Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Adele, o kada dabar nelauki mmm? 

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 03 27, 22:16)
<p><strong>Adele</strong>, o kada dabar nelauki mmm? </p>

Balandžio 24d 4u.gif
Katik užsisakiau 5 OV testus ir nėštumo 5 testus iš tekstukas.lt, kad jau gadinti tai nors ne taip brangiai kaip šį mėn buvo biggrin.gif išleidau kokį mažiausiai 20 eur ant testų biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kažkur skaičiau, kad planuojant negalima eiti į pirtį vyrams, nes 10 dienų po pirties spermiukams būna kaput biggrin.gif ar kreipiate į tai dėmesį? Kaip tik savaitgali nusimato pirtis, o po to 10 dienų jau gali būti ir O. Reiks vyro kapselio vėsinimo įdėklus pirkti, kuriuos mačiau vakar testukai.lt biggrin.gif bajeris aišku, merksim į paprastą stiklinė su ledu biggrin.gif Juo kau ju. Tai kaip ten?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelė 85: 28 kovo 2019 - 09:47

Balandžio 24d 4u.gif
Katik užsisakiau 5 OV testus ir nėštumo 5 testus iš tekstukas.lt, kad jau gadinti tai nors ne taip brangiai kaip šį mėn buvo biggrin.gifišleidau kokį mažiausiai 20 eur ant testų biggrin.gif

Na 5 OV testų gali neužtekti, jeigu OV susivėlins. Aš pirkdavau po 15, tai likdavo kitam mėnesiui keli. Nors aišku aš juos darydavausi tiesiog, kai norėdavau du brūkšniukus pamatyti  :D  :D 

 

Atsakyti

Tiek pirtis, tiek karšta vonia nėra gerai. Ir geriau vengti. Kaip ir alkoholio, rūkymo :)

Atsakyti

Sveikos  :4u:  nebijot tymų ? Až bijau :( greičiausiai eesu skiepyta, bet kad nerevakcinuota tai faktas :(

Kaip jūs ?

Atsakyti

Sveikos  :4u:  nebijot tymų ? Až bijau :( greičiausiai eesu skiepyta, bet kad nerevakcinuota tai faktas :(

Kaip jūs ?

Paidaryk tyrimą, ir sužinosi ar turi imunitetą tai ligai ar nea. 

Atsakyti
QUOTE(Kategoriška @ 2019 03 28, 11:48)
<p>Sveikos  4u.gif  nebijot tymų ? Až bijau verysad.gif greičiausiai eesu skiepyta, bet kad nerevakcinuota tai faktas verysad.gif( </p><p>Kaip jūs ?</p>

Aš kaip tik prie splanavima nuėjau išsamiam kraujo tyrimui ir kartu gydytoja įrašė pažiūrėti ar yra tymų antikūnai, tai dar veikia, aš 85 gimimo.
Atsakyti
Adele, prajuokinai! biggrin.gif Del pirties tai joa, net po karstu dienu maniskio spermiukam blogiau buvo, juokiausi, kad vasara mes leliuko tikrai nepagausim. biggrin.gif
Bet zinai, planuojant gyvenimo nesustabdysi. Negi uzdrausi jam i pirti eit?
Del tymu bijau. Reiks ir man pasidaryt tyrima. O kaip del raudoniukes nezinot? As vejaraupiais sirgus tai ramu, o raudoniuke nepamena mama. Isvis kai pagalvoju kiek ligu tai net silpna pasidaro...
Atsakyti

Raudonukės lyg irgi galima antikūnus ištirt. Šiaip lb pavojinga liga nėštukėms :((

Adele, prajuokinai! biggrin.gifDel pirties tai joa, net po karstu dienu maniskio spermiukam blogiau buvo, juokiausi, kad vasara mes leliuko tikrai nepagausim. biggrin.gif
Bet zinai, planuojant gyvenimo nesustabdysi. Negi uzdrausi jam i pirti eit?
Del tymu bijau. Reiks ir man pasidaryt tyrima. O kaip del raudoniukes nezinot? As vejaraupiais sirgus tai ramu, o raudoniuke nepamena mama. Isvis kai pagalvoju kiek ligu tai net silpna pasidaro...

Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2019 03 28, 19:20)
Negi uzdrausi jam i pirti eit?

tikrai nedrausiu, bet informavau, jam tai buvo nežinoma, sakė tada neisiu. Žinoma gyvenimas nesustoja, bet jis labai nori kuo greičiau lauktis, spirga, aš irgi biggrin.gif tai geriau pasisaugoti smile.gif be to man tikrai butų gerai kuo greičiau pastoti, nes iš karto nustojus vartoti KT su kiekvienu menesiu man didėja tikimybė, kad vėl ims darytis saaugos, kažkada gydytoja sakė, jog gali per kelis mėn vėl viskas apsivyti ir dar kokia cista išaugti... Sprendžiant pagal tai kokiu galingumu grįžo mmm, endometriozė niekur nedingo...
Atsakyti

Sveikos, na ir tingi diena. Tingiu net tingėti  :lol: Pilvą pučią kaip reikiant, mmm šiandien arba ryt. Pirmadienį eisiu darytis likusius hormonus, kurie darosi ciklo pradžioje. 

Atsakyti