Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Aš irgi apsirūpinus ot testais, po mmm ir toliau matuosiu BKT tik su nauju termometru kur du skaičiai po kablelio :) praeitą kartą tokios keistos buvo mmm, negausios. Kartais nutrunkančios ir likdavo tik rudas tepimas, paskui vėl normaliai. O dabar taip gausiai sakyčiau kaip pirmą dieną. Bet gal tai geras ženklas.

Atsakyti

Dėl pykinimo tai tikrai ankstoka būtų, čia bus su skrandžiu tie pykinimai ir galvos svaigimai. Reikės nusipirkti man tą vaistą, nes pas mane išrašyti ilgalaikio vartojimo stiprūs vaistai... Tai taip kai pradedi galvoti per daug tada ir ieškai nėštumo simptomų :D Nesijaudink, vis vien pavyks tik reikia nenuleist rankų ir kuo mažiau skaityti apie ligas internete :D 

Atsakyti
Sveika prisijungus. 4u.gif Linkiu neuzsibuti ir greit suplanuot savo zirniuka. wub.gif

As jau poryt pas gydytoja varau. Ir laukiu, ir bijau. unsure.gif Tikiuosi pajudes reikaliukai...
Atsakyti

Negalavimų ieškojimas google tai pati blogiausia idėja, nes beveik visada kiek kartų ieškojau tai scenarijus liūdniausias nusimatydavo  :oh:  :lol:​ 

Atsakyti

Garbanelele, o kaip tu laikaisi? Kaip jautiesi? Kada nt gadinsi? :rolleyes:​ 

Sveikos, planuotojos :).

Aš nieko, laukiu mmm. Gadinau jau, bet baltas. Ryt poryt turi mmm ateit. Jau rudai teplioja, kaip ir visuomet prieš mmm man.

Atsakyti
Labas merginos!!! Jūs jau čia ilgą temutę užvedusios 😎
Ar priimsite mane planuoti žirniuką?😎😍🤗
Atsakyti
QUOTE(eirona @ 2019 03 31, 21:43)
Labas merginos!!! Jūs jau čia ilgą temutę užvedusios 😎
Ar priimsite mane planuoti žirniuką?😎😍🤗

Žinoma, kuo daugiau mūsų tuo tema gyvesnė.

Mažai čia žinučių, merginos rašykite, kaip jaučiatės ir tt, nebūtinai vien naujienas. Kažkaip laukti lengviau, vis paskaitant kitų mintis.

Mano šios dienos nuotykis. Gulėjau, leidau sau pailsėti ir skaičiau SM temas, kad jau čia tuštuma biggrin.gif Atsiverčiau temą "Iš pirmo karto nepavyko " ir visai netikėtai paskaičiau pati savo postą 2007 metais, kai nepavyko susiplanuoti iš pirmo mėnesio, tačiau pavyko iš antro biggrin.gif sena avatara pamiršau nes kaip tiksliai vadinosi, bet pamačius žinute supratau, kad tai mano senoji anketa smile.gif Su kokiom 10 mamyčių nuo pat II pamatytų juostelių bendraujame iki šiol, tik jau fb, nes SM užmečiau kai užpuolė gyvenimo negandos. Na bet buvo gana simboliška paskaityti pačios savo paguodziancias mintis kitoms, kad nebūtinai iš pirmo karto viskas pavyksta smile.gif
Atsakyti
Smagu kiek naujų planiukių bigsmile.gif
Atsakyti

Labuuuutis. Jungiuosi ir aš į planukių gretas. 😊😊😊  Kadangi dabar tik įsijungiu į pokalbį, gal jau ir buvo apkalbėti ov testukai. Ar naudojate? Aš va kaip tik užsisakiau iš interneto, beliks tik vyro sulaukti 😣🙈

Atsakyti
QUOTE(Ginkante @ 2019 03 31, 23:27)
<p>Labuuuutis. Jungiuosi ir aš į planukių gretas. 😊😊😊  Kadangi dabar tik įsijungiu į pokalbį, gal jau ir buvo apkalbėti ov testukai. Ar naudojate? Aš va kaip tik užsisakiau iš interneto, beliks tik vyro sulaukti 😣🙈</p>

Labukas, naudoju ir aš OV testus, pirmą mėnesį ne taip supratau, maniau ne ryški antra juostele jau reiškia kad čia pat ovuliacija, jaučiu kad šiek tiek nepataikėm. Užsisakiau ir aš ir dabar tirsiuosi taip kaip nurodo instrukcijoje 11 CD pradėsiu. Kuri tau ciklo diena? Kada nelauki mmm?
Atsakyti

Labas rytas  :) 

Labas merginos!!! Jūs jau čia ilgą temutę užvedusios 😎
Ar priimsite mane planuoti žirniuką?😎😍🤗

Labuuuutis. Jungiuosi ir aš į planukių gretas. 😊😊😊  Kadangi dabar tik įsijungiu į pokalbį, gal jau ir buvo apkalbėti ov testukai. Ar naudojate? Aš va kaip tik užsisakiau iš interneto, beliks tik vyro sulaukti 😣🙈

Kaip smagu, kad vis naujų mergaičių jungiasi prie mūsų  :) Linkiu ilgai neužsibūti ir greit išvysti II  :) 

Bet kokie permainingi tie orai  :huh2:  Vakar ryte 9 jau nuvo +10 beveik, o šiandien 0. Nepatinka man taip  :D​ 

Atsakyti

Nelaukiau mmm jau balandžio 1 d. Bet prasidėjo kovo 30 :( tai labai nuliudau. O taip tikėjausi. 

Apskritai kažkas pasidarė su manimi visada buvo kaip laikrodukas 28ciklo dienos, kovo mėn gavosi net du kartus mmm. Kovo 5 ir dabar 30d 🤔

Užsisakiau 10vnt ov.

Niekada tokiu nedarius tai bus įdomu pabandyti ☺️ svarbiausia pagauti ta diena

Atsakyti