Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Tai va, atrodo taip norisi greičiau sužinoti, kad viskas gerai. Aš kažkaip dėl to pastojimo ne vietoje bijau 🤔

Jei taip atsitiktu, lydėtu dideli pilvo/gimdos skausmai. Jei tik paraižo šiek tiek ir praeina, viskas tvarkoje ;) Ir šiaip neprisigalvok, viskas bus gerai, kokias mintis siūsi savo mažiukui dabar, tai turi labai didelės įtakos. 

Atsakyti

 Sange Sulauke II   :4u:

 Svajojanti27 Sulauke II   :4u:

 Pegile sulauke II   :4u:

 Kategoriska gal?   :angel_not:

 

03.12 lauralina3 nelaukia mmm ? 
03.21 finy tikisi II
03.24 GammaOrionis laukia II
03.26 Airisė laukia II

03.29 _mimozza_ nelaukia mmm

04.02 Garbanelele laukia II

04.08 Lape apykakle laukia II

04.09 Gintare0820 laukia II

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 14 kovo 2019 - 15:16

Jei taip atsitiktu, lydėtu dideli pilvo/gimdos skausmai. Jei tik paraižo šiek tiek ir praeina, viskas tvarkoje ;) Ir šiaip neprisigalvok, viskas bus gerai, kokias mintis siūsi savo mažiukui dabar, tai turi labai didelės įtakos. 

Ačiū, sange ir tikrai klausysiu tavęs ir veju šalin blogas mintis 😉. Matyt su metais darausi įtari, nes su pirmais dviem nėštumais net minčių tokių neturėjau 😀😁

Atsakyti

Mama mano šiandien sako, sapnavau, kad dukrytę tavo saugojau 😆😃. Ji aišku nežino, kad laukiuosi ir kad planavom 😃

Atsakyti

Gintare  :4u: . Linkiu kitą mėn. sulaukti II, o ne mm. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajojanti27: 14 kovo 2019 - 15:16

Gintare  :4u: . Linkiu kitą mėn. sulaukti II, o ne mm. 

aciu  :wub:   nusipirkau 16 ov testu  :D   kibsiu i darbus  :D​  

Atsakyti

Mama mano šiandien sako, sapnavau, kad dukrytę tavo saugojau 😆😃. Ji aišku nežino, kad laukiuosi ir kad planavom 😃

geras  :blink:  :D  :D   pranasiskai  :angel_not:​  

Atsakyti

geras  :blink:  :D  :D   pranasiskai  :angel_not:​  

Nu būt neblogai 😃😆

Atsakyti

aciu  :wub:   nusipirkau 16 ov testu  :D   kibsiu i darbus  :D​  

O bkt matuosi? Gal bus kaip man, tik išbandžiau ov testus ir užkibo 😆

Atsakyti

aciu  :wub:   nusipirkau 16 ov testu  :D   kibsiu i darbus  :D​  

Linkiu sėkmingo ciklo. Tik pradėk testuotis jau nuo kokios 9cd, nes nežinia kada ta tavo ovuliacija vyksta, kad nepraleistum ;) 

Ačiū, sange ir tikrai klausysiu tavęs ir veju šalin blogas mintis 😉. Matyt su metais darausi įtari, nes su pirmais dviem nėštumais net minčių tokių neturėjau 😀😁

Man pačiai nepavyksta kartais nuvyti blogų minčių, kai turėjau pirmą persileidimą. Bet kažkaip keistai rami esu, arba atvirkščiai bandau save apsaugoti taip nuo nesekmės ir per daug nesidžiaugiu. Tiesiog laukiu 12-13 savaitės. 

Atsakyti

Linkiu sėkmingo ciklo. Tik pradėk testuotis jau nuo kokios 9cd, nes nežinia kada ta tavo ovuliacija vyksta, kad nepraleistum ;) 

Man pačiai nepavyksta kartais nuvyti blogų minčių, kai turėjau pirmą persileidimą. Bet kažkaip keistai rami esu, arba atvirkščiai bandau save apsaugoti taip nuo nesekmės ir per daug nesidžiaugiu. Tiesiog laukiu 12-13 savaitės. 

Aš manau, kad yra natūralu tos baimės ir nieko čia nepadarysi. Tau iš vis patyrus persileidimą, bet esi šaunuolė, kad rami 😉😍

Atsakyti

bigsmile.giftikėkimės bigsmile.gif

Loyal Warior kur dingusi, kaip tu? unsure.gif
Svajojanti, viskas čia gerai, ryškėja mirksiukas.gif

Aš sėdžiu ir džiaugiuos savo teigiamais nt  :yahoo: šiandien  hcg diena, tai atsakymas 268 U/l  :nestuke daugiau nei 2 metus laukiau šio momento. 

Sveikinu visas taip pat kurios šį mėnesį sulaukė II! Kitame forume dalyvauju taipogi pasipylė daug nėštukių šią savaitę. Bus vaisingas lapkritis. 

Atsakyti