Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas rytas. Nesuprantu jau kas man yra. Šiandiena antra mm diena, krūtinė neskaudi visai, pilvo neskauda, nemaudžia, sakyčiau jokių mm ženklų. Prieš 2d su dieninių šlapimu dariau Amediplus žalią Nt . Foto matėt vakar. Tačiau tada antra juostelė pasimatė gal po pusės val. Šiandien su rytiniu šlapimu pakartojau Amediplus . Už 5min jau lyg kažkas vos matės, už 10 geriau. Už pusės val tikrai matau antrą juostelę. Spalvos dar nesuprantu. Bet juk turėtų būt gerokai ryškesnis ? :( Vilčių nededu, laukiu mėmių. Pirmadienį pas ginę.

8e48b64851a810ef34ad3aaceace289d577.jpge

Neina pažiūrėti foto. 

Atsakyti

Aš negalėčiau kiekvieną dieną, man ir kas antrą per daug. 

Na mūsų nd kiekvieną dieną būdavo, tai ir sakau man ov testai buvo reikalingi pažiūrėt ar iš vis vyksta ovuliacija. Todėl nd mūsų buvo įprasti, kaip ir prieš tai buvusius mėnesius. Tai kažkaip galvoju, kad buvo lemta matyt 😆

O mane, kai tik pastojau sloga užpuolė 🙄. 

Aš turbūt ne nėščia, man man šiuo metu irgi tokia sloga :( ir dar pienligė tuo pačiu :(

Atsakyti

Pataisiau. 

Neina pažiūrėti foto. 

Atsakyti

LoyalWarrior - FANTASTIŠKOS naujienos  :clap:  :clap:  Kai parašei, kad džiaugiesi teigiamais testais, net nesupratau ar savo, ar nėštumo  :lol:  Bet paskui daėjo  :lol:  Patys didžiausi sveikinimai!!!!  Po tokio ilgo kelio, PAGALIAU!!!! Nu labai džiaugiuosi  :yahoo:

 

Pegile - tave irgi be galo sveikinu. Jau kas kas, bet kraujas nemeluos  :nestuke Koks HCG rodiklis tavo? Ir kiek laiko tau jau? 

 

Kategoriška - jei antra mm diena, tai manau tikrai, kad nieko nėra  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 15 kovo 2019 - 09:31

Kategoriska- na, matosi vaiduokliukas  :angel_not:   mmm dar neatejo- panasu kad kazkas yra  :)   linkiu kad rysketu ir nepabegtu  :4u:​ 

Atsakyti

aaaa, supratau  :D   pas mus deja, nebuna nd kasdiena.. tai uztai labai svarbu laiku pataikyt  :rolleyes:  

bandysiu 2 men su ov, o tada eisiu pas gine kad padarytu gal dar kazkokiu tyrimu. 

Na tada taip 😉

Atsakyti

Sange, ačiū už sveikinimu, dbr tik reikia įsitikinti kad viskas gimdoj ir toliau gražiai augtų  :nestuke  sveikinu ir tave.

Būčiau čia įdėjus testų foto, bet labai sunku čia įkelti per mobą  :D​ 

Atsakyti

Sange, ačiū už sveikinimu, dbr tik reikia įsitikinti kad viskas gimdoj ir toliau gražiai augtų  :nestuke  sveikinu ir tave.

Būčiau čia įdėjus testų foto, bet labai sunku čia įkelti per mobą  :D​ 

Manau tikrai viskas pas tave tvarkoje ir puikiai viskas pavyko. Ir tikiu, kad ne vienas džiaugsmelis bus  :nestuke  :nestuke  Dareisi HCG ir PRG?

Atsakyti

Aš negalėčiau kiekvieną dieną, man ir kas antrą per daug. 

Aš turbūt ne nėščia, man man šiuo metu irgi tokia sloga :( ir dar pienligė tuo pačiu :(

Na kol mm nepasirodė, viltis yra. O dėl testukų nebūtinai turi rodyti ryškiai, nes aš kai dariausi one styp tai man net ir po dviejų dienų buvo nerįškus  vaiduoklis. Be to jau geras ženklas, kad išryškėjo ne po laiko. Na tiktai laikau kumščius ir linkiu nesulaukti mm. 😉. Jei tavo ov ir implantacija buvo vėlai tai ryškus testas gali būti tik po dar kelių dienų. 

Atsakyti

Manau tikrai viskas pas tave tvarkoje ir puikiai viskas pavyko. Ir tikiu, kad ne vienas džiaugsmelis bus  :nestuke  :nestuke  Dareisi HCG ir PRG?

Hcg buvo vakar 268 U/l, prg dariausi prieš savaitę tik ir buvo 175, geras. Mano ciklas visas dirbtinis ir prg pats nesigamina tik iš vaistų. Žadu viską kartoti pirmadienį ryte :) dar plius tth, pažiūrėt ar tiroksino nereikia didinti :) 

Atsakyti

Hcg buvo vakar 268 U/l, prg dariausi prieš savaitę tik ir buvo 175, geras. Mano ciklas visas dirbtinis ir prg pats nesigamina tik iš vaistų. Žadu viską kartoti pirmadienį ryte :) dar plius tth, pažiūrėt ar tiroksino nereikia didinti :)

Labai svarbu viską dabar stebėti - šaunuolė esi, kad tai ir darai!!!  aš irgi kitą savaitę eisiu kartoti hcg tyrimo. prg mano irgi geras, nieko nevartojant. 

O tiroksiną aš jau geriu, net tth per didelis, reikia numušti. Tai dabar neramu ar krenta jis ar ne.... 

Atsakyti

Merginos, nežinau kiek čia tiesos, bet girdejau toki variantą. Pažįstama bandė pastot 2 metus. Gėrė 400mg folį, pastot nepavyko. Tada padidino iki 800mg ir po mėn pastojo.

Ar tikrai gali turėt įtakos pastojimui ?

Atsakyti