Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Taippp❤

Super 😉

Atsakyti

Puikios žinios 🎈🎈🎈

Gero laukimo ! 

P.s kiek laiko planavot ? 

Is tiesu tai ilgokai, nuo liepos mazdaug :)

Atsakyti
QUOTE(Pegile @ 2019 03 15, 07:14)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kategoriška" data-cid="72383455" data-time="1552597202"><div><p>Puikios žinios 🎈🎈🎈</p><p>Gero laukimo ! </p><p>P.s kiek laiko planavot ? </p></div></blockquote><p>Is tiesu tai ilgokai, nuo liepos mazdaug smile.gif</p>
Man tai cia atrodo labai greit biggrin.gif
Atsakyti

Is tiesu tai ilgokai, nuo liepos mazdaug :)

Sveikinu! Kokie hcg skaičiukai? 

Atsakyti

O bkt matuosi? Gal bus kaip man, tik išbandžiau ov testus ir užkibo 😆

nematuosiu, neturiu kantrybes  :D  :D  :D   uzteks testu.. o kada ND buvo? is karto kai pradejo blankt? 

Atsakyti

Linkiu sėkmingo ciklo. Tik pradėk testuotis jau nuo kokios 9cd, nes nežinia kada ta tavo ovuliacija vyksta, kad nepraleistum ;) 

Man pačiai nepavyksta kartais nuvyti blogų minčių, kai turėjau pirmą persileidimą. Bet kažkaip keistai rami esu, arba atvirkščiai bandau save apsaugoti taip nuo nesekmės ir per daug nesidžiaugiu. Tiesiog laukiu 12-13 savaitės. 

aha, si karta pasitikesiu testais o ne kitais simptomais. reikes pradet matuot 9 ciklo diena.  :angel_not:​ 

Atsakyti

Aš sėdžiu ir džiaugiuos savo teigiamais nt  :yahoo: šiandien  hcg diena, tai atsakymas 268 U/l  :nestuke daugiau nei 2 metus laukiau šio momento. 

Sveikinu visas taip pat kurios šį mėnesį sulaukė II! Kitame forume dalyvauju taipogi pasipylė daug nėštukių šią savaitę. Bus vaisingas lapkritis. 

wou!!  sveikinimai!!  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Sange Sulauke II    :4u:

 Svajojanti27 Sulauke II    :4u:

 Pegile sulauke II    :4u:

Loyal Warrior sulauke II  :4u:​  

 Kategoriska gal?    :angel_not:

03.12 lauralina3 nelaukia mmm ? 
03.21 finy tikisi II
03.24 GammaOrionis laukia II
03.26 Airisė laukia II

03.29 _mimozza_ nelaukia mmm

04.02 Garbanelele laukia II

04.08 Lape apykakle laukia II

04.09 Gintare0820 laukia II

Atsakyti

nematuosiu, neturiu kantrybes  :D  :D  :D   uzteks testu.. o kada ND buvo? is karto kai pradejo blankt? 

Na mūsų nd kiekvieną dieną būdavo, tai ir sakau man ov testai buvo reikalingi pažiūrėt ar iš vis vyksta ovuliacija. Todėl nd mūsų buvo įprasti, kaip ir prieš tai buvusius mėnesius. Tai kažkaip galvoju, kad buvo lemta matyt 😆

Atsakyti

O mane, kai tik pastojau sloga užpuolė 🙄. 

Atsakyti

Na mūsų nd kiekvieną dieną būdavo, tai ir sakau man ov testai buvo reikalingi pažiūrėt ar iš vis vyksta ovuliacija. Todėl nd mūsų buvo įprasti, kaip ir prieš tai buvusius mėnesius. Tai kažkaip galvoju, kad buvo lemta matyt 😆

aaaa, supratau  :D   pas mus deja, nebuna nd kasdiena.. tai uztai labai svarbu laiku pataikyt  :rolleyes:  

bandysiu 2 men su ov, o tada eisiu pas gine kad padarytu gal dar kazkokiu tyrimu. 

Atsakyti

O mane, kai tik pastojau sloga užpuolė 🙄. 
Labas rytas. Nesuprantu jau kas man yra. Šiandiena antra mm diena, krūtinė neskaudi visai, pilvo neskauda, nemaudžia, sakyčiau jokių mm ženklų. Prieš 2d su dieninių šlapimu dariau Amediplus žalią Nt . Foto matėt vakar. Tačiau tada antra juostelė pasimatė gal po pusės val. Šiandien su rytiniu šlapimu pakartojau Amediplus . Už 5min jau lyg kažkas vos matės, už 10 geriau. Už pusės val tikrai matau antrą juostelę. Spalvos dar nesuprantu. Bet juk turėtų būt gerokai ryškesnis ? :( Vilčių nededu, laukiu mėmių. Pirmadienį pas ginę.   

 

8e48b64851a810ef34ad3aaceace289d577.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 15 kovo 2019 - 09:19