Aš irgi apsirūpinus ot testais, po mmm ir toliau matuosiu BKT tik su nauju termometru kur du skaičiai po kablelio
praeitą kartą tokios keistos buvo mmm, negausios. Kartais nutrunkančios ir likdavo tik rudas tepimas, paskui vėl normaliai. O dabar taip gausiai sakyčiau kaip pirmą dieną. Bet gal tai geras ženklas.
Dėl pykinimo tai tikrai ankstoka būtų, čia bus su skrandžiu tie pykinimai ir galvos svaigimai. Reikės nusipirkti man tą vaistą, nes pas mane išrašyti ilgalaikio vartojimo stiprūs vaistai... Tai taip kai pradedi galvoti per daug tada ir ieškai nėštumo simptomų
Nesijaudink, vis vien pavyks tik reikia nenuleist rankų ir kuo mažiau skaityti apie ligas internete
As jau poryt pas gydytoja varau. Ir laukiu, ir bijau.
Negalavimų ieškojimas google tai pati blogiausia idėja, nes beveik visada kiek kartų ieškojau tai scenarijus liūdniausias nusimatydavo
Garbanelele, o kaip tu laikaisi? Kaip jautiesi? Kada nt gadinsi?
Sveikos, planuotojos
.
Aš nieko, laukiu mmm. Gadinau jau, bet baltas. Ryt poryt turi mmm ateit. Jau rudai teplioja, kaip ir visuomet prieš mmm man.
Ar priimsite mane planuoti žirniuką?😎😍🤗
Žinoma, kuo daugiau mūsų tuo tema gyvesnė.
Mažai čia žinučių, merginos rašykite, kaip jaučiatės ir tt, nebūtinai vien naujienas. Kažkaip laukti lengviau, vis paskaitant kitų mintis.
Mano šios dienos nuotykis. Gulėjau, leidau sau pailsėti ir skaičiau SM temas, kad jau čia tuštuma
Labukas, naudoju ir aš OV testus, pirmą mėnesį ne taip supratau, maniau ne ryški antra juostele jau reiškia kad čia pat ovuliacija, jaučiu kad šiek tiek nepataikėm. Užsisakiau ir aš ir dabar tirsiuosi taip kaip nurodo instrukcijoje 11 CD pradėsiu. Kuri tau ciklo diena? Kada nelauki mmm?
Labas rytas
Labas merginos!!! Jūs jau čia ilgą temutę užvedusios 😎
Ar priimsite mane planuoti žirniuką?😎😍🤗
Labuuuutis. Jungiuosi ir aš į planukių gretas. 😊😊😊 Kadangi dabar tik įsijungiu į pokalbį, gal jau ir buvo apkalbėti ov testukai. Ar naudojate? Aš va kaip tik užsisakiau iš interneto, beliks tik vyro sulaukti 😣🙈
Kaip smagu, kad vis naujų mergaičių jungiasi prie mūsų
Linkiu ilgai neužsibūti ir greit išvysti II
Bet kokie permainingi tie orai
Vakar ryte 9 jau nuvo +10 beveik, o šiandien 0. Nepatinka man taip
Nelaukiau mmm jau balandžio 1 d. Bet prasidėjo kovo 30
tai labai nuliudau. O taip tikėjausi.
Apskritai kažkas pasidarė su manimi visada buvo kaip laikrodukas 28ciklo dienos, kovo mėn gavosi net du kartus mmm. Kovo 5 ir dabar 30d 🤔
Užsisakiau 10vnt ov.
Niekada tokiu nedarius tai bus įdomu pabandyti ☺️ svarbiausia pagauti ta diena







