir spardėsi, tai nevažiavau :)

Atsakyti

Summerday's, 08 Vas 2019 - 12:48, parašė: Labas, merginos, Nepergyvenk, kad nieko neturi. Dar tikrai yra laiko :D. Aš kažkaip žadu didžiuosius pirkinius pasiskirstyti keliems mėnesiams, o smulkmenos eigoje ar į pabaigą. Kažkaip gerai gaunasi kai nereikia visko iškart pirkti, ne taip išlaidos pasijaučia. :) Rūbelių tai man rodos aš turėjau pora šliaužtukų iki 49cm, jei gerai pamenu toks dydis. Tai man jie praktiškai tik ligoninei ir pravertė, nes mūsų berniukas buvo 53cm, tai tie 56cm rūbai didoki buvo. Bet labai greit paaugo ir jau nebetlpo į tuos mažiukus. :) Sveika prisijungus. :4u: Šiandien man žliumbimo diena. Ryte vyrą užsipuoliau, kad vakare žada eit su kolegom pavakaroti, nežinau, ko čia man taip užėjo. O po pietų iš vis apsižioplinau. Išiminėjau pinigus iš bankomato ir ne paėmiau jų. Kortelę pasiėmiau, o pinigų ne :cray: kadangi kalbėjau telefonu, tai prisiminiau, kad nepaėmiau tik po 15min. Paskambinau į banką, na jei bankomatas įtraukė atgal, tai ok, atgausiu, bet jei kas pasiėmė, tai ate... Suma ne kosminė, bet vis tiek taip gaila ir pikta ant savęs! :cry2:

 

bliamba kaip gaila! as ir labai issiblaskiusi! tikiuosi atgausi pinigelius! :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tobuliux: 11 vasario 2019 - 09:27

Atsakyti

labas rytas visoms!:)

as vel su herpiais,persalusi. jau nebezinau kas darosi su mano organizmu! :( 

judesiukus nezinau ar jauciu. Ar ten zarnos ar leliukas :)))

maciau klauset del pientraukio! nepirkit rankinio! pinigu svaistymas! ir nepirkit medelos mini. jei pirksit tai tik normalu medela. Turejau as ji,paskoline man bubo. Supper daiktas. Kadangi pienelio i valias turejau ilgai netrukdavo nusitraukti. Jo kaina didele,bet galit deveta nusipirkti,o visus jums atrodancius reikalingus antgalius naujus! Amazone,ebay ar paciam medelos puslapy :))

Atsakyti

Sveikutės!  :4u: 

Savaitgalis, kaip visada prabėgo greitai! :) o dabar jau labai laukiu rytojaus, pasimatysim su pilvuko gyventoja/u.  :D 

Ai, beja, pavyko atgauti tuos pinigus, kur palikau penktadienį bankomate! Pažiūrėjom parduotuvei per kameras, kad prie bankomato po manęs dar 7min nieko nebuvo, tai per tokį laiką, jau tikrai tuos pinigus atgal įtraukia. O tada dar kartą į banką paskambinau, pasakiau ir per valandą grąžino į sąskaitą pinigus!  :yahoo:​ 

Inkstus skauda ir tinsta kojos..  Aš nežinau, galvoju šiandien iš ryto nuvažiuot į ligoninę pasitikrint. Aš manau, kad man tiesiog paranoja, bet visgi labai aiškiai jau seniai jaučiu judesius o dabar tai kažkaip lyg ir nejaučiu kurį laiką.. Ir dabar guliu lovoj nu ir laukiu laukiu.. Ir nejaučiu. Kelias dienas kažkaip vis atrodo kad nejaučiu.. Nors ir suprantu, kad labai anksti dar gi..

Šiandien beje 20savaičių suėjo :)

Wow, jau pusė laiko tik liko! Kaip faina!  :4u: 

Atsakyti

Mamytės, kurios esate 17savaiciu ir dar nejaučiate jokių judesiuku? Man anksčiau burbuliuodavo,atrodydavo,kad nuo vieno šono pajuda į kitą šoną leliukas,o kelios dienos kaip tyla... Pradedu nerimauti:(( o dar kaip tyčia jaučiu,jog pradeda kilti angina ar tonzilės :(( kaszin ką naudoti galėčiau?

Atsakyti

Mamytės, kurios esate 17savaiciu ir dar nejaučiate jokių judesiuku? Man anksčiau burbuliuodavo,atrodydavo,kad nuo vieno šono pajuda į kitą šoną leliukas,o kelios dienos kaip tyla... Pradedu nerimauti:(( o dar kaip tyčia jaučiu,jog pradeda kilti angina ar tonzilės :(( kaszin ką naudoti galėčiau?

Jei paguos, šiandien lygiai 19sav, bet nieko aiškaus dar nejaučiu  :hmm:​ 

Atsakyti