Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Nelaukiu 04.05, tai gal skaičiukai susimaišė man atvirkščiai arba kas į sąrašiuką įtraukė sukeitė vietomis ☺️

Pataisysiu :) 

Ginkante, o kada dabar turėtų būt mmm? Įtrauksiu į sąrašėlį tik kad lauki ateinančių :) 

Atsakyti

Pataisysiu :)

Ginkante, o kada dabar turėtų būt mmm? Įtrauksiu į sąrašėlį tik kad lauki ateinančių :)

Sulaukiau kovo 30 😣o sekančios balandžio 26 d🤔jei ne sutrumpės ciklas vėl 

Atsakyti

jogaileee3, kaip tu?

eirona, papasakok kiek jau laiko planuojat? Kada turėtų mmm ateiti? 

Atsakyti
Tiek naujų merginų, kad aš jau nebeatrenku kur kuri biggrin.gif
Gal merginos trumpai apie save? bigsmile.gif
Atsakyti

Taigi apie mane  :) Turiu dukrelę, gegužį jai bus 5 m., ji jau senokai prašo broliuko ar sesutės :wub: Nuo spalio pradžios pradėjome planuoti antrąjį vaikelį, bet visą planavimą apsunkina tai kad vyras dirba ne LT ir tai kad man ne kiekvieną ciklą vyksta ovuliacija dėl PKS.  :unsure: Bet tikiu, kad pavyks mums prisišaukti pro šalį skrendantį gandriuką užsukti ir mūsų namus :wub:​ 

Atsakyti

Pacitavau ne man skirtą postą 😇😇

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niloticus*: 01 balandžio 2019 - 13:42

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis

Vis dar laukiančios II  :wub: 
04.02 Garbanelele laukia II
04.02 jogaileee3 nelaukia mmm
04.05 *Niloticus* nelaukia mmm
04.08 lape_apykakle laukia II
04.09 Gintare0820 laukia II
04.13 Kategoriška nelaukia mmm
04.17 finy nelaukia mmm
04.20 Airisė laukia II
04.24 Adelė 85 nelaukia mmm
04.26 Ginkante laukia mmm
04.27 Čalykušu nelaukia mmm
04.28 _mimozza_ nelaukia mmm
05.01 lauralina3 nelaukia mmm

Atsakyti

Sveikos merginos :)

Kaip smagu, kad jūsų būrelis didėja ir gyvėja forumas :) Panašu, kad pavasaris tikrai ateina, ne tik kalendorinis, bet ir pagyvėjimas planavimo klausimais :)

Visoms linkiu, kad pavasaris būtų vaisingas, visgi gandrai parskrenda į Lietuvėlę :)

Aš šiandien po pirmo echo su savo pipiru. Mažyliui 7+2 savaitės, atitinka dienas kuo puikiausiai, širdelė plaka, placenta prisitvirtinęs, kaip tik per apžiūrą apsivertė, tai taip juokinga, kad 1cm kukulis jau malasi ten pilve :)  Siunčiu visoms virusiuką  :nestuke  :nestuke​ 

Sveika, Sange, na tikrai kolektyvas plečiasi, smagu pamatyti savo žirniuką. Džiaugiuosi, kad viskas gerai. O aš laukiu rytojaus vizito pas gydytoją. 

Atsakyti

Sveika, Sange, na tikrai kolektyvas plečiasi, smagu pamatyti savo žirniuką. Džiaugiuosi, kad viskas gerai. O aš laukiu rytojaus vizito pas gydytoją. 

O kiek tavo žirniukui jau laiko? :)​ 

Atsakyti

O kiek tavo žirniukui jau laiko? :)​ 

6 savaitės ir 4 dienos pagal mm. 

Atsakyti

Sveikos merginos :) Smagu, jog forumas aktyvus :) Na APIE MANE. Su vyru pradėjome planuoti šeimos pagausėjimą nuo kovo mėnesio, tačiau ant ''BAIKOS''  :D  Dabar jau pradėsime skaičiuoti vaisingas dienas, testų prisipirkome. 

vakar neiškenčiau ir pasidariau testą. Visisškai baaaalta kur dairais  :D  :D  Na nereikia nusiminti ir laukti kito mėnesio  :B  o mm dar nėra, nes ne šiandien turi prasidėti. Pilvą tai skauda jau vis labiau naktim :( O kaip gi tu?  :wub:​ 

Atsakyti

Na ir apie mane trumpai tada, su vyru susituokę liepą bus 2 metai, planuoti pirmagimį nusprendėme nuo gruodžio mėn :)

Tik tas planavimas sunkus, kai vyras dirba ne Lt. 😊

Du kartus nepasisekė, gal trečias nemeluos ☺️☺️☺️

Visos draugės jau sūpuoja leliukus, būtų gerai į gretas 🙈

Atsakyti