Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

QUOTE(aquabona @ 2019 03 17, 18:42)
<p>Heey, ir aš liepos 8! biggrin.gif</p>

populiari ta liepos 7-8 diena thumbup.gif

smile.gif+2019 03 17, 19:10-->
QUOTE(Liepos zieduke smile.gif @ 2019 03 17, 19:10)
<p>O kiek jum dabar savaiciu? Nes kazkaip pradedu galvot gal man bloga data nustate jei dabar 23 sav ir 6 d smile.gif </p>

Rytoj 24 savaitės.
Šią savaitę eisiu gliukozės tyrimą daryt. Beeeee... huh.gif
Atsakyti

Svarbiausia :) tai kada tavo terminas? :)

Mano birželio 31-liepos1 :)

Atsakyti

O kiek jum dabar savaiciu? Nes kazkaip pradedu galvot gal man bloga data nustate jei dabar 23 sav ir 6 d :)

Juk kiekvienai skirtingai, pagal paskutines mm ir ciklo ilgį priklauso termino data :) man šiandien 25sav prasidėjo :) 

Atsakyti
Sveikutes smile.gif As penktadieni GT dariau. Na nepatiko man nei jausmas po tyrimo, nei jo eiga. Gerti negalima, dure 3 kartus i ta pacia vena. Kitos pasislepe blink.gif Tai tokia girta biski buvau nuo to cukraus. Nors kaip ir nieko baisaus. Treciadieni einu i pasimatyma, idomu kiek maziukas sveria, nes kartais atrodo,kad jau didelis ogo go. bigsmile.gif

Smagu,kad liepinuku daugeja. 4u.gif Man terminas liepos 5d. Tikiuosi per mindaugines neteks gimdyti biggrin.gif

Del pirkiniu, tai is lidlo siaustinuka nusipirkau, ir tai 68 dydzio biggrin.gif kazkaip norisi pirkti,bet nieko grazaus nerandu bigsmile.gif Reikia ikvepimo. O dar nezinau kokio dydzio vyrukas bus. Nes antra pranasavo didesni, tai ir gime 4050g ir 55cm. Jau toks kleckas buvo tongue.gif Tai drabuzeliai 56cm 3 dienom tiko blink.gif
Vat ir suku galva kokius juos pirkti. 4u.gif
Atsakyti

liepos zieduke , sveika prisijungus! Mano patirtis su VGN irgi ne kokia, kai laukiaus pirmo, tik, kad ne prigasdino, o pražiūrėjo, kad vandenų minimaliai. Tai ir gimdžiau Santariškese. Dabar jau su trečiu nėštumu vaikštau į Antakalnio motinystės centrą, antrą Antakalnyje gimdžiau, tai tik geriausi atsiliepimai 😎

Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2019 03 18, 16:13)
<p> liepos zieduke , sveika prisijungus! Mano patirtis su VGN irgi ne kokia, kai laukiaus pirmo, tik, kad ne prigasdino, o pražiūrėjo, kad vandenų minimaliai. Tai ir gimdžiau Santariškese. Dabar jau su trečiu nėštumu vaikštau į Antakalnio motinystės centrą, antrą Antakalnyje gimdžiau, tai tik geriausi atsiliepimai 😎</p>

Aš ir kolkas apie Antakalnį galvoju. įdomu per paskaitas daro ekskursijas ax.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos! 

Na, savaitgali ir orelis buvo, vien lietus, tai kazkaip pagrinde namie prabuvom, nors planavom padirbeti aplink namus. Kažkaip pavasarį man taip norisi ta aplinką tvarkytis. :) 

liepos zieduke , sveika prisijungus! Mano patirtis su VGN irgi ne kokia, kai laukiaus pirmo, tik, kad ne prigasdino, o pražiūrėjo, kad vandenų minimaliai. Tai ir gimdžiau Santariškese. Dabar jau su trečiu nėštumu vaikštau į Antakalnio motinystės centrą, antrą Antakalnyje gimdžiau, tai tik geriausi atsiliepimai 😎

Aš pirmą gimdžiau Antakalnyje. Labai patenkinta. Irgi lankiausi motinystės centre, konkrečiai pas vieną gydytoja, bet kartais jei atostogaudavo tai papuldavau pas kitas. Kiek pamenu visos fainos. Apie gimdyklas nieko pasakyti negaliu, nes darė cezarį, bet privati palata labai patiko, aptarnavimas visų malonus, jaučiasi dėmesys. Dabar lankausi pas ta pačia gydytoją kur man Antakalnyje pati darė cezarį, bet tik privačiai, nes taip kažkaip patogiau man gavosi.

Aš šiandien irgi įsigyjau pirma pirkinį: bodziuka su užrašu Baby Brother. :) Kitus pirkinius planuoju nuo kažkur 6mėn.

Visoms gražios dienos! :) 

Atsakyti

Sveikos, merginos! 

Na, savaitgali ir orelis buvo, vien lietus, tai kazkaip pagrinde namie prabuvom, nors planavom padirbeti aplink namus. Kažkaip pavasarį man taip norisi ta aplinką tvarkytis. :)

Aš pirmą gimdžiau Antakalnyje. Labai patenkinta. Irgi lankiausi motinystės centre, konkrečiai pas vieną gydytoja, bet kartais jei atostogaudavo tai papuldavau pas kitas. Kiek pamenu visos fainos. Apie gimdyklas nieko pasakyti negaliu, nes darė cezarį, bet privati palata labai patiko, aptarnavimas visų malonus, jaučiasi dėmesys. Dabar lankausi pas ta pačia gydytoją kur man Antakalnyje pati darė cezarį, bet tik privačiai, nes taip kažkaip patogiau man gavosi.

Aš šiandien irgi įsigyjau pirma pirkinį: bodziuka su užrašu Baby Brother. :) Kitus pirkinius planuoju nuo kažkur 6mėn.

Visoms gražios dienos! :)

Sveika, gal pas gyd. jatuziene lankaisi? :) 

Atsakyti

 O dar nezinau kokio dydzio vyrukas bus. Nes antra pranasavo didesni, tai ir gime 4050g ir 55cm. Jau toks kleckas buvo tongue.gifTai drabuzeliai 56cm 3 dienom tiko blink.gif
Vat ir suku galva kokius juos pirkti. 4u.gif

Aš dėl tų dydžių irgi pasimetus.. Pačius pirmus supirkau 56dydžio, dabar bijau, kad veltui :D tai guodžiu save, kad nu megztukai ir kelnytės gal tiks ilgiau, o šliaužtukai ir bodžiukai, matyt, laaabai trumpam bus.. Nors užsisakiau kelis bodžiukams prailginimus :D

Aš ir kolkas apie Antakalnį galvoju. įdomu per paskaitas daro ekskursijas ax.gif

Kiek skaičiau, tai daro :) ir aš apie agn galvoju :) 

Gausus mūsų būrys ten bus! 

Atsakyti

Sveika, gal pas gyd. jatuziene lankaisi? :)

Lankiausi ir dabar esu tik privačiai pas gydytoją Streižiene. Man kažkaip labai ji patinka. :) 

Atsakyti

Aš ir kolkas apie Antakalnį galvoju. įdomu per paskaitas daro ekskursijas ax.gif

Daro ekskursijas tikrai 😁

Aš negavau liepos mėn privačios palatos, nes visiškas bumas buvo. SK net siuntė nerizikingus gimdymus į Antakalnį ir į VGN. man pasisekė gimdyt naktį vienai per visas gimdyklas antrą Antakalnyje, tai akušerė visą laiką su manim buvo 😁

Atsakyti

populiari ta liepos 7-8 diena thumbup.gif

Rytoj 24 savaitės.
Šią savaitę eisiu gliukozės tyrimą daryt. Beeeee... huh.gif

Sveikos, as siandien pasidariau ta GT tyrima,man leido gerti vandens truputi tyrimo metu, nebuvo kazkaip nemalonu,gal kad megstu saldziai labai :) nieko ten baisaus man nepasirode :)

Atsakyti