Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

O man dar ner mm mano ta superine gine sugebejo praziopsoti atsakyma pries 5 men dariausi gimdos kaklelio pasirodo atejo kad uzdegimas gydyti ir kartoti  :oh: nu ir gine susiradau neturiu zodziu ir ji vistiek aiskina kad cia ne nuo to nepastoju nenormali  :cry2: daugiau neisiu pas ja tikrai Sakaliene is mazylio geriau nepapulti ji matyt is akiu nustato ligas  :oh: tikiuosi ten tam gimdos kaklely neras poto ka blogiau bijau  :cray: gal kuriai nors buvo panasiai nuramintumet 
O kaip nt nieko nerodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajojanti27: 14 kovo 2019 - 19:42

Gerai sakot, violetinumas ! Kažkaip įsikandau aš tą rausvumą iš Td :D 

Nors būtent Amedi rimtai man į violetinumą.  Šiaip tiesiog turėjau galvoj, kad spalva matos, ne pilka :D 

O ką reiškia jiostelės rausvumas, nes mano darytas amediplius pradžiūvęs tai toks, violetinis 😃

Aš užsirašius kovo 18 d, čia iš anksto, kai aną mėmės vėlavo :D nesitikėjau, kad užkibs ( nu biški tikėjaus :)

aš ne tik dėl apžiūros eisiu, man reik, kad pataryu kokius vaistus gert. 

Merginos, o kada geriau pas gydytoją pasirodyti? 

Mano mm vasarį irgi 14d prasidėjo !!! 

Bet jei pastojau, tai pagal mm per blankus testas :(  šnd turėjo būt mėmės, kolkas nėra. 

Bet man ovuliacijos metu pilvą skaudėjo, vos ne savaitę. Vieną dieną ypač dūrė kairę kiaušidę . O db kelias dienas strėnas skaudena ir irgi kairę labiau..bijau, kad negimdinis nebūtų. Nes epizodais ir svaigimas galvos buvo, ir papykinimų pora. 

Aš balandžio 2d. tai be dviejų dienų bus 7savaitės, jei getai skaičiuoju. Juk skaičiuojasi pagal mm pirmą dieną? Tai jei mano vasario 14 d. tai šiandien kaip tik 4sav.?

Atsakyti

Aš sėdžiu ir džiaugiuos savo teigiamais nt  :yahoo: šiandien  hcg diena, tai atsakymas 268 U/l  :nestuke daugiau nei 2 metus laukiau šio momento. 

Nuoširdžiausi sveikinimai!!!!  :4u:  :4u: :4u:​ 

Atsakyti

Merginos, dar nesveikinkit, aš dar netikiu..gal matau ką noriu matyt. Ar kokia klaida. Nes juostelės pasimatė po laiko.   Vakwr dienos Amediplus, 
Mano lygiai taip pat atrodė Amediplus žalias, bet iš kart atsirado. Aš tada dariausi 3 dienos iki mmm, bet sulaukiau aš tų nelemtųjų :( Tad jei po laiko išryškėjo tai manau daugiau neigiamas, nei teigiamas. Aš savo testo foto jau ištryniau. Bet čia forume turėtų būt. Radau 74 psl. :) bet mano gal buvo blankesnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 14 kovo 2019 - 20:24

Aš ir bitučių juostelių daug pridarius ir jos anksčiau nemetė antros juostelės, dabar blankias, bet meta. Nu ir mm kolkas nėr ir pilvas ramus. Aną mėn krūtinę daug labiau skaudėjo. Dabar vos jautri. 

Mano lygiai taip pat atrodė Amediplus žalias, bet iš kart atsirado. Aš tada dariausi 3 dienos iki mmm, bet sulaukiau aš tų nelemtųjų :( Tad jei po laiko išryškėjo tai manau daugiau neigiamas, nei teigiamas. Aš savo testo foto jau ištryniau. Bet čia forume turėtų būt kokių 20 psl atgal.

Atsakyti

Didžiausi sveikinimai !  :4u: 

Lengvo nešiojimo  :wub:​ 

Aš sėdžiu ir džiaugiuos savo teigiamais nt  :yahoo: šiandien  hcg diena, tai atsakymas 268 U/l  :nestuke daugiau nei 2 metus laukiau šio momento. 

Sveikinu visas taip pat kurios šį mėnesį sulaukė II! Kitame forume dalyvauju taipogi pasipylė daug nėštukių šią savaitę. Bus vaisingas lapkritis. 

Atsakyti

Aš ir bitučių juostelių daug pridarius ir jos anksčiau nemetė antros juostelės, dabar blankias, bet meta. Nu ir mm kolkas nėr ir pilvas ramus. Aną mėn krūtinę daug labiau skaudėjo. Dabar vos jautri. 

Linkiu, kad pasitvirtintų :)

Atsakyti

Mano O matyt vėluos, bet GK jau pakilo, suminkštėjo ir prasivėrė. Gleivės dar baltos spalvos bet jau gerai tysiasi. Krūtinę kartas nuo karto jau suduria. BKT dar tokia pati. Bet deja jau aš namie :( ND buvo paskutinį kartą 11 d. tad jokių šansų kad užkibtų šį mėnesį. Kitam mėn. reikės vėl užsipirkti ov testukų, tik šį syk daugiau reikės sakytis. Kad nereiktų taip dažnai siuntinėtis. Kaip aš taip praeitą kartą nepagalvojau  :hmm:​ 

Atsakyti

Man buvo. Išgydys uždegimą ir pakartos tyrimą  :4u:  Geriausia skystoj terpėj  :4u: šitas mokamas, kompensuoja jie paprastą tik. Aš kas metus darausi. Nepanikuokit  :4u: viskas bus gerai. 

Jetau gal gali smulkiau apie tai ka tau sake gine kaip atejo atsakymas kaip gydei uzdegima ar sake koks nuo ko jei gali parasyk prisigalvojau  :unsure: 

Atsakyti

O man dar ner mm mano ta superine gine sugebejo praziopsoti atsakyma pries 5 men dariausi gimdos kaklelio pasirodo atejo kad uzdegimas gydyti ir kartoti  :oh: nu ir gine susiradau neturiu zodziu ir ji vistiek aiskina kad cia ne nuo to nepastoju nenormali  :cry2: daugiau neisiu pas ja tikrai Sakaliene is mazylio geriau nepapulti ji matyt is akiu nustato ligas  :oh: tikiuosi ten tam gimdos kaklely neras poto ka blogiau bijau  :cray: gal kuriai nors buvo panasiai nuramintumet 

Turėjo pasakyti kad yra pakitimų, o labai neprrgyvenkit, Jums turi kartoti tyrimą kitokį kuris tikslesnis :) nebūtinai ką nors ras blogai. 

Atsakyti

Jetau gal gali smulkiau apie tai ka tau sake gine kaip atejo atsakymas kaip gydei uzdegima ar sake koks nuo ko jei gali parasyk prisigalvojau  :unsure:

Pasakė, kad yra pakitimų. Buvo uždegimas, paskyrė žvakučių, dabar neatsimenu, kokių. Po žvakučių kurso darė skystoj terpėj tyrimą, kaip rašiau, jis mokamas ir tikslesnis ir nieko neberodė. O jums išskyrų nebuvo, kad taip ilgai negydėt? Ta prasme ne tai, kad negydėt, bet kad pati nesikreipėt dar kartą. Man tai buvo pakitusios išskyros, niežėjo, tai jau nori nenori niekur nepasidėsi, aš jau ėjau tada privačiai, kad tik kuo greičiau dėl nemalonių pojūčių. Dabar galvokit apie uždegimo gydymą. 

Atsakyti

Man rods iki 30 eur jis kainuoja. Bent jau mano poliklinikoj.

Viskas bus gerai  :4u: 

Atsakyti