Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Pasakė, kad yra pakitimų. Buvo uždegimas, paskyrė žvakučių, dabar neatsimenu, kokių. Po žvakučių kurso darė skystoj terpėj tyrimą, kaip rašiau, jis mokamas ir tikslesnis ir nieko neberodė. O jums išskyrų nebuvo, kad taip ilgai negydėt? Ta prasme ne tai, kad negydėt, bet kad pati nesikreipėt dar kartą. Man tai buvo pakitusios išskyros, niežėjo, tai jau nori nenori niekur nepasidėsi, aš jau ėjau tada privačiai, kad tik kuo greičiau dėl nemalonių pojūčių. Dabar galvokit apie uždegimo gydymą. 

Man ir zvakuciu israse o kazin gal vyrui irgi reikia kokiu geriamu nes neaisku koks cia tas uzdegimas  :hmm: tau turbut irgi nepasake koks nuo ko tas uzdegimas  :unsure: nu man kartais uzeina kvapas atsiranda bet pagalvodavau kad gal nuo yklotu ar siaip vel praeidavo isskyros kartais tokios gelsvos nzn kad taip jau jautus buciau ejus,aciu kad papasakojai bet tu jau kaip ejai ta gimdos kaklelio daryti tau jau tie simtomai buvo ar veliau atsirado,nepykit merginos kad tokiais klausimais tokias geras nuotaikas gadinu  :( 

Atsakyti

Man ir zvakuciu israse o kazin gal vyrui irgi reikia kokiu geriamu nes neaisku koks cia tas uzdegimas  :hmm: tau turbut irgi nepasake koks nuo ko tas uzdegimas  :unsure: nu man kartais uzeina kvapas atsiranda bet pagalvodavau kad gal nuo yklotu ar siaip vel praeidavo isskyros kartais tokios gelsvos nzn kad taip jau jautus buciau ejus,aciu kad papasakojai bet tu jau kaip ejai ta gimdos kaklelio daryti tau jau tie simtomai buvo ar veliau atsirado,nepykit merginos kad tokiais klausimais tokias geras nuotaikas gadinu  :( 

Jau kai gelsvos, tai negerai. Plius kvapas. Gali niežėti. Aš dabar tiksliai neatsimenu, kaip ten man buvo, gal kad suėjo laikas tam nemokamui tyrimui pagal programą. Mane anksčiau visokios pienligės dažnai kamuodavo, tai tekdavo dažniau ir pas gydytoją lankytis. 

Jūsų gydytoja tikriausiai turėjo greičiau sureaguoti, bet šiaip iš esmės nuo panikavimo niekas nepasikeis, bet koks gydytojas pradėtų nuo uždegimo gydymo, tada paims tepinėlį, ar viskas ok, ar uždegimo nėra, tada kartoja tyrimą. 

Atsakyti

Sveikinu visas, kas pagaliau pamatė II, o kitoms merginoms linkiu kuo greičiau išvyst :wub: 

man kraujo tyrimas patvirtino, viskas good-laukiuosi :yahoo: 

Atsakyti

Gal galit Až parašyt kokios ten išskyros ? Nes man db kažkas neaiškaus :(

Pasakė, kad yra pakitimų. Buvo uždegimas, paskyrė žvakučių, dabar neatsimenu, kokių. Po žvakučių kurso darė skystoj terpėj tyrimą, kaip rašiau, jis mokamas ir tikslesnis ir nieko neberodė. O jums išskyrų nebuvo, kad taip ilgai negydėt? Ta prasme ne tai, kad negydėt, bet kad pati nesikreipėt dar kartą. Man tai buvo pakitusios išskyros, niežėjo, tai jau nori nenori niekur nepasidėsi, aš jau ėjau tada privačiai, kad tik kuo greičiau dėl nemalonių pojūčių. Dabar galvokit apie uždegimo gydymą. 

Atsakyti

Sveikinu visas  :nestuke :wub:  , dar laukiančioms  :4u: . Taip smagu skaityt. Pasipylė pagaliau kaip iš gausybės rago po ilgos tylos :). Vos perskaičiau, kiek čia prikalbėjot :).

O aš kažkaip nusiteikiau po 3 mėnesių vėl eit pas ginę dėl tolimesnių veiksmų. Ramiai kažkaip šiom dienom. Nuojauta tokia, kad reiks eit, nes nieko nesigaus. Šį mėnesį ir toliau nusprendžiau jokių OV testų, BKT irgi nesimatuosiu. Bus kaip bus, vis tiek nepadės.

Atsakyti

Gerai sakot, violetinumas ! Kažkaip įsikandau aš tą rausvumą iš Td :D

Nors būtent Amedi rimtai man į violetinumą.  Šiaip tiesiog turėjau galvoj, kad spalva matos, ne pilka :D

Aš užsirašius kovo 18 d, čia iš anksto, kai aną mėmės vėlavo :D nesitikėjau, kad užkibs ( nu biški tikėjaus :)

aš ne tik dėl apžiūros eisiu, man reik, kad pataryu kokius vaistus gert. 

Mano mm vasarį irgi 14d prasidėjo !!! 

Bet jei pastojau, tai pagal mm per blankus testas :(  šnd turėjo būt mėmės, kolkas nėra. 

Bet man ovuliacijos metu pilvą skaudėjo, vos ne savaitę. Vieną dieną ypač dūrė kairę kiaušidę . O db kelias dienas strėnas skaudena ir irgi kairę labiau..bijau, kad negimdinis nebūtų. Nes epizodais ir svaigimas galvos buvo, ir papykinimų pora. 

Viskas priklauso, kada ovuliacija vyko, kada implantacija buvo, nebūtinai turi būti ryškus, ryt kartok arba po dviejų dienų. 

Atsakyti

Pegile, kaip tu? Ar kraujo tytimas patvirtino, kad esi  :nestuke​ . 

Atsakyti

Pegile, kaip tu? Ar kraujo tytimas patvirtino, kad esi  :nestuke

Taippp❤

Atsakyti

Taippp❤

Sveikinu nu sis menuo tikrai pasipyle zirniuku pas mamytes pilveliuose  :wub: 

Atsakyti

Puikios žinios 🎈🎈🎈

Gero laukimo ! 

P.s kiek laiko planavot ? 

Sveikinu visas, kas pagaliau pamatė II, o kitoms merginoms linkiu kuo greičiau išvyst :wub:

man kraujo tyrimas patvirtino, viskas good-laukiuosi :yahoo:

Atsakyti

Man ir zvakuciu israse o kazin gal vyrui irgi reikia kokiu geriamu nes neaisku koks cia tas uzdegimas  :hmm: tau turbut irgi nepasake koks nuo ko tas uzdegimas  :unsure: nu man kartais uzeina kvapas atsiranda bet pagalvodavau kad gal nuo yklotu ar siaip vel praeidavo isskyros kartais tokios gelsvos nzn kad taip jau jautus buciau ejus,aciu kad papasakojai bet tu jau kaip ejai ta gimdos kaklelio daryti tau jau tie simtomai buvo ar veliau atsirado,nepykit merginos kad tokiais klausimais tokias geras nuotaikas gadinu  :( 

Labas, tai tam čia ir esame, kad viena kitai padėtumėm, ne tik laimėje, bet ir bėdoje 😉. Man prieš planuijant leliuką buvo užpuolę baltosios, kaip ten vadinasi, kai niežti ir išskyros, kaip varškė ir kvapas būna, tai gerųjų bakterijų išrašė į vidų ir viskas praėjo. 

Atsakyti

Sveikinu visas, kas pagaliau pamatė II, o kitoms merginoms linkiu kuo greičiau išvyst :wub:

man kraujo tyrimas patvirtino, viskas good-laukiuosi :yahoo:

Labukas, nus super dar viena gera naujiena  :yahoo:  :nestuke​ 

Atsakyti